Přehled hostování: Okonkwo a Tavares debutovali

Osm našich hráčů hrálo v uplynulém týdnu za své nové týmy.

Arthur Okonkwo o víkendu nastoupil v základní jedenáctce Crewe Alexandra, když Crewe porazili Rochdale 2:1 v Crown Oil Areně. Brankář odehrál v sobotu celých 90 minut ve svém prvním soutěžním zápase v seniorském fotbale.

O víkendu debutoval ve svém novém týmu také Nuno Tavares, který o poločase nahradil bývalého kanonýra Seada Kolašinace, když Marseille prohrála v předsezónním přátelském utkání s AC Milán 2:0.

V akci byl také Auston Trusty, který odehrál celý zápas, když Birmingham City remizoval 0:0 s Luton Town v úvodní den sezóny Championship na Kenilworth Road Ve stejné soutěži odehrál Harry Clarke celý zápas, když Stoke City v sobotu prohrál 2:0 s Millwallem v Bet365 Areně.

Tyreece John-Jules odehrál v sobotu 31 minut, když Ipswich Town remizoval 1:1 s Boltonem Wanderers v League One. Náš mladý obránce nahradil Marcuse Harnesse po hodině hry.

Ryan Alebiosu odehrál o víkendu 59 minut, když Kilmarnock doma remizoval 1:1 s Dundee United.

Nikolaj Moller v pátek zúročil svou dobrou předsezónní formu dalším gólem v dresu Den Bosche, který prohrál na hřišti Almere 3:2.

Ovie Ejeheri nastoupil v sobotu v brance Chelmsford City a udržel čisté konto, když Clarets doma porazili Wealdstone 3:0.

Omar Rekik odehrál tři minuty za Spartu Rotterdam při jejím vítězství 3:1 nad FC Emmen v předsezónním přátelském utkání.