Přestupové spekulace 28. 5. – 5. 6.

Oficiální přestupové období sice začíná až 1. července, ale spekulace se začínají rojit ve velkém už teď. Rozhodli jsme se tedy přinášet vám aktuální a „zaručené“ zprávy již na konci května a zahrnovat vás jimi denně v následujících třech měsících. Enjoy!

Neděle 5. 6. 

Jamie Vardy dá Arsenalu vědět své konečné rozhodnutí zítra před odletem anglické reprezentace do Francie (v 12:30). Spekuluje se o čtyřletém kontraktu.  /David Ornstein, novinář BBC/

Arsenal má údajně na nákupním seznamu i Riyada Mahreze. /Sun Sport/

Carlo Ancelotti řekl, že spekulace ohledně Mesuta Özila se nezakládají na pravdě, protože Bayern už koupil 2 posily a neplánuje žádné další akvizice. /Metro/

Ještě bych doplnil, že Claudio Ranieri včera stručně potvrdil spekulace pro italské média. „Je to pravda“ řekl. /Gazzeta dello Sport/

Olivier Giroud v rozhovoru řekl toto: „Řekli mi, že Jamie chce přestoupit do Arsenalu. Je to pro nás velmi dobrá zpráva, protože to je fantastický hráč. Myslím, že se můžeme doplňovat a to je vše, co můžu říct. Když se poté reportéři zeptali Girouda, jestli jeho příchod znamená změnu formace, Giroud beztarostně odvětil: „samozřejmě 4-4-2“ (smích).  /Skysport News HQ/

Sobota 4. 6. 

Další přestupová bomba? Tou by mohl být Henrikh Mkhitaryan. Podle posledních zpráv Arsenal vítězí nad Chelsea v boji o tohoto záložníka. Spekulovaná cena je Ł20m. /Sun/

Podle zdrojů z Twitteru (!) souhlasil Jamie Vardy s přestupem do Arsenalu a už je třeba vyřešit jen nezbytné formality a zdravotní prohlídku. Vše by mohlo být oznámeno do 48 hodin. Ale ještě zopakuji, že zdroj nelze brát za 100% spolehlivý.  /@AFCAMDEN/

Vzpomínáte si ještě na francouzského obránce, který k nám před dvěma lety přišel nahradit Sagnu a tak úplně se mu to nepovedlo? Ano, myslím Mathieu Debuchy. Francouzský pravý bek se rozhodl nezůstat v Bordeux a vrátit se do Arsenalu. /L’Equipe/

Jack Wilshere by měl být překvapivě na vrcholu nákupního seznamu Pepa Guardioly. /Sun/

Pátek 3. 6. 

Twitterom sa začala šíriť informácia, že Arsenal aktivoval výstupnú klauzulu Jamie Vardyho. Tá by mala činiť menej ako 20 miliónov libier. /BBC, Mirror/

Skybet vypsalo kurzy na to, kam zamíří Daniel Sturridge. Nejmenší (nejpravděpodobnější) je na setrvání v Liverpoolu, v případě stěhování nejvíce věří bookmakeři Arsenalu s kurzem 6. Krom Sturridge Skybet favorizovalo Arsenal i na získání Mahreze a Vardyho.

Sportovní ředitel Barcelony, Robert Fernandez, označil Bellerína jako fantastického, ale zároveň dodal,  že neví o žádných nabídkách na tohoto hráče. /Mirror/

Arsenal varoval Manchester United, že Laurent Koscielny není v žádném případě na prodej. /Metro, Mirror/

Čtvrtek 2. 6.

Arsenal od roku 2010 utratil za přestupy méně než například QPR nebo West Ham United /Deloitte/

Hector Bellerin je často s Barcelonou, obzvláště po dnešním oficiálním potvrzením odchodu Daniho Alvese. Tyto spekulace nedaly spát ani CIES Football Observatory, která vyhodnotila Bellerina jako nejcenějšího obránce na světě. /London Evening Standard/

AS Řím potvrdil, že příští týden bude projednávat se zástupci Arsenalu prodloužení hostování Szczesnyho. /Sky Italy/

Středa 1. 6.

