Přestupové spekulace 28. 5. – 5. 6.

Oficiální přestupové období sice začíná až 1. července, ale spekulace se začínají rojit ve velkém už teď. Rozhodli jsme se tedy přinášet vám aktuální a „zaručené“ zprávy již na konci května a zahrnovat vás jimi denně v následujících třech měsících. Enjoy!

Neděle 5. 6. 

Jamie Vardy dá Arsenalu vědět své konečné rozhodnutí zítra před odletem anglické reprezentace do Francie (v 12:30). Spekuluje se o čtyřletém kontraktu.  /David Ornstein, novinář BBC/

Arsenal má údajně na nákupním seznamu i Riyada Mahreze. /Sun Sport/

Carlo Ancelotti řekl, že spekulace ohledně Mesuta Özila se nezakládají na pravdě, protože Bayern už koupil 2 posily a neplánuje žádné další akvizice. /Metro/

Ještě bych doplnil, že Claudio Ranieri včera stručně potvrdil spekulace pro italské média. „Je to pravda“ řekl. /Gazzeta dello Sport/

Olivier Giroud v rozhovoru řekl toto: „Řekli mi, že Jamie chce přestoupit do Arsenalu. Je to pro nás velmi dobrá zpráva, protože to je fantastický hráč. Myslím, že se můžeme doplňovat a to je vše, co můžu říct. Když se poté reportéři zeptali Girouda, jestli jeho příchod znamená změnu formace, Giroud beztarostně odvětil: „samozřejmě 4-4-2“ (smích).  /Skysport News HQ/

Sobota 4. 6. 

Další přestupová bomba? Tou by mohl být Henrikh Mkhitaryan. Podle posledních zpráv Arsenal vítězí nad Chelsea v boji o tohoto záložníka. Spekulovaná cena je Ł20m. /Sun/

Podle zdrojů z Twitteru (!) souhlasil Jamie Vardy s přestupem do Arsenalu a už je třeba vyřešit jen nezbytné formality a zdravotní prohlídku. Vše by mohlo být oznámeno do 48 hodin. Ale ještě zopakuji, že zdroj nelze brát za 100% spolehlivý.  /@AFCAMDEN/

Vzpomínáte si ještě na francouzského obránce, který k nám před dvěma lety přišel nahradit Sagnu a tak úplně se mu to nepovedlo? Ano, myslím Mathieu Debuchy. Francouzský pravý bek se rozhodl nezůstat v Bordeux a vrátit se do Arsenalu. /L’Equipe/

Jack Wilshere by měl být překvapivě na vrcholu nákupního seznamu Pepa Guardioly. /Sun/

Pátek 3. 6. 

Twitterom sa začala šíriť informácia, že Arsenal aktivoval výstupnú klauzulu Jamie Vardyho. Tá by mala činiť menej ako 20 miliónov libier. /BBC, Mirror/

Skybet vypsalo kurzy na to, kam zamíří Daniel Sturridge. Nejmenší (nejpravděpodobnější) je na setrvání v Liverpoolu, v případě stěhování nejvíce věří bookmakeři Arsenalu s kurzem 6. Krom Sturridge Skybet favorizovalo Arsenal i na získání Mahreze a Vardyho.

Sportovní ředitel Barcelony, Robert Fernandez, označil Bellerína jako fantastického, ale zároveň dodal,  že neví o žádných nabídkách na tohoto hráče. /Mirror/

Arsenal varoval Manchester United, že Laurent Koscielny není v žádném případě na prodej. /Metro, Mirror/

Čtvrtek 2. 6.

Arsenal od roku 2010 utratil za přestupy méně než například QPR nebo West Ham United /Deloitte/

Hector Bellerin je často s Barcelonou, obzvláště po dnešním oficiálním potvrzením odchodu Daniho Alvese. Tyto spekulace nedaly spát ani CIES Football Observatory, která vyhodnotila Bellerina jako nejcenějšího obránce na světě. /London Evening Standard/

AS Řím potvrdil, že příští týden bude projednávat se zástupci Arsenalu prodloužení hostování Szczesnyho. /Sky Italy/

Středa 1. 6.

