Přehled hostování: Trusty vstřelil neuvěřitelnou branku

Auston Trusty hostuje v Birminghamu City, kde skóroval při výhře 2:0 nad Queens Park Rangers.

Americký obránce byl za svůj výkon v pátek večer vyhlášen mužem zápasu, když po pouhých čtyřech minutách střetnutí v St Andrews vstřelil impozantní gól, který byl jeho třetím v posledních pěti zápasech a pomohl Blues na 12. místo v Championship.

Nicolas Pepe vstřelil svůj čtvrtý gól v posledních šesti zápasech při vítězství Nice v Evropské lize 2:1 nad Partizanem. V lize odehrál celé utkání při vítězství 2:1 v Lorientu a pomohl svému týmu k 10. místu v Ligue 1.

Folarin Balogun odehrál celé utkání v bezbrankové remíze proti Stade Brest. Marseille pokračuje ve špatné formě, když promarnila dvougólový náskok a remizovala se Štrasburkem 2:2. V poločase nastoupil Nuno Tavares.

Ainsley Maitland-Niles, nastoupil v poločase do zápasu s Crystal Palace, ale nedokázal zabránit prohře 1:0.

V Championship odehrál za Blackpool celé utkání Charlie Patino při vítězství nad Coventry City 2:1. Harry Clarke nastoupil podesáté za Stoke City, ale prohráli 3:1 na hřišti Norwiche City. Brooke Norton-Cuffy odehrál 30 minut za Rotherham United při porážce 1:0 s Cardiffem City.

Tyreece John-Jules vstřelil svůj třetí gól za Ipswich Town při remíze 4-4 s Charlton Athletic.

V League Two se poprvé po měsíci objevil Mazeed Ogungbo, který nastoupil v zápase za Crawley Town s Bradfordem City (1:1), ale po 81 minutách se zranil, zatímco Arthur Okonkwo třikrát inkasoval v zápase Barrow s Crewe Alexandra 3:0.

V National League odchytal celé utkání za Bromley Tom Smith při prohře 1-0 s Maidenhead. V
National League South Ovie Ejeheri udržel čisté konto v zápase Chelmsford City s Eastbourne Borough, který skončil 5:0.

Alex Kirk pomohl Ayr United se posunout na první místo skotské Championship, když odehrál celý zápas a porazil Arbroath 2-0, zatímco Ryan Alebiosu v Premiership odehrál posledních 15 minut v zápase Kilmarnocku se St Johnstone, porážka 1-0.

Marcelo Flores, který nastoupil jako náhradník v 63. minutě, si připsal asistenci při prohře Realu Oviedo na hřišti Alaves (2:1). Alex Runarsson udržel první čisté konto ve svém působení v Alanyasporu, který v Turecku porazil Gazisehir 2:0. Nikolaj Moller odehrál celých 90 minut, když Den Bosch porazil NAC Breda ve druhé nizozemské lize.