Arsenal a Chelsea by měli sehrát závěrečný souboj o Alvara Moratu, který preferuje přestup do Premier League. Aspoň to píše dnešní Daily Mirror. To potvrzuje i Daily Mail, který píše, že Morata odmítl aktivaci výkupní klauzule Realu Madrid s tím, že si chce zahrát Premier League. Ovšem uvádí, že jedná s Arsenalem a Manchesterem United (narozdíl od Chelsea). /Daily Mail, Daily Mirror/

Borussie je favorit na podepsání obránce Lorientu Raphaela Guerreiroa, o kterého se údajně snaží ještě Arsenal a Liverpool. Guerreiro se podle informací již dohodl s BVB na podmínkách a čeká se na dohodu mezi kluby. /Bild, Daily Mail/

Arsenal se podle italského novináře Emanuele Giulianelli dotazoval na dostupnost Carrasca. Křídelník Atletica Madrid na sebe naposledy upozornil v sobotu, když vstřelil gól ve finále Ligy mistrů. /Daily Star/

Henrikh Mkhitaryan momentálně zvažuje své možnosti. Alespoň to tvrdí jeho agent, který zamítl jednání o nové smlouvě s BVB. /Bild/

Odpovědí na defenzivní problémy Arsenalu by mohl být Jeison Murillo, který v současnosti háji Inter Milán. Částka za kolumbijského obránce by se mohla pohybovat okolo £20 milionů. /Gazzeta dello Sport/

Úterý 31. 5.

Alvaro Morata se vyjádřil, že i když by se nejraději vrátil do Realu Madrid, přestoupí raději někam, kde bude mít možnost pravidelně hrát. Přiznal také, že má nabídky i z Anglie a že by hra v Premier League vyhovovala jeho stylu. /Telegraph/

Arsenal zamítl dotaz Barcelony na dostupnost Hectora Bellerína. Zatím to vypadá, že úspěšně, protože Barcelona již kontaktovala Valencii ohledně obránce Joao Cancela. /Mirror/

Bývalý reprezentant Gabonu Daniel Cousin řekl, že by přál Aubameyangovi přestup do Arsenalu. /Standard/

Dan Crowley (jeden z největších talentů naší akademie) půjde příští sezónu opět hostovat. Arsene Wenger mu sdělil, že ještě není na Premier League fyzicky připravený. /Coventry Telegraph/

Zájem Besiktase o Ospinu je prý vážnější než se zdálo a Arsenal by měl být blízko dohodě s tureckým klubem. Částka by se měla pohybovat okolo Ł 3,5 milionu. /Mirror, TransferMarketWeb/

Pondělí 30. 5.

Sportovní ředitel Wolfsburgu se nechal slyšet, že jeho ruce jsou svázané a nemá vliv na budoucnost Rodrigueze. Klauzule ve smlouvě levého obránce je platná pouze do konce června. /Kicker/

Arsene Wenger je připraven poslat Caluma Chamberse příští sezónu na hostování, aby získal více zkušeností. /Telegraph/

Výkonný ředitel BVB označil vyjádření trenéra Gabonu o přestupu Aubameyanga za úplný nesmysl. /Bild/

Arsenal momentálně jedná s AS Řím ohledně prodloužení hostování Wojciecha Szczesnyho. Polský brankář zasáhl za italský tým do 54 zápasů a připsal si 9 čistých kont. /Football Insider/

Podle zdrojů ze Španělska se Arsenal zapojil do boje o obránce Villarealu. Mateo Musacchio má 25 let a v této sezóně zaujal především v Evropské lize, kde španělský klub vypadl v semifinále s Liverpoolem. /Daily Express/

V pondělních denících se objevují nejnovější spekulace o dlouhodobě spojovaném Gonzalu Higuainovi, který se údajně svěřil, že by chtěl hrát v Liverpoolu pod Kloppem. /daily express/

Neděle 29. 5. 