Arsenal a Chelsea by měli sehrát závěrečný souboj o Alvara Moratu, který preferuje přestup do Premier League. Aspoň to píše dnešní Daily Mirror. To potvrzuje i Daily Mail, který píše, že Morata odmítl aktivaci výkupní klauzule Realu Madrid s tím, že si chce zahrát Premier League. Ovšem uvádí, že jedná s Arsenalem a Manchesterem United (narozdíl od Chelsea). /Daily Mail, Daily Mirror/

Borussie je favorit na podepsání obránce Lorientu Raphaela Guerreiroa, o kterého se údajně snaží ještě Arsenal a Liverpool. Guerreiro se podle informací již dohodl s BVB na podmínkách a čeká se na dohodu mezi kluby. /Bild, Daily Mail/

Arsenal se podle italského novináře Emanuele Giulianelli dotazoval na dostupnost Carrasca. Křídelník Atletica Madrid na sebe naposledy upozornil v sobotu, když vstřelil gól ve finále Ligy mistrů. /Daily Star/

Henrikh Mkhitaryan momentálně zvažuje své možnosti. Alespoň to tvrdí jeho agent, který zamítl jednání o nové smlouvě s BVB. /Bild/

Odpovědí na defenzivní problémy Arsenalu by mohl být Jeison Murillo, který v současnosti háji Inter Milán. Částka za kolumbijského obránce by se mohla pohybovat okolo £20 milionů. /Gazzeta dello Sport/

Úterý 31. 5.

Alvaro Morata se vyjádřil, že i když by se nejraději vrátil do Realu Madrid, přestoupí raději někam, kde bude mít možnost pravidelně hrát. Přiznal také, že má nabídky i z Anglie a že by hra v Premier League vyhovovala jeho stylu. /Telegraph/

Arsenal zamítl dotaz Barcelony na dostupnost Hectora Bellerína. Zatím to vypadá, že úspěšně, protože Barcelona již kontaktovala Valencii ohledně obránce Joao Cancela. /Mirror/

Bývalý reprezentant Gabonu Daniel Cousin řekl, že by přál Aubameyangovi přestup do Arsenalu. /Standard/

Dan Crowley (jeden z největších talentů naší akademie) půjde příští sezónu opět hostovat. Arsene Wenger mu sdělil, že ještě není na Premier League fyzicky připravený. /Coventry Telegraph/

Zájem Besiktase o Ospinu je prý vážnější než se zdálo a Arsenal by měl být blízko dohodě s tureckým klubem. Částka by se měla pohybovat okolo Ł 3,5 milionu. /Mirror, TransferMarketWeb/

Pondělí 30. 5.

Sportovní ředitel Wolfsburgu se nechal slyšet, že jeho ruce jsou svázané a nemá vliv na budoucnost Rodrigueze. Klauzule ve smlouvě levého obránce je platná pouze do konce června. /Kicker/

Arsene Wenger je připraven poslat Caluma Chamberse příští sezónu na hostování, aby získal více zkušeností. /Telegraph/

Výkonný ředitel BVB označil vyjádření trenéra Gabonu o přestupu Aubameyanga za úplný nesmysl. /Bild/

Arsenal momentálně jedná s AS Řím ohledně prodloužení hostování Wojciecha Szczesnyho. Polský brankář zasáhl za italský tým do 54 zápasů a připsal si 9 čistých kont. /Football Insider/

Podle zdrojů ze Španělska se Arsenal zapojil do boje o obránce Villarealu. Mateo Musacchio má 25 let a v této sezóně zaujal především v Evropské lize, kde španělský klub vypadl v semifinále s Liverpoolem. /Daily Express/

V pondělních denících se objevují nejnovější spekulace o dlouhodobě spojovaném Gonzalu Higuainovi, který se údajně svěřil, že by chtěl hrát v Liverpoolu pod Kloppem. /daily express/

Neděle 29. 5. 

Besiktas má zájem o Davida Ospinu. 27-letý Kolumbijec strávil v Londýně 2 sezóny a v nich nastoupil celkem do 35 zápasů (34 obdržených branek a 14 čistých kont). /Daily Star on Sunday/

Pierre-Emerick Aubameyang, který v této sezóně vstřelil 39 branek v 46 zápasech, byl na svou žádost vynechán z nominace národního týmu Gabonu, protože se chystá opustit Dortmund. Spekuluje se o zájmu Manchesteru United, Arsenalu ale největší favorit na získání by měl být Real Madrid. /metro.co.uk/

Arsenal kontaktoval Chelsea ohledně dostupnosti Kurta Zoumy. /mirror.co.uk/

O Alexe Oxlade-Chamberlaina bude letos usilovat Liverpool s Leicesterem. /mirror.co.uk, express.co.uk/

Sázková kancelář Skybet vypsala kurzy na to, kam přestoupí Riyad Mahrez. Nejvíce tato kancelář věří setrvání v Leicesteru (kurz 2) a hned potom je Arsenal s kurzem 2,75.

