Přestupové spekulace 28. 5. – 5. 6.

Oficiální přestupové období sice začíná až 1. července, ale spekulace se začínají rojit ve velkém už teď. Rozhodli jsme se tedy přinášet vám aktuální a „zaručené“ zprávy již na konci května a zahrnovat vás jimi denně v následujících třech měsících. Enjoy!

Neděle 5. 6. 

Jamie Vardy dá Arsenalu vědět své konečné rozhodnutí zítra před odletem anglické reprezentace do Francie (v 12:30). Spekuluje se o čtyřletém kontraktu.  /David Ornstein, novinář BBC/

Arsenal má údajně na nákupním seznamu i Riyada Mahreze. /Sun Sport/

Carlo Ancelotti řekl, že spekulace ohledně Mesuta Özila se nezakládají na pravdě, protože Bayern už koupil 2 posily a neplánuje žádné další akvizice. /Metro/

Ještě bych doplnil, že Claudio Ranieri včera stručně potvrdil spekulace pro italské média. „Je to pravda“ řekl. /Gazzeta dello Sport/

Olivier Giroud v rozhovoru řekl toto: „Řekli mi, že Jamie chce přestoupit do Arsenalu. Je to pro nás velmi dobrá zpráva, protože to je fantastický hráč. Myslím, že se můžeme doplňovat a to je vše, co můžu říct. Když se poté reportéři zeptali Girouda, jestli jeho příchod znamená změnu formace, Giroud beztarostně odvětil: „samozřejmě 4-4-2“ (smích).  /Skysport News HQ/

Sobota 4. 6. 

Další přestupová bomba? Tou by mohl být Henrikh Mkhitaryan. Podle posledních zpráv Arsenal vítězí nad Chelsea v boji o tohoto záložníka. Spekulovaná cena je Ł20m. /Sun/

Podle zdrojů z Twitteru (!) souhlasil Jamie Vardy s přestupem do Arsenalu a už je třeba vyřešit jen nezbytné formality a zdravotní prohlídku. Vše by mohlo být oznámeno do 48 hodin. Ale ještě zopakuji, že zdroj nelze brát za 100% spolehlivý.  /@AFCAMDEN/

Vzpomínáte si ještě na francouzského obránce, který k nám před dvěma lety přišel nahradit Sagnu a tak úplně se mu to nepovedlo? Ano, myslím Mathieu Debuchy. Francouzský pravý bek se rozhodl nezůstat v Bordeux a vrátit se do Arsenalu. /L’Equipe/

Jack Wilshere by měl být překvapivě na vrcholu nákupního seznamu Pepa Guardioly. /Sun/

Pátek 3. 6. 

Twitterom sa začala šíriť informácia, že Arsenal aktivoval výstupnú klauzulu Jamie Vardyho. Tá by mala činiť menej ako 20 miliónov libier. /BBC, Mirror/

Skybet vypsalo kurzy na to, kam zamíří Daniel Sturridge. Nejmenší (nejpravděpodobnější) je na setrvání v Liverpoolu, v případě stěhování nejvíce věří bookmakeři Arsenalu s kurzem 6. Krom Sturridge Skybet favorizovalo Arsenal i na získání Mahreze a Vardyho.

Sportovní ředitel Barcelony, Robert Fernandez, označil Bellerína jako fantastického, ale zároveň dodal,  že neví o žádných nabídkách na tohoto hráče. /Mirror/

Arsenal varoval Manchester United, že Laurent Koscielny není v žádném případě na prodej. /Metro, Mirror/

Čtvrtek 2. 6.

Arsenal od roku 2010 utratil za přestupy méně než například QPR nebo West Ham United /Deloitte/

Hector Bellerin je často s Barcelonou, obzvláště po dnešním oficiálním potvrzením odchodu Daniho Alvese. Tyto spekulace nedaly spát ani CIES Football Observatory, která vyhodnotila Bellerina jako nejcenějšího obránce na světě. /London Evening Standard/

AS Řím potvrdil, že příští týden bude projednávat se zástupci Arsenalu prodloužení hostování Szczesnyho. /Sky Italy/

Středa 1. 6.

Arsenal a Chelsea by měli sehrát závěrečný souboj o Alvara Moratu, který preferuje přestup do Premier League. Aspoň to píše dnešní Daily Mirror. To potvrzuje i Daily Mail, který píše, že Morata odmítl aktivaci výkupní klauzule Realu Madrid s tím, že si chce zahrát Premier League. Ovšem uvádí, že jedná s Arsenalem a Manchesterem United (narozdíl od Chelsea). /Daily Mail, Daily Mirror/

Borussie je favorit na podepsání obránce Lorientu Raphaela Guerreiroa, o kterého se údajně snaží ještě Arsenal a Liverpool. Guerreiro se podle informací již dohodl s BVB na podmínkách a čeká se na dohodu mezi kluby. /Bild, Daily Mail/

Arsenal se podle italského novináře Emanuele Giulianelli dotazoval na dostupnost Carrasca. Křídelník Atletica Madrid na sebe naposledy upozornil v sobotu, když vstřelil gól ve finále Ligy mistrů. /Daily Star/

Henrikh Mkhitaryan momentálně zvažuje své možnosti. Alespoň to tvrdí jeho agent, který zamítl jednání o nové smlouvě s BVB. /Bild/

Odpovědí na defenzivní problémy Arsenalu by mohl být Jeison Murillo, který v současnosti háji Inter Milán. Částka za kolumbijského obránce by se mohla pohybovat okolo £20 milionů. /Gazzeta dello Sport/

Úterý 31. 5.

Alvaro Morata se vyjádřil, že i když by se nejraději vrátil do Realu Madrid, přestoupí raději někam, kde bude mít možnost pravidelně hrát. Přiznal také, že má nabídky i z Anglie a že by hra v Premier League vyhovovala jeho stylu. /Telegraph/

Arsenal zamítl dotaz Barcelony na dostupnost Hectora Bellerína. Zatím to vypadá, že úspěšně, protože Barcelona již kontaktovala Valencii ohledně obránce Joao Cancela. /Mirror/