Besiktas má zájem o Davida Ospinu. 27-letý Kolumbijec strávil v Londýně 2 sezóny a v nich nastoupil celkem do 35 zápasů (34 obdržených branek a 14 čistých kont). /Daily Star on Sunday/

Pierre-Emerick Aubameyang, který v této sezóně vstřelil 39 branek v 46 zápasech, byl na svou žádost vynechán z nominace národního týmu Gabonu, protože se chystá opustit Dortmund. Spekuluje se o zájmu Manchesteru United, Arsenalu ale největší favorit na získání by měl být Real Madrid. /metro.co.uk/

Arsenal kontaktoval Chelsea ohledně dostupnosti Kurta Zoumy. /mirror.co.uk/

O Alexe Oxlade-Chamberlaina bude letos usilovat Liverpool s Leicesterem. /mirror.co.uk, express.co.uk/

Sázková kancelář Skybet vypsala kurzy na to, kam přestoupí Riyad Mahrez. Nejvíce tato kancelář věří setrvání v Leicesteru (kurz 2) a hned potom je Arsenal s kurzem 2,75.

Sobota 28.5.

Arsene Wenger je pevně rozhodnutý přivést do Arsenalu útočníka a podle zdrojů z Francie se zaměřuje na Higuaina, Moratu a Vardyho. /L’Equipe/

Další pánem na holení je Ricardo Rodriguez, který by mohl nahradit Kierena Gibbse. Levý obránce je reprezentant Švýcarska a údajně velký kamarád Granita. Jeho výkupní klauzule je údajně jen Ł19 milionů. /metro.co.uk, kicker.de/

Znovu ten Mesut Ozil, podle Sunu (zůstaňte klidní) může být na cestě do Bayernu Mnihov, kde by ho lákali na trofeje a plat 200 000 Liber týdně.

Mesut Ozil bude řešit podpis nové smlouvy až po Mistroství Evropy /skysports.com/

Hector Bellerin je údajně v hledáčku Barcelony. Ten v rozhovoru sdělil, že se teď soustředí pouze na reprezentaci, ale zájem velkých klubů ho těší. /skysports.com/

Duván Zapata strávil letošní sezónu na hostování v Udinese, kam ho zaslala Neapol a vstřelil 8 ligových branek. Podle skysports už Arsenal učinil nabídku za tohoto kolumbijského útočníka, což potvrdil i samotný manažer Udinese v rozhovoru pro Radio Kiss Kiss. /skysports.com/

The Daily Mail píše, že Arsenal nabídl 1,2 miliónů Liber za obránce Boltonu Roba Holdinga.

 A ještě takový off topic exkanonýr Marouane Chamakh by se mohl vrátit zpět do Bordeaux, odkud zamířil v roce 2010 do Arsenalu. /thesun.co.uk/

Komentáře

  1. Gundinho (karma: 0) #1

    Já si tím Vardym nejsem úplně jistý. Není to jen hvězda na jednu sezónu? Když postoupil s Leicesterem do PL, tak vstřelil jen 5 branek a na 10 přihrál. Navíc Leicester vyloženě hraje jen na brejky a my máme přesně opačný styl. Navíc má už 29 let.

    |
  2. avp (karma: 0) #1

    A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona na odvraceni pozornosti. Ja si ho zcela uprimne u nas nedokazu predstavit ze spousty duvodu, stejne tak bych na tom prestupu nasel i par pozitiv, ale presto. Muze to byt opravdu jen falesna zprava na pritazeni pozornosti a moznost si domluvit nekde neco zasadnejsiho.

    |
  3. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…

    [img]http://pbs.twimg.com/media/Cj9-BbhWsAAdjQJ.jpg[/img][/quote]