Sobota 28.5.

Arsene Wenger je pevně rozhodnutý přivést do Arsenalu útočníka a podle zdrojů z Francie se zaměřuje na Higuaina, Moratu a Vardyho. /L’Equipe/

Další pánem na holení je Ricardo Rodriguez, který by mohl nahradit Kierena Gibbse. Levý obránce je reprezentant Švýcarska a údajně velký kamarád Granita. Jeho výkupní klauzule je údajně jen Ł19 milionů. /metro.co.uk, kicker.de/

Znovu ten Mesut Ozil, podle Sunu (zůstaňte klidní) může být na cestě do Bayernu Mnihov, kde by ho lákali na trofeje a plat 200 000 Liber týdně.

Mesut Ozil bude řešit podpis nové smlouvy až po Mistroství Evropy /skysports.com/

Hector Bellerin je údajně v hledáčku Barcelony. Ten v rozhovoru sdělil, že se teď soustředí pouze na reprezentaci, ale zájem velkých klubů ho těší. /skysports.com/

Duván Zapata strávil letošní sezónu na hostování v Udinese, kam ho zaslala Neapol a vstřelil 8 ligových branek. Podle skysports už Arsenal učinil nabídku za tohoto kolumbijského útočníka, což potvrdil i samotný manažer Udinese v rozhovoru pro Radio Kiss Kiss. /skysports.com/

The Daily Mail píše, že Arsenal nabídl 1,2 miliónů Liber za obránce Boltonu Roba Holdinga.

 A ještě takový off topic exkanonýr Marouane Chamakh by se mohl vrátit zpět do Bordeaux, odkud zamířil v roce 2010 do Arsenalu. /thesun.co.uk/

Komentáře

  1. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“maxtej“]BTW: Ne, že bych ho chtěl nějak moc zpátky, ale nevíte někdo, jak to vypadá s Debuchym po hostování v Bordeaux?[/quote]

    …to vie len AW…inak „ticho po pěšině“,zrejme odíde…

    |
  2. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“][quote name=“dave“][quote name=“Boby“][quote name=“dave“][quote name=“avp“]A nemuze to byt opet jen nejaka kourova clona…[/quote]

    [/quote]

    …podľa mňa to myslel avp tak,že asi príde „väčšie meno“ za viac peňazí…aj ja „zahmlievanie“ považujem za nejaký „majsterštych“,ktorý absolútne nečakáme,alebo za zakrývanie „do očí bijúceho“ následujúceho ťahu…[/quote]

    [/quote]

    …hmmm,toto som asi nedomyslel…alebo,žeby to s tou výkupkou nebola celkom pravda? 😉 …kto to vie,okrem nich,celkom presne?…Stuart James?…alebo Ty máš agenta u Líšok? 😉 …toto je hotová vec?…Higuaín a Suárez?…a reagoval som na to,že tu vôbec nejde o šetrenie 😉 …[/quote]

    Nebola pravda? Takze BBC podla teba keca? Ked to napise BBC,tak na 99% je to pravda. A pri kanibalovi Wenger aktivoval vykupku. To,ze LFC a ich vedenie to potom zahralo cele do autu je uz ina vec a o Higuiana bol zaujem,kym Perez nevystrelil jeho cenu na 40m.

    |
  3. tron (karma: 0) #1

    Koukam ,ze zprava o tom ze k nam jde Vardy je ve stejnem clanku jako Messi do Ucek tak zustavam absolutne klidny … 8)

    |
  4. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“]The most reliable newspaper in England say Arsenal have triggered Vardy’s release clause, and this is what Sky Bet tweeted earlier. Something has happened.

    http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/jamie-vardy-to-arsenal-gunners-meet-england-strikers-release-clause-a7064671.html

    Tak uz je to takmer vsade. 22m je dnes prijatelna suma,ale ten jeho vek mi absolutne nevonia.[/quote]
    2 roky by nas v pohode mohol tahat. Za tu cenu by to stalo, ale neverim tomu velmi.

    |
  5. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“tron“]Koukam ,ze zprava o tom ze k nam jde Vardy je ve stejnem clanku jako Messi do Ucek tak zustavam absolutne klidny … 8)[/quote]

