Poznej sám sebe na 7.srazu SC v Praze

 

Rodina CZ&SK Supporters Clubu se nám rok od roku rozrůstá. Ty tam jsou doby prvního či druhého srazu, kdy k otcům zakladatelům se vždy přidalo několik nadšenců a strávili příjemnou sobotu, dnes jezdí na srazy pravidelně už k padesátce stejně zapálených lidí 🙂 .

Místem srazu se nedá vyhovět všem, ať jsou to Pardubice, Olomouc, Krakovany, Bělá, Hodonín či Praha (příště bude Slovensko, hovoří se o Topolčanech!), vždy to má někdo na místo činu blíž a ostatní trochu dál, to je už dáno polohou našich obou republik. Někomu zase neumožní účast pracovní či zdravotní indispozice, jiní se třeba (na čas) s Arsenalem rozloučí. Stává se tedy logicky, že na každý sraz přijede tzv. tvrdé jádro, které nevynechá žádný sraz a skupina nováčků.

Tím, že počet účastníků roste přes padesát, stává se, slovy klasika, odtud dál vše krapínek nepřehledné a mnozí z nás, tedy hlavně já, mají po několika dnech problém si záplavu nicků a tváří spárovat a zafixovat.

Žádám tedy účastníky srazu v Praze, kteří se na společné fotografii poznají, aby neváhali a v diskuzi napsali, kde že je to mají ostatní hledat. Ale pozor! Každý sám sebe. Jako příklad dám sebe a mé nepřehlédnutelné žluté nadité triko, které naleznete druhé zleva v kleče. Jako kdybych do diskuze napsal : Patrick, druhý zleva klečící (v podřepu). Takže prosím, pište vždy nick a číslo vaší pozice (vždy zleva!!!) v řadě stojících, klečících či válejících se. Tak, jak se budete v diskuzi jednotlivě identifikovat, budu do článku nicky doplňovat v příslušném pořadí :

Stojící zleva : XY, Song, XY, XY, Myšáček, XY, Walcott, No Name Pavel, XY, dave, XY, XY, Armed96, XY, Mikec, XY, Miro87, Cesc47, XY, Arsík, La_Bestia, stiba, Froszt, Geri…

Klečící (v podřepu) zleva : Harb, Patrick (nebo berry na fotce č.2), James, DAN, XY, gerrards, XY, cuban, XY, Dušek, XY, Jose, XY, XY, Cesc20, mašina, XY..

Ležící zleva : XY, XY, astro, Hans, řezivo

/Patrick/

 

P.S. zapomněl jsem na autora fotky, který se vystřídal s mou maličkostí a je tedy na fotce č. 2…