Oxlade-Chamberlein přeci jen do Arsenalu

 

 

Arsenal v příštím týdnu získá ze Southamptonu Alexa Oxlade-Chamberlaina za maximální částku 12 miliónů liber, alespoň to si myslí Mirrorfootball.co.uk.

Mladík, kterému za týden bude 18 let, byl v hledáčku takových klubů, jako jsou Manchester United, Manchester City i Liverpool, ale soutěž o jeho služby vyhrál údajně Arsenal.

Kanonýři zaplatí při přestupu za hráče 7 miliónů liber a tato částka se bude ještě zvyšovat v závislosti od jeho nasazení do hry. Je málo pravděpodobné, že by Alex byl hned zapůjčený zpět do Southamptonu, Wenger ho chce co nejrychleji zařadit do týmu a nechat ho hrát Carling Cup.

Další rozhodnutí udělá Arséne Wenger podle zdroje v otázce středního obránce.  Boss si vybírá mezi Philem Jagielkou z Evertonu, Christopherem Sambou z Blackburnu a Gary Cahillem z Boltonu. V získání Jagielki brání Wengerovi suma, kterou Everton žádá za hráče, kterému bude již tento měsíc 29 let. Klub z Liverpoolu žádá 18 miliónů liber.

Podle informací by Wenger nejraději viděl v týmu Sambu. Ale bude muset svést ještě boj s To*tenhamem, který se o hráče zajímá taktéž.

 

/Mirrorfootball.co.uk, foto ilustrační/