    Na BBC sa pise,ze Messi ide do ucek?

    |
  6. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″][quote name=“dave“]The most reliable newspaper in England say Arsenal have triggered Vardy’s release clause, and this is what Sky Bet tweeted earlier. Something has happened.

    http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/jamie-vardy-to-arsenal-gunners-meet-england-strikers-release-clause-a7064671.html

    Tak uz je to takmer vsade. 22m je dnes prijatelna suma,ale ten jeho vek mi absolutne nevonia.[/quote]
    2 roky by nas v pohode mohol tahat. Za tu cenu by to stalo, ale neverim tomu velmi.[/quote]

    A o dva roky budeme mat stareho aj Girouda aj Vardyho. A budeme tam,kde dnes. Chcelo by to niekoho do 25.

    |
  7. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“h3nZZ“][quote name=“jurajjuraj14″]No me osobne Vardy naprijde jako top utocnik jedna sezona ve 29 letech. No cekal jsem vice.[/quote]

    A videl jsi co dokazal ve vsech sezonach predtim, v jakykoliv soutezi? Rekl bych ze to je pan spolehlivy. Ozil + Vardy dohromady, to by mol byt stroj na asistence a goly :)[/quote]
    co som videl, aj v tej prvej sezone v PL hraval vyborne aj ked vacsinou z lavicky, mali tam Nugenta a Ullou ako prvych strikerov. Pamatam si napr. ako pomohol z lavky rozbit ManU 5:3 v skvelom zapase.

    jedine co mne osobne na nom vadi, je fakt nechutny diving.

    |
  8. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“tron“][quote name=“dave“][quote name=“tron“]Koukam ,ze zprava o tom ze k nam jde Vardy je ve stejnem clanku jako Messi do Ucek tak zustavam absolutne klidny … 8)[/quote]

    Na BBC sa pise,ze Messi ide do ucek?[/quote]
    Mas pocit ,ze jsem nekde psal cokoliv o BBC ????
    http://soccerlens.com/arsenal-vardy-man-utd-messi-man-city-wilshere-pjanic-transfer-news/193334/?%5B/quote%5D

    soccerlens.com iba prebral spravu s ktorou prisiel guardian,bbc a vsetky britske denniky. Uz vidis ten rozdiel?

    A pozeram,ze oni iba prebralu spravu z daily mail o tom,ze MU chcu Messiho a nie,ze tam ide…

    |
  9. tron (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“tron“][quote name=“dave“][quote name=“tron“]Koukam ,ze zprava o tom ze k nam jde Vardy je ve stejnem clanku jako Messi do Ucek tak zustavam absolutne klidny … 8)[/quote]

    Na BBC sa pise,ze Messi ide do ucek?[/quote]
    Mas pocit ,ze jsem nekde psal cokoliv o BBC ????
    http://soccerlens.com/arsenal-vardy-man-utd-messi-man-city-wilshere-pjanic-transfer-news/193334/?%5B/quote%5D

    soccerlens.com iba prebral spravu s ktorou prisiel guardian,bbc a vsetky britske denniky. Uz vidis ten rozdiel?[/quote]
    Mas neco se zrakem,pisi o clanku s potencionalnimi prestupy Messiho a Vardyho nic o BBC ani Guardian tak nechapu kde mas problem …

    |
  10. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“tron“][quote name=“dave“][quote name=“tron“][quote name=“dave“][quote name=“tron“][/quote]

    Na BBC sa pise,ze Messi ide do ucek?[/quote]
    Mas pocit ,ze jsem nekde psal cokoliv o BBC ????
    http://soccerlens.com/arsenal-vardy-man-utd-messi-man-city-wilshere-pjanic-transfer-news/193334/?%5B/quote%5D

    soccerlens.com iba prebral spravu s ktorou prisiel guardian,bbc a vsetky britske denniky. Uz vidis ten rozdiel?[/quote]
    Mas neco se zrakem,pisi o clanku s potencionalnimi prestupy Messiho a Vardyho nic o BBC ani Guardian tak nechapu kde mas problem …[/quote]

    Ja mam so zrakom? Sem prides a zacnes tu pisat,ze Messi ide do ucek a pise o tom ten isty dennik aj o Vardym. Pritom oni iba dali odkazy na ine denniky. A preco nepises o BBC a guardiane,ktori su najserioznejsi a vyberies si jeden dennik,ktory zahrna vsetky spekulacie?

    |
  11. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“mc1897″][quote name=“dave“]The most reliable newspaper in England say Arsenal have triggered Vardy’s release clause, and this is what Sky Bet tweeted earlier. Something has happened.

    http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/jamie-vardy-to-arsenal-gunners-meet-england-strikers-release-clause-a7064671.html

    Tak uz je to takmer vsade. 22m je dnes prijatelna suma,ale ten jeho vek mi absolutne nevonia.[/quote]
    2 roky by nas v pohode mohol tahat. Za tu cenu by to stalo, ale neverim tomu velmi.[/quote]

    A o dva roky budeme mat stareho aj Girouda aj Vardyho. A budeme tam,kde dnes. Chcelo by to niekoho do 25.[/quote]
    Welbeck. Neveril som mu ked prichadzal, ale tuto jar ukazal potencial.

    |
  12. 12thMan (karma: 0) #1

    S Vardym je to risk, ale prečo by jeho „filmový“ príbeh nemohol pokračovať?
    Pokiaľ nechytí trému z Mesuta a jeho prihrávok 🙂

    Rovnako je lotéria ako by Morata, prípadne Aubameyang (príliš drahý!) zareagovali na anglickú ligu.

    Každopádne potrebujeme útočníka a Arsene musí urobiť veľké rozhodnutie.
    Ide mu o veľa a držím mu palce pri rozhodovaní.
    Prajem mu rozlúčku s titulom v ročníku PL s Pepkom, Jurgenom, Josém a Zlatanom.

    |
  13. Mycrofter (karma: 0) #1

    Ne Vardyho! Doufám, že je trochu charakter a zůstane u Lišek. Jeho simulování je na mě moc. Prostě nechci takového muže v Arsenalu. To radši zpátky Bendtnera. Xhaka je super navíc se zdá být fajn a zdravě sebevědomý, ale Vardyho prostě nechci. Pentli kopne Giroud, Santi nebo Mesut taky dobře. Nepotřebujem na to Vardyho. Jeho vystupování mi docela vadí. Jestli nám vyhraje titul budu pořád rád, ale radši bych měl v útoku Moratu. Btw s bývalími hráči RM máme super zkušenosti.

    |
  14. fasik (karma: 0) #1

    Ohledně Vardyho se nabízí přirovnání k příběhu Iana Wrighta. Do nějakých 23 taky hrál non-league, přestoupil do druholigovýho Crystal Palace, kde se chvíli adaptoval, vystřílel postup do Premier League, po dvou sezonách přestoupil do Arsenalu (a přitom ani neměl takovou dobrou statistiku jako teď Vardy) v 28 letech a za 7 sezon pak ještě stihl nastřílet 128 gólů jen v EPL (dohromady nějak 180). Samozřejmě se nedá srovnávat tehdejší úroveň a tlak na hráče se současností. Ale Vardy nevypadá jako hráč, kterej by trpěl nedostatkem sebevědomí a posral se z tlaku. Navíc jeho relativně vysokej věk je vykompenzovanej tím, že na nejvyšší úroveň se dostal až v 24 nebo kolika, to znamená, že jeho tělo může vysokou zátěž vydržet dýl, protože nebyl od mladýho věku vystavenej tréninkovýmu zápřahu, se kterým se musí vyrovnávat tělo těch, kdo projdou od mala akademiemi.

    Taky bych si dovedl představit jinou posilu na hrot, ale po troše uvažování Vardy (i díky ceně) není tak špatná volba.

    |
  15. Vinny11 (karma: 0) #1

    já bych hlavně řekl, že cena u Vardyho je naprosto solidní jestli tam pošlem 20 mega a získame tim skoro nejlepsiho strelce PL za minulej rok tak why not.

    Jasne muzete namitat ze je uz docela starej, ale už nejsou 80 léta kdy konec utocnika prichazel ve 30.

    Ikdyby tu odehral dva roky a vyhral nam titul tak je to proste skvelej nakup. V dnesni dobe, kdyz utocnik da vic jak 20 golu v lize tak jde po sezone za vic jak 30 mega, proto mi ta cena prijde fakt dobra. Navic on muze bejt platnej jak v 4,3,3 tak i v 4,4,2 kde by podle me Olli potreboval rychlejsiho partaka a mohli by se dobre doplnovat a navic je to ANGLICAN !!!

    |
  16. chester (karma: 0) #1

    Pro kohokoli, kdo napsal poslední aktualitu s Pablem… jeden z nejspolehlivějších zdrojů spolu se Samem, Messi Minutes, Fk a AFCstuff, nepostujou žádný hoaxy a všechny info mají ověřený. Zrovna Pablo má info zevnitř klubu i dost často dřív než třeba Ornstein 🙂

    |
  17. chester (karma: 0) #1

    2 Fasik: Jj, Vardy je jako Wright, až na to že je běloch, a Wrighta pravděpodobně jako černocha nesnáší 😀 (Aneb trocha toho humoru. – Narážka na to, že měl před minulou sezónou vcelku velký problém s rasismem.)

    |
  18. chester (karma: 0) #1

    Jak jsem psal výše, Ranieri celý přestup potvrdil…

    [img]http://pbs.twimg.com/media/CkGVaHEWYAAQ-p0.jpg:large[/img]

    |
  19. Lukendes_10 (karma: 0) #1

    Môj názor je že Wenger sa mohol pokúsiť ist po Kane-ovy. Viem že by sliepky o tom nechceli ani počuť a keď už tak by pýtali nekresťanské peniaze ale keby to vyšlo tak mame (anglicky) hrot vyriešený na niekoľko rokov. :-*

    |
  20. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Jak jsem psal výše, Ranieri celý přestup potvrdil…

    [img]http://pbs.twimg.com/media/CkGVaHEWYAAQ-p0.jpg:large[/img][/quote]

    Tak vitaj,cakal som nieco ine,ale tak vystrielal liskam titul,takze nieco v nom musi byt a ma to aspon jedno velke pozitivum. Minimalne jednu penaltu na ES budeme kopat 🙂 a nie ako v tej minulej,co je uplny vysmech.

    |
  21. Butchi (karma: 0) #1

    Meli by jste si vsichni uvedomit, ze my nepotrebujeme az tak nejaky top top strikera co da sam gol ze vseho bez pomoci tymu. Nam staci hrac s kvalitnim zakoncenim co promeni aspon povolinu sanci co mu nasi kreativni kridla a zaloznici vytvorej. Navic Vardy je hrac, kterej umi rozhodovat zapasy, ma zkusenosti a neni tu risk, ze by mu PL nesedela. A to ani nemluvim o tom, ze byl zvolenej hracem roku v PL za minulou sezonu. A jeste navic je to homegrown hrac. Pro nas idealni moznost nejspis. Jsem jednoznacne pro.

    |
  22. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Lukendes_10″]Môj názor je že Wenger sa mohol pokúsiť ist po Kane-ovy. Viem že by sliepky o tom nechceli ani počuť a keď už tak by pýtali nekresťanské peniaze ale keby to vyšlo tak mame (anglicky) hrot vyriešený na niekoľko rokov. :-*[/quote]

    Levy by sa s Wengerom ani len o tom nebavil a iba ho vysmial,takze nie, nemohol ist po Kaneovi.

    |
  23. Oggy (karma: 0) #1

    [quote name=“fasik“]Ohledně Vardyho se nabízí přirovnání k příběhu Iana Wrighta. Do nějakých 23 taky hrál non-league,[/quote]

    Kdyby se Vardy prosadil jak Wright tak bych byl velmi rád. Na druhou stranu se mi nelíbí jeho diving a že se někdy mimo hřiště chová jak primitiv. Plus těžko říct jak mu bude sedět styl Arsenalu, respektive toho jak týmy proti Arsenalu brání. V Lestru dostával dost míčů za obranu do úniku, takhle bude mít míň prostoru před bránou…

    Ještě upřesním ty fakty, které jsi psal: Wright přestoupil do CP tři měsíce před dovršením 22. Vardy pak do Leicestru ve 25.

    |
  24. Nasri8 (karma: 0) #1

    Čo sa týka Vardyho, tak Sanchéz, aj Santi tiež boli jedny z baletiek, ktoré rady padali na zem. Samozrejme úrovne Neymara alebo Drogbu nedosahovali, ale to ani Vardy. Simulovanie je o mysli.

    |
  25. adam-arsenal (karma: 0) #1

    inac napriek tomu ze budeme mat teraz utocnika si myslim ze by malo prist aj nejake top prave kridlo … Griezmann ma napada jedine mozno gotze keby tam hral tazko povedat alebo Arsene nakoniec povola Mahreza ved ten si s Vardym paradne rozumel ale to si nemyslim … no kridlo by malo prist podla mna

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.