Přestupové spekulace 28. 5. – 5. 6.

Oficiální přestupové období sice začíná až 1. července, ale spekulace se začínají rojit ve velkém už teď. Rozhodli jsme se tedy přinášet vám aktuální a „zaručené“ zprávy již na konci května a zahrnovat vás jimi denně v následujících třech měsících. Enjoy!

Neděle 5. 6. 

Jamie Vardy dá Arsenalu vědět své konečné rozhodnutí zítra před odletem anglické reprezentace do Francie (v 12:30). Spekuluje se o čtyřletém kontraktu.  /David Ornstein, novinář BBC/

Arsenal má údajně na nákupním seznamu i Riyada Mahreze. /Sun Sport/

Carlo Ancelotti řekl, že spekulace ohledně Mesuta Özila se nezakládají na pravdě, protože Bayern už koupil 2 posily a neplánuje žádné další akvizice. /Metro/

Ještě bych doplnil, že Claudio Ranieri včera stručně potvrdil spekulace pro italské média. „Je to pravda“ řekl. /Gazzeta dello Sport/

Olivier Giroud v rozhovoru řekl toto: „Řekli mi, že Jamie chce přestoupit do Arsenalu. Je to pro nás velmi dobrá zpráva, protože to je fantastický hráč. Myslím, že se můžeme doplňovat a to je vše, co můžu říct. Když se poté reportéři zeptali Girouda, jestli jeho příchod znamená změnu formace, Giroud beztarostně odvětil: „samozřejmě 4-4-2“ (smích).  /Skysport News HQ/

Sobota 4. 6. 

Další přestupová bomba? Tou by mohl být Henrikh Mkhitaryan. Podle posledních zpráv Arsenal vítězí nad Chelsea v boji o tohoto záložníka. Spekulovaná cena je Ł20m. /Sun/

Podle zdrojů z Twitteru (!) souhlasil Jamie Vardy s přestupem do Arsenalu a už je třeba vyřešit jen nezbytné formality a zdravotní prohlídku. Vše by mohlo být oznámeno do 48 hodin. Ale ještě zopakuji, že zdroj nelze brát za 100% spolehlivý.  /@AFCAMDEN/

Vzpomínáte si ještě na francouzského obránce, který k nám před dvěma lety přišel nahradit Sagnu a tak úplně se mu to nepovedlo? Ano, myslím Mathieu Debuchy. Francouzský pravý bek se rozhodl nezůstat v Bordeux a vrátit se do Arsenalu. /L’Equipe/

Jack Wilshere by měl být překvapivě na vrcholu nákupního seznamu Pepa Guardioly. /Sun/

Pátek 3. 6. 

Twitterom sa začala šíriť informácia, že Arsenal aktivoval výstupnú klauzulu Jamie Vardyho. Tá by mala činiť menej ako 20 miliónov libier. /BBC, Mirror/

Skybet vypsalo kurzy na to, kam zamíří Daniel Sturridge. Nejmenší (nejpravděpodobnější) je na setrvání v Liverpoolu, v případě stěhování nejvíce věří bookmakeři Arsenalu s kurzem 6. Krom Sturridge Skybet favorizovalo Arsenal i na získání Mahreze a Vardyho.

Sportovní ředitel Barcelony, Robert Fernandez, označil Bellerína jako fantastického, ale zároveň dodal,  že neví o žádných nabídkách na tohoto hráče. /Mirror/

Arsenal varoval Manchester United, že Laurent Koscielny není v žádném případě na prodej. /Metro, Mirror/

Čtvrtek 2. 6.

Arsenal od roku 2010 utratil za přestupy méně než například QPR nebo West Ham United /Deloitte/

Hector Bellerin je často s Barcelonou, obzvláště po dnešním oficiálním potvrzením odchodu Daniho Alvese. Tyto spekulace nedaly spát ani CIES Football Observatory, která vyhodnotila Bellerina jako nejcenějšího obránce na světě. /London Evening Standard/

AS Řím potvrdil, že příští týden bude projednávat se zástupci Arsenalu prodloužení hostování Szczesnyho. /Sky Italy/

Středa 1. 6.