    …že by fakt nakoniec Vardyho? 😆 …oni dvaja dokázali vymyslieť skvelé veci…ale toto???…uvidíme,či to nie je len hmla,a cieľ je iný 😉 …

    EDIT:…tak už ma Jaycob predbehol,líška prešibaná 😉 …

    |
  4. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“]
    …že by fakt nakoniec Vardyho? 😆 …oni dvaja dokázali vymyslieť skvelé veci…ale toto???…uvidíme,či to nie je len hmla,a cieľ je iný 😉 …[/quote]

    No, ono to s tou mlhou může být jakkoliv. 26.5. jsem totiž pod článkem s prvním rozhovorem Xhaky pro Arsenal napsal přesně tohle:

    „OT2: Zachycená spekulace: Žádnej Morata, to je jen dým, jdeme si pro Vardyho.“

    |
  5. Leito CZ (karma: 0) #1

    Nějak se mi tomu nechce věřit, že by k nám po jedné povedené sezoně přišel Vardy. Je mi sice jedno kdo těch 25 golů dá ale já čekal někoho prespektivnějšího.

    |
  6. yen56 (karma: 0) #1

    OT: Bartra je na cestě do Dortmundu. Zmiňuji jen proto, že tu padlo jeho jméno v komentářích jako jedna z potenciálních možností posilnění na postu CB.

    |
  7. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]podle skysports Ibra na rok do united.[/quote]

    Těším se na něj v PL. Netěším se na něj proti nám.

    Ten jeho gól za Barcu do naší sítě jen pár vteřin po rozehře (poločasové) mě děsí dodnes.

    Pro „pamětníky:“

    [url]https://www.youtube.com/watch?v=Lv6uhJ16DDo[/url]

    |
  8. Leito CZ (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″][quote name=“Theodor“]podle skysports Ibra na rok do united.[/quote]

    Těším se na něj v PL. Netěším se na něj proti nám. Ten jeho gól za Barcu do naší sítě jen pár vteřin po rozehře mě děsí dodnes.[/quote]
    Pro učka určitě posila, i když je mu 34 je pořád golovější než náš nejlepší útoční s 16 goly PL

    |
  9. kobi53 (karma: 0) #1

    vardy povedal ze ostane v leichestery lebo mu verili ked uz ho nikto nechcel a dufam ze je to pravda lebo to neni hrac pre nas .
    ja si myslim a viem ze moc ludi zo mnou nebude suhlasit ze zo vsetkych moznosti je pre nas najlepsi Morata.Je mlady ukazal velku kvalitu vo velkych zapasoch ked zostrelil real man city a bayern je skvely 1 na 1 rychly technicky silny vysoky pracuje pre teamm vie sa sam si vie vypracovat sancu.
    Ostatne moznosti si napr higuain ktory je dost stary a sialene drahy abumeyang taktiez stasne drahy a a nie taky dobry v 1 vs 1 a v praci pre tym by som povedal ze to je taky vardy verzia 3.0 a napriklad icardi by bol rovnako drahy ako morata ale oproti nemu nic nepredviedol proti velkym tymom pre tym nepracuje tak ako morata a technicky na tom je o dost horsie lepsi je len v zakonceni co je moratova najvacia slabina ale uprimne morata v tom neni o moc horsi ako giroud.

    |
  10. Feri (karma: 0) #1

    Tak prece jenom Ibra do United nejspis, tesim se hodne na dalsi sezonu a zaroven se ji hodne bojim… na druhou stranu myslim ze budeme lakavym mistem pro utocniky i po mistrovstvi, kdyz se podivate na dalsi kluby v PL, jejich utocnici jako Zlatan, Kane, Aguero, Costa a dalsi jen tak do zakladu nekoho nepusti, navic pod sebou Ozil to je sen, navic jsme byli v lize 2. a hrajeme LM

    |
  11. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″][quote name=“Boby“]
    …že by fakt nakoniec Vardyho? 😆 …oni dvaja dokázali vymyslieť skvelé veci…ale toto???…uvidíme,či to nie je len hmla,a cieľ je iný 😉 …[/quote]

