Přestupové novinky – Ricardo Rodriguez, Čech, Monreal

Ricardo Rodriguez je pro mnohé nové jméno. Jedná se o švýcarského hráče, který má dvaadvacet let a působí na postu levého obránce. Arsenal má podle deníku Bild o zmíněného borce velký zájem. Za zmínku jistě stojí, že Rodriguez v letošním ročníku vstřelil deset branek, z nichž pět bylo vstřeleno z penalt.

Důvod tohoto zájmu? Atlético Madrid bude chtít znovuzískat Filipe Luise z Chelsea a pokud se mu to nepovede, tak by se zaměřilo na španělský cíl – Nacha Monreala.

Karim Benzema a cena 35 milionů liber, která by měla putovat do Realu Madrid.  Arsenal chce tímto krokem zvýšit výkonnost Girouda.

Respektovaný španělský novinář prozradil, že útočník Porta Jackson Martinéz(Kolumbie) je na dobré cestě být hráčem Arsenalu. Do Porta nedávno navíc zamířil útočník Alberto Bueno, což odchodu Martinéze z portského klubu ještě více nahrává. Přestupová částka by se mohla pohybovat mezi 25-35 miliony eur.

O možném přichodu Vidala se něco již napsalo. Nejnovější informací je, že chilský hráč by měl do Arsenalu přestoupit až po Copa Americe.  

Případný příchod Vidala(Chile) i Martinéze může být lehce riskantní pro příští ročník. Důvod? Copa América. Toto mistrovství začíná 11. června a potrvá až do 4. července. Ať už tito borci přijdou nebo ne, finále mezi Chile a Kolumbií by asi Arséne Wengera moc nepotěšilo.

Morgan Schneiderlin je hráč, o kterého se výhradně mají ucházet dva kluby. – Arsenal a Tottenham. Podle prohlášení francouzského záložníka však jeho cílová destinace vypadá jednoznačně. ,,Myslím, že rozhodnutí jsem již udělal. Pokud odejdu ze Southamptonu, tak to bude do klubu, který hraje Ligy Mistrů. Liga Mistrů je můj cíl. Musím sám sobě poskytnout každou šanci k tomu, abych si příští rok zahrál v téhle soutěži.“

O služby Čecha se usilovně začíná zajímat PSG. Arsenal však nehodlá nic ponechat náhodě a tohoto borce chce přivést do klubu i nadále. Londýnský klub věří, že za deset miliónů by mohl zkušeného brankáře získat.