SC Columbia 1:7 Arsenal FC (FT)

Po šokujícím prvním góle, díky kterému Arsenal prohrával nakonec náš tým zabral a splnil roli favorita.

Zápas se nesl v klidném tempu až do 35. minuty, kdy domácí hráč amatérského celku Dominique Lehner poslal svůj tým do vedení.

Arsenal se jakoby probudil a začal postupně sázet do soupeřovy branky jeden gól za druhým. V 36. minutě se dnešní smolař a hříšník Diaby propracoval přes několik hráčů a poslal přihrávku na Bendtnera, který se do prázdné nemýlil.

Pár minut záhy jej napodobil Aaron Ramsey a dvě minuty poté upravil opět Bendtner poločasový výsledek na 3:1 pro Arsenal.

Do druhého poločasu naskočil naprosto jiná sestava. V 73. minutě skóroval z penalty van Persie a ten samý hráč zařídil po centru Sagny vedení 5:1.

Robin ovšem jak vidno neměl dost a v 77. minutě poslal přesný centr na hlavu Gallase a ten poslal míč do sítě.

Aaron Ramsey poté zpečetil svým druhým gólem výsledek na konečných 7:1.