    No, ono to s tou mlhou může být jakkoliv. 26.5. jsem totiž pod článkem s prvním rozhovorem Xhaky pro Arsenal napsal přesně tohle:

    „OT2: Zachycená spekulace: Žádnej Morata, to je jen dým, jdeme si pro Vardyho.“[/quote]

    😆 to beriem…a ja zase asi z „vesmírnych“ dôvodov,ktoré neviem logicky vysvetliť,verím predpovedi „super serióznemu“ Sun-u,ktorý z „kryštálovej gule“ predpovedal príchod týchto hráčov-Xhaka,Morata,Mchitarjan…a prvý už je u nás 😉 ,druhý už zvažuje prestup z Juve,a tretí odmietol predĺžiť zmluvu s BVB 😉 …to je len „dumka“,čo?…ja som tu písal o Toprakovi,a BVB nakoniec podpísalo Bartru,žeby?…každopádne AW dokázal vždy „kamuflovať“ perfektne,a vždy prekvapil,tak sa nebudem čudovať ničomu,nikomu,a ani Vardymu 😉 …

    |
  12. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona na odvraceni pozornosti. Ja si ho zcela uprimne u nas nedokazu predstavit ze spousty duvodu, stejne tak bych na tom prestupu nasel i par pozitiv, ale presto. Muze to byt opravdu jen falesna zprava na pritazeni pozornosti a moznost si domluvit nekde neco zasadnejsiho.[/quote]

    Wenger a cely klub uz nie je v pozicii,aby vyvolaval akoze nejaku mlhu a usetril par mega. Pride,zaplati a odide. Tak ako to bolo s Xhakom a tak ako to bude uz nastalo.

    |
  13. chester (karma: 0) #1

    Manželka Vardyho přidala dnes odpo na Twitter toto:

    Rebekah Vardy ‏@RebekahVardy 7 hod.před 7 hodinami

    London traffic on a Friday

    Teď to začíná dávat smysl… 😀

    |
  14. Feri (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona na odvraceni pozornosti. Ja si ho zcela uprimne u nas nedokazu predstavit ze spousty duvodu, stejne tak bych na tom prestupu nasel i par pozitiv, ale presto. Muze to byt opravdu jen falesna zprava na pritazeni pozornosti a moznost si domluvit nekde neco zasadnejsiho.[/quote]

    Wenger a cely klub uz nie je v pozicii,aby vyvolaval akoze nejaku mlhu a usetril par mega. Pride,zaplati a odide. Tak ako to bolo s Xhakom a tak ako to bude uz nastalo.[/quote]
    Souhlasim, kluby maji cim dal vic penez a hraci se silene preplaceji obzvlast do PL, kdyz si nekdo vyhledne hrace a vsechny strany souhlasi, uz se v dnesni dobe nebude nikdo hadat do posledni minuty treba o 2 mil. liber a riskovat vyfouknuti jinym tymem jako za dob Arshavina.

    |
  15. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona na odvraceni pozornosti. Ja si ho zcela uprimne u nas nedokazu predstavit ze spousty duvodu, stejne tak bych na tom prestupu nasel i par pozitiv, ale presto. Muze to byt opravdu jen falesna zprava na pritazeni pozornosti a moznost si domluvit nekde neco zasadnejsiho.[/quote]

    Wenger a cely klub uz nie je v pozicii,aby vyvolaval akoze nejaku mlhu a usetril par mega. Pride,zaplati a odide. Tak ako to bolo s Xhakom a tak ako to bude uz nastalo.[/quote]