Arsenal a Chelsea by měli sehrát závěrečný souboj o Alvara Moratu, který preferuje přestup do Premier League. Aspoň to píše dnešní Daily Mirror. To potvrzuje i Daily Mail, který píše, že Morata odmítl aktivaci výkupní klauzule Realu Madrid s tím, že si chce zahrát Premier League. Ovšem uvádí, že jedná s Arsenalem a Manchesterem United (narozdíl od Chelsea). /Daily Mail, Daily Mirror/

Borussie je favorit na podepsání obránce Lorientu Raphaela Guerreiroa, o kterého se údajně snaží ještě Arsenal a Liverpool. Guerreiro se podle informací již dohodl s BVB na podmínkách a čeká se na dohodu mezi kluby. /Bild, Daily Mail/

Arsenal se podle italského novináře Emanuele Giulianelli dotazoval na dostupnost Carrasca. Křídelník Atletica Madrid na sebe naposledy upozornil v sobotu, když vstřelil gól ve finále Ligy mistrů. /Daily Star/

Henrikh Mkhitaryan momentálně zvažuje své možnosti. Alespoň to tvrdí jeho agent, který zamítl jednání o nové smlouvě s BVB. /Bild/

Odpovědí na defenzivní problémy Arsenalu by mohl být Jeison Murillo, který v současnosti háji Inter Milán. Částka za kolumbijského obránce by se mohla pohybovat okolo £20 milionů. /Gazzeta dello Sport/

Úterý 31. 5.

Alvaro Morata se vyjádřil, že i když by se nejraději vrátil do Realu Madrid, přestoupí raději někam, kde bude mít možnost pravidelně hrát. Přiznal také, že má nabídky i z Anglie a že by hra v Premier League vyhovovala jeho stylu. /Telegraph/

Arsenal zamítl dotaz Barcelony na dostupnost Hectora Bellerína. Zatím to vypadá, že úspěšně, protože Barcelona již kontaktovala Valencii ohledně obránce Joao Cancela. /Mirror/

Bývalý reprezentant Gabonu Daniel Cousin řekl, že by přál Aubameyangovi přestup do Arsenalu. /Standard/

Dan Crowley (jeden z největších talentů naší akademie) půjde příští sezónu opět hostovat. Arsene Wenger mu sdělil, že ještě není na Premier League fyzicky připravený. /Coventry Telegraph/

Zájem Besiktase o Ospinu je prý vážnější než se zdálo a Arsenal by měl být blízko dohodě s tureckým klubem. Částka by se měla pohybovat okolo Ł 3,5 milionu. /Mirror, TransferMarketWeb/

Pondělí 30. 5.

Sportovní ředitel Wolfsburgu se nechal slyšet, že jeho ruce jsou svázané a nemá vliv na budoucnost Rodrigueze. Klauzule ve smlouvě levého obránce je platná pouze do konce června. /Kicker/

Arsene Wenger je připraven poslat Caluma Chamberse příští sezónu na hostování, aby získal více zkušeností. /Telegraph/

Výkonný ředitel BVB označil vyjádření trenéra Gabonu o přestupu Aubameyanga za úplný nesmysl. /Bild/

Arsenal momentálně jedná s AS Řím ohledně prodloužení hostování Wojciecha Szczesnyho. Polský brankář zasáhl za italský tým do 54 zápasů a připsal si 9 čistých kont. /Football Insider/

Podle zdrojů ze Španělska se Arsenal zapojil do boje o obránce Villarealu. Mateo Musacchio má 25 let a v této sezóně zaujal především v Evropské lize, kde španělský klub vypadl v semifinále s Liverpoolem. /Daily Express/

V pondělních denících se objevují nejnovější spekulace o dlouhodobě spojovaném Gonzalu Higuainovi, který se údajně svěřil, že by chtěl hrát v Liverpoolu pod Kloppem. /daily express/

Neděle 29. 5. 

Besiktas má zájem o Davida Ospinu. 27-letý Kolumbijec strávil v Londýně 2 sezóny a v nich nastoupil celkem do 35 zápasů (34 obdržených branek a 14 čistých kont). /Daily Star on Sunday/

Pierre-Emerick Aubameyang, který v této sezóně vstřelil 39 branek v 46 zápasech, byl na svou žádost vynechán z nominace národního týmu Gabonu, protože se chystá opustit Dortmund. Spekuluje se o zájmu Manchesteru United, Arsenalu ale největší favorit na získání by měl být Real Madrid. /metro.co.uk/

Arsenal kontaktoval Chelsea ohledně dostupnosti Kurta Zoumy. /mirror.co.uk/

O Alexe Oxlade-Chamberlaina bude letos usilovat Liverpool s Leicesterem. /mirror.co.uk, express.co.uk/

Sázková kancelář Skybet vypsala kurzy na to, kam přestoupí Riyad Mahrez. Nejvíce tato kancelář věří setrvání v Leicesteru (kurz 2) a hned potom je Arsenal s kurzem 2,75.

Sobota 28.5.

Arsene Wenger je pevně rozhodnutý přivést do Arsenalu útočníka a podle zdrojů z Francie se zaměřuje na Higuaina, Moratu a Vardyho. /L’Equipe/

Další pánem na holení je Ricardo Rodriguez, který by mohl nahradit Kierena Gibbse. Levý obránce je reprezentant Švýcarska a údajně velký kamarád Granita. Jeho výkupní klauzule je údajně jen Ł19 milionů. /metro.co.uk, kicker.de/

Znovu ten Mesut Ozil, podle Sunu (zůstaňte klidní) může být na cestě do Bayernu Mnihov, kde by ho lákali na trofeje a plat 200 000 Liber týdně.

Mesut Ozil bude řešit podpis nové smlouvy až po Mistroství Evropy /skysports.com/

Hector Bellerin je údajně v hledáčku Barcelony. Ten v rozhovoru sdělil, že se teď soustředí pouze na reprezentaci, ale zájem velkých klubů ho těší. /skysports.com/

Duván Zapata strávil letošní sezónu na hostování v Udinese, kam ho zaslala Neapol a vstřelil 8 ligových branek. Podle skysports už Arsenal učinil nabídku za tohoto kolumbijského útočníka, což potvrdil i samotný manažer Udinese v rozhovoru pro Radio Kiss Kiss. /skysports.com/

The Daily Mail píše, že Arsenal nabídl 1,2 miliónů Liber za obránce Boltonu Roba Holdinga.

 A ještě takový off topic exkanonýr Marouane Chamakh by se mohl vrátit zpět do Bordeaux, odkud zamířil v roce 2010 do Arsenalu. /thesun.co.uk/

Komentáře

  1. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“][quote name=“Feri“]Lukaku, Stones a byl bych spokojenej…[/quote]
    [quote name=“mc1897″]K debate o posilach…[/quote]
    Everton,zhodou okolností/kvôli „rivalite“ zo švagrom/mám nasledovaný…ale nie je problém ani u iných tímov,z PL dávajú na Digi v sobotu 3 zápasy,v nedeľu 2,v pondelok 1,nevidím všetky,ale je toho dosť…
    [/quote]
    A kde to ja spochybnujem ? Kto ma nasledovane, nech napise, ze ma nasledovane a tym padom to bude pre mna relevantna informacia. To je vsetko. Ja si objektovne o sebe myslim, ze mam nasledovanych mimo AFC max. 5-6 timov aby som mohol hodnotit hracov.

    |
  2. Vinny11 (karma: 0) #1

    a jak to vypada treba s Debuchym a Jenkem? Jenko bude delat backup a Debuchy odejde? jinak jestli odejde Chambers na loan tak CB musi snad prijit na 100%

    |
  3. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“Jonny1111″]no tak carvajal zraneny takze hector ide na euro podla vsetkeho, snad mu tam nevymiju mozog s DNA[/quote]
    Tak tak … už dlouho žádnému našemu hráči nepřetáhli přes hlavu dres. 😡

    |
  4. dexxa123 (karma: 0) #1

    [quote name=“avp“][quote name=“DanoLajos“]
    Ok tak mi daj jedno CAM napadá ma tak Jon Toral, ktorý mal dobrú sezonu v Birminghame Crowley by mal podľa mna hosťovať Hayden Bielik sú defennzívni stredopoliari Mavididi útok…[/quote]
    Jeff Reine-Adelaide? Ismael Bennacer?[/quote]
    Dan Crowley

    |
  5. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“dexxa123″][quote name=“avp“][quote name=“DanoLajos“]
    Ok tak mi daj jedno CAM napadá ma tak Jon Toral, ktorý mal dobrú sezonu v Birminghame Crowley by mal podľa mna hosťovať Hayden Bielik sú defennzívni stredopoliari Mavididi útok…[/quote]
    Jeff Reine-Adelaide? Ismael Bennacer?[/quote]
    Dan Crowley[/quote]

    http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3616307/Arsenal-send-Dan-Crowley-loan-season-midfielder-not-physically-ready-Premier-League.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490

    |
  6. dexxa123 (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“dexxa123″][quote name=“avp“][quote name=“DanoLajos“]
    Ok tak mi daj jedno CAM napadá ma tak Jon Toral, ktorý mal dobrú sezonu v Birminghame Crowley by mal podľa mna hosťovať Hayden Bielik sú defennzívni stredopoliari Mavididi útok…[/quote]
    Jeff Reine-Adelaide? Ismael Bennacer?[/quote]
    Dan Crowley[/quote]

    http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3616307/Arsenal-send-Dan-Crowley-loan-season-midfielder-not-physically-ready-Premier-League.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490%5B/quote%5D
    Aha, omlouvám se, to jsem nečetl

    |
  7. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″][quote name=“Boby“][quote name=“Feri“]Lukaku, Stones a byl bych spokojenej…[/quote]
    [quote name=“mc1897″]K debate o posilach…[/quote]
    Everton,zhodou okolností/kvôli „rivalite“ zo švagrom/mám nasledovaný…ale nie je problém ani…
    [/quote]
    A kde to ja spochybnujem ?…[/quote]

    No,spochybňuješ to v tomto texte…“Vzdy sa zasmejem, ked niekto drbne 10 nie uplne top mien z 10 mancaftov v EU. Iste ich ma vsetky nasledovane (>10 zapasov), a takisto ma nasledovane vsetkych 50+ zapasov AFC, aby mohol porovnavat, hahaha. Okrem toho samozrejme sleduejme vsetci PL, takze kazde kolo okrem AFC vidime minimalne 3 zapasy okrem AFC aby sme mali prehlad ci je ten Lukaku (napriklad) fakt lepsi ako Giroud“…

    Ja pointu chápem,nereagoval si na mňa a nie som vzťahovačný,len cez svoju osobu som vysvetlil,že to možné je…tak sa nezlosť 😉 …
    A samozrejme,Lukaku nie je lepší od Oliho,má len väčší potenciál do budúcna…

    |
  8. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“msturm“]Zrovna Torala bych přesunul do A týmu, ten minimálně na lavičku má..[/quote]

    Sorry,ale ja mu neviem prísť na chuť…na môj vkus je trošku „drevený“,nie je to typ pre tímy vyššej kvality…to aj Lansbury je lepší,ako on,a pustili sme ho preč…

    |
  9. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“Wesleyborland“]Prý se chystá výměna Chamberlain – Sturidge :D[/quote]
    Jeden skleněný za druhého? To se fakt vyplatí. :sigh:

    |
  10. Wesleyborland (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“][quote name=“Wesleyborland“]Prý se chystá výměna Chamberlain – Sturidge :D[/quote]
    Jeden skleněný za druhého? To se fakt vyplatí. :sigh:[/quote]

    No Sturidge je aspoň gólovější, ale já Chambovi pořád věřím. Ikdyž to si řikám každou sezónu 😀

    |
  11. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“Mp 5″]Já nejsem takový odborník a mám nasledovanej jen Arsenal,ale co zkusit koupit toho Gryae z Burnley.Mladý kluk a má hodně toho před sebou + je to Angličan.Myslím že čuch na góly má.A to že je mladej má výhodu že se bude snažit.Stejně Wenger říkal že 1 bude Oli.[/quote]

    Hráči typu Graya,sú jednosezónne hviezdy,pri ktorých je riziko určiť,či bude vo svojích výkonoch pokračovať,či bude mať na lepší tím/ligu,popri jeho cene,ktorá hoci za hráča zo Champu,ale Angličana,nebude nízka…v Championship sú už aj ostrieľanejší hráči,ktorí svoju kvalitu potvrdili,ale do PL ich buď nikto nechce,alebo sú drahí,alebo ich nechcú pustiť…ak už,tak oproti Grayovi,by väčší zmysel dávalo,ak by sme si kúpili späť Benika Afobeho,ktorý sa presadzoval všade kde zatiaľ bol…ale to AW neurobí,lebo čaká,čo sa vyvŕbi z Chubu Akpoma,ktorému verí zrejme viac,a tiež preto,že aktuálne potrebuje hotovú kvalitu…

    |
  12. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“][quote name=“dave“][quote name=“mc1897″][quote name=“dave“]To s tym Lukakom je pekny vtip. Everton jasne deklaroval,ze pod 65m libier ho nepusti,takze tym je hadam povedane vsetko a skonci niekde v PSG alebo podobnom ropnom muzstve.[/quote]
    Co stoji podla teba (pred ME) Oli ?[/quote]

    Ak si vezmes vek a sezonu aku mal,tak 18-20 m je maximum.[/quote]

    …napriek kríze a veku,dal celkovo 24 g/6 a,má 2 roky do konca zmluvy,TM uvádza 27 mil.€,no vďaka dobe je trh.hodnota vždy vyššia ako uvádzajú,takže ja by som to posunul vyššie na 25+ mil.Ł…samozrejme záleží aj od kvality tímov,ktoré by ho chceli…[/quote]
    Suhlasim s 25. A ak da 3-4 goly na ME, a Frantici daju aspon 1/2finale, tak 35-40 mega.

    |
  13. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“ja“]
    A kde to ja spochybnujem ?…[/quote]

    [quote name=“ty“]
    No,spochybňuješ to v tomto texte…“Vzdy…
    Ja pointu chápem..[/quote]

    Ja to tam sice nevidim, ale budiz, asi to tam bude ked mam -20. Skoda, ze niektori (nie ty) miesto serioznej diskusie minuskuju, a nadavaju.

    Takze idem s kozou na trh: za minulu sezonu mam nasledovanych 38xAFC z PL, 8xCL, par krat CoC a FA.

    Z ostatnych timov tak do 10x slepice a Lpool. samozrejme z PL som videl logicky vsetkych minimalne 2x, takze tam mame asi zakladny prehlad vsetci, co sledujeme AFC.

    Mimo PL +-: Neapol 15x, Bayern 10x, Dormund 6-8x, AC Milan 5-7x, DNA 10x, Real 10x, Atletico a Sevilla 5-7x.
    Slovenska liga 0x, ceska 0x 🙂
    Plus samozrejme repre.

    Cize realne ako tak mam odsledovanych AFC, slepice, Lpool, DNA, Bayern, Real. Vsetko velmi tazke destinacie na nakup. Vacsinou sa aj vyjadrjem k hracom tychto klubov.

    |
  14. avp (karma: 0) #1

    [quote name=“adam-arsenal“]giroud prave zavesil nadherny gol …Pogba krasna nahravka[/quote]
    [url]https://www.youtube.com/watch?v=SxsHuuNiNWo[/url]

    |
  15. traged (karma: 0) #1

    [quote name=“adam-arsenal“]giroud prave zavesil nadherny gol …Pogba krasna nahravka[/quote]
    Ten Pogba…hmm kolik tak stoji? 🙂

    |
  16. Mp 5 (karma: 0) #1

    Hráči typu Graya,sú jednosezónne hviezdy,pri ktorých je riziko určiť,či bude vo svojích výkonoch pokračovať,či bude mať na lepší tím/ligu,popri jeho cene,ktorá hoci za hráča zo Champu,ale Angličana,nebude nízka…v Championship sú už aj ostrieľanejší hráči,ktorí svoju kvalitu potvrdili,ale do PL ich buď nikto nechce,alebo sú drahí,alebo ich nechcú pustiť…ak už,tak oproti Grayovi,by väčší zmysel dávalo,ak by sme si kúpili späť Benika Afobeho,ktorý sa presadzoval všade kde zatiaľ bol…ale to AW neurobí,lebo čaká,čo sa vyvŕbi z Chubu Akpoma,ktorému verí zrejme viac,a tiež preto,že aktuálne potrebuje hotovú kvalitu…[/quote]
    Nemyslím si že je jednosezóní,ale máš pravdu že by mohl zkusit Chubu.Na toho jsem zapomněl.

    |
  17. vlki14 (karma: 0) #1

    [quote name=“traged“][quote name=“adam-arsenal“]giroud prave zavesil nadherny gol …Pogba krasna nahravka[/quote]
    Ten Pogba…hmm kolik tak stoji? :-)[/quote]

    Nekoupitelnej….ale muj odhad tak 90M euro ale sám Pogba se několikrát vyjádřil že Juve opustit nehodlá

    |
  18. Feri (karma: 0) #1

    Skoda, ze utichaji drby o odchodu Walcotta, myslim, ze by mu to akorat prospelo a na brejky by ho mohlo hodne tymu lip vyuzit, vymenit ho za Maneho nebo Mahreze jak se spekulovalo by byla parada… asi se mu ale kvuli platu a mensimu klubu nechce navic kdyz nejede na euro taky se o neho asi nikdo nepopere

    |
  19. Bangbang (karma: 0) #1

    Tak já si dávám opakovacku leicester vs arsenal 2:5 – skvělý zapas i vysledekl… TW14 hrálwskvěle. Já mu věřím, po těžkém zranění a skoro roční pauze potřebuje jeo čas. Nadcházející sezona bude jeho! COYG!

    |
  20. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“avp“][quote name=“adam-arsenal“]giroud prave zavesil nadherny gol …Pogba krasna nahravka[/quote]
    [url]https://www.youtube.com/watch?v=SxsHuuNiNWo[/url][/quote]
    Tak dobrého centru ze strany se u nás nedočká za celou sezónu. :-*

    |
  21. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“Gundinho“][quote name=“avp“][quote name=“adam-arsenal“]giroud prave zavesil nadherny gol …Pogba krasna nahravka[/quote]
    [url]https://www.youtube.com/watch?v=SxsHuuNiNWo[/url][/quote]
    Tak dobrého centru ze strany se u nás nedočká za celou sezónu. :-*[/quote]

    …fantastické od oboch 😉 …ale aj Payetov je skvelý 8) …

    |
  22. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“DanoLajos“]Útok Ibra nie Higuain pochybnosti Morata risk ale áno Icardi do toho by som šiel[/quote]

    Icardiho prý nepustí:
    http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/thohir-mauro-icardi-not-for-sale_273791.html

    Ibra půjde jenom za prachama. Že by nás někam dotáhl jako lídr je mu u prd…
    Náš lídr bude Džaka. 🙂

    Hele, a co takhle posílit křídla? Nebrali byste [b]Carrasca[/b]? On na nás musí mít pěkné vzpomínky. Možná si na něj taky vzpomínáte. 🙂

    Carrasco – Oli/Theo/nový – Alexis

    |
  23. Boby (karma: 0) #1

    to mc1897 : …+/- sú síce akési „ocenenia“ názoru,ale ich výpovedná hodnota by mala vtedy váhu,ak by nebola skrytá za anonymitu,a bola sprevádzaná slovnou reakciou…preto súhlasím s Patrikom,aby sa buď zrušili,alebo neboli anonymné…podstatou diskusie sú slová poskladané do názoru,a je ťažké reagovať,keď nevieš na čo,a rozviesť debatu-posunúť sa ďalej,keď nevieš ktorým smerom…

    Čo sa týka sledovania iných tímov,počty neviem,ani „per brucho“…s AFC to mám podobne ako Ty,ostatné tímy sledujem kvôli rivalite,ich hre,alebo nejakým hráčom/trénerom…tímy z PL prevažne-oba Menčestry,Líšky,Sliepky,Hammers-Jenko,Payet,Everton,Pool,Saints,Cherries-Afobe,A.Villa-Amavi,Garde,a tým pádom vidíš očkom aj zvyšné tímy…
    Ostatné ligy a poháre-Bayern,BVB,Leverkusen,Gladbach-Nordtveit-výborné výkony-gro sezóny na CB!,Wolfsburg,DNA,Real,Atlético,Juve,AS Rím-Wojto,Neapol-Hamšík,PSG,Lyon,Monaco-Fabinho je skvelý…a tiež „študujem“ rôzne fan stránky kvôli info a stávkovaniu 😉 …

    |
  24. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Bangbang“]Tak já si dávám opakovacku leicester vs arsenal 2:5 – skvělý zapas i vysledekl… TW14 hrálwskvěle. Já mu věřím, po těžkém zranění a skoro roční pauze potřebuje jeo čas. Nadcházející sezona bude jeho! COYG![/quote]
    chlape už by se to chtělo probrat.. TW už tady nic nedokáže.. to že další sezona bude jeho a že potřebuje čas už se tu povídá minimálně 5 let.. ale je to rok od roku spíš horší.. nejhorší na tom je, že thea stejně jen tak neprodáme, protože je to angličan a těch je vždy nedostatek.. prostě theo neudělal od 17 let žádnej pokrok..

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.