O’Neill: Bendtner bude muset bojovat o své místo v týmu

Útočník Arsenalu, který tuto sezonu hostuje v Sunderlandu, dostal kopačkou do nosu při zápase se Swansea, zhruba před měsícem, ale v jeho nepřítomnosti hrál Sunderland skvěle a Martin O’Neill nyní říká, že bude muset bojovat, aby získal zpět své místo v týmu po jeho úplném uzdravení.

Na začátku tohoto týdne panovaly zvěsti, že Sunderland s Arsenalem jednal ohledně ceny tohoto dánského reprezentanta, který by mohl zakotvit na Stadium of Light natrvalo, ale O’Neill je pevně přesvědčen, že nedošlo k žádnému kontaktu.

Slyšel jsem, že se objevily zprávy, že tento týden Arsenal zmínil jeho cenu pro nás.“ řekl O’Neill.

Nemyslím si, že tomu tak vůbec je. Nemyslím si, že došlo k nějakým rozhovorům mezi oběma kluby.

Velký Dán (dříve znám jako „nejlepší útočník na světě“ mezi fanoušky Arsenalu) měl špatnou střeleckou formu od svého přesunu do Sunderlandu. V této sezóně dal jenom 3 góly a byl víckrát na policejní stanici!

Minulý týden dostal zákaz řízení na dva měsíce poté, co byl přistižen při jízdě více než 100km/h, a byl také obviněn z vandalismu, když v Newcastlu poškodil několik parkujících aut. Byl pak krátce zadržen a následně propuštěn poté, co se zapletl za rvačku v hotelu.

Ale šance na trvalý Bendtnerův pobyt v Sunderlandu jsou stejně neveliké, protože sám hráč již řekl v průběhu sezóny, že by zůstal jen v případě, že by získal možnost hrát evropské poháry. Pokud rychle nenajde zpět svou střeleckou mušku, tak je malá šance, že se v létě přestěhuje do nějakého špičkového evropského klubu….

JustArsenal