    …podľa mňa to myslel avp tak,že asi príde „väčšie meno“ za viac peňazí…aj ja „zahmlievanie“ považujem za nejaký „majsterštych“,ktorý absolútne nečakáme,alebo za zakrývanie „do očí bijúceho“ následujúceho ťahu…

    |
  16. Jaycob (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“]Já si tím Vardym nejsem úplně jistý. Není to jen hvězda na jednu sezónu? Když postoupil s Leicesterem do PL, tak vstřelil jen 5 branek a na 10 přihrál. Navíc Leicester vyloženě hraje jen na brejky a my máme přesně opačný styl. Navíc má už 29 let.[/quote]

    Jó, to je otázka za milion… Pokud mu vydrží forma nebál bych se toho, že by mu náš styl neseděl. Umí dávat góly ze všech možných situací, né jen z protiútoků. S Mesutem za zády mu to půjde, to je přeci sen pro každého útočníka 🙂 a že si Vardy umí naběhnout mezi obránce…

    Ale osobně bych taky vybral jinýho útočníka.

    |
  17. chester (karma: 0) #1

    V minulý sezóně dal o jeden gól míň než všichni naši útočníci dohromady.

    [img]http://pbs.twimg.com/media/CkDxnsZWUAAN9NK.jpg:large[/img]

    |
  18. Gundinho (karma: 0) #1

    [b]Chester:[/b] Když si dáš 90 minutovou metriku, tak ten rozdíl není vůbec markantní.
    [img]http://s33.postimg.org/g63aj5w6n/to_n_ci.png[/img]

    |
  19. maxtej (karma: 0) #1

    BTW: Ne, že bych ho chtěl nějak moc zpátky, ale nevíte někdo, jak to vypadá s Debuchym po hostování v Bordeaux?

    |
  20. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“][quote name=“dave“][quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona na odvraceni pozornosti. Ja si ho zcela uprimne u nas nedokazu predstavit ze spousty duvodu, stejne tak bych na tom prestupu nasel i par pozitiv, ale presto. Muze to byt opravdu jen falesna zprava na pritazeni pozornosti a moznost si domluvit nekde neco zasadnejsiho.[/quote]

    Wenger a cely klub uz nie je v pozicii,aby vyvolaval akoze nejaku mlhu a usetril par mega. Pride,zaplati a odide. Tak ako to bolo s Xhakom a tak ako to bude uz nastalo.[/quote]

    …podľa mňa to myslel avp tak,že asi príde „väčšie meno“ za viac peňazí…aj ja „zahmlievanie“ považujem za nejaký „majsterštych“,ktorý absolútne nečakáme,alebo za zakrývanie „do očí bijúceho“ následujúceho ťahu…[/quote]

    Ak by chcel Wenger zahmlievat,tak posle ponuku napr na 15 mega a nebude aktivovat vykupku. Vsak Vardy je teraz uz nas hrac a zalezi len na nom ako sa rozhodne.

    |
  21. L4!r!X (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]V minulý sezóně dal o jeden gól míň než všichni naši útočníci dohromady.

    [img]http://pbs.twimg.com/media/CkDxnsZWUAAN9NK.jpg:large[/img][/quote]

    normálně se nepřihlašuju a nepíšu komentáře, ale ty jsi mě dneska donutil. Toto srovnání je naprosto o ničem. Ok, můžeš porovnávat Girouda, ale ne Walcotta a Welbecka, to je naprostá kravina. Walcott odehrál minimum zápasů v základní sestavě, jeho 28 zápasů tvořilo hlavně střídání na posledních 10-15 minut (tím se nezastávám Walcotta a jeho tragické sezony). A porovnání Welbeck x Vardy ? To snad nemůžeš myslet vážně. To snad nemá cenu ani komentovat.

    |
  22. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″][quote name=“Theodor“]podle skysports Ibra na rok do united.[/quote]

    Těším se na něj v PL. Netěším se na něj proti nám.

    Ten jeho gól za Barcu do naší sítě jen pár vteřin po rozehře (poločasové) mě děsí dodnes.

    Pro „pamětníky:“

    [url]https://www.youtube.com/watch?v=Lv6uhJ16DDo[/url][/quote]

    …s tými zostavami,a rozostavením,ktoré sme hrali sa nečudujem výsledku 2:2,a Ibrovím gólom…a to sme prehrávali 0:2…
    Arsenal: Almunia – Sagna,Gallas/44 min.Denílson, Vermaelen, Clichy-Diaby,Song,Fábregas-Nasri,Bendtner,Aršavin/27.min.Eboué…
    Barcelona: Víctor Valdés – Daniel Alves, G. Piqué, Puyol, Maxwell – Keita,Busquets,Xavi- Messi/86 min.Milito, Ibrahimovič/77 mi.TH14, Pedro…
    …napriek tomu sme to dali super,teraz máme inú a lepšiu zostavu,a Manu sa nebojím,nemajú Xaviho,Messiho,a TH14 😆 😉

    |
  23. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“Boby“][quote name=“dave“][quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona…[/quote]

    Wenger a cely klub uz nie je v pozicii,aby vyvolaval akoze nejaku mlhu a usetril par mega. Pride,zaplati a odide. Tak ako to bolo s Xhakom a tak ako to bude uz nastalo.[/quote]

    …podľa mňa to myslel avp tak,že asi príde „väčšie meno“ za viac peňazí…aj ja „zahmlievanie“ považujem za nejaký „majsterštych“,ktorý absolútne nečakáme,alebo za zakrývanie „do očí bijúceho“ následujúceho ťahu…[/quote]

    Ak by chcel Wenger zahmlievat,tak posle ponuku napr na 15 mega a nebude aktivovat vykupku. Vsak Vardy je teraz uz nas hrac…[/quote]

    …hmmm,toto som asi nedomyslel…alebo,žeby to s tou výkupkou nebola celkom pravda? 😉 …kto to vie,okrem nich,celkom presne?…Stuart James?…alebo Ty máš agenta u Líšok? 😉 …toto je hotová vec?…Higuaín a Suárez?…a reagoval som na to,že tu vôbec nejde o šetrenie 😉 …

    |
  24. h3nZZ (karma: 0) #1

    Mistrovskej tah by byl prodej Girouda a nakup Vardyho i Moraty… Vardy by byl n.1 striker se zkusenostmi v PL a Morata by se postupne zapracoval. Jeste prodat Thea/Oxe a Welbz by mohl po navratu byt jako moznost do utoku i na kridlo.

    |
  25. h3nZZ (karma: 0) #1

    [quote name=“jurajjuraj14″]No me osobne Vardy naprijde jako top utocnik jedna sezona ve 29 letech. No cekal jsem vice.[/quote]

    A videl jsi co dokazal ve vsech sezonach predtim, v jakykoliv soutezi? Rekl bych ze to je pan spolehlivy. Ozil + Vardy dohromady, to by mol byt stroj na asistence a goly 🙂

    |
  26. chester (karma: 0) #1

    [quote name=“L4!r!X“][quote name=“chester“]V minulý sezóně dal o jeden gól míň než všichni naši útočníci dohromady.

    [img]http://pbs.twimg.com/media/CkDxnsZWUAAN9NK.jpg:large[/img][/quote]

    normálně se nepřihlašuju a nepíšu komentáře, ale ty jsi mě dneska donutil. Toto srovnání je naprosto o ničem. Ok, můžeš porovnávat Girouda, ale ne Walcotta a Welbecka, to je naprostá kravina. Walcott odehrál minimum zápasů v základní sestavě, jeho 28 zápasů tvořilo hlavně střídání na posledních 10-15 minut (tím se nezastávám Walcotta a jeho tragické sezony). A porovnání Welbeck x Vardy ? To snad nemůžeš myslet vážně. To snad nemá cenu ani komentovat.[/quote]

    Já jsem tu grafiku nevymyslel a ani nevyrobil, je ze Skysports, jen jsem jí sem sdílel s tím, že se tam srovnává efektivita hráčů, co hráli hrot za Arsenal v minulý sezóně a Vardyho. Das ist alles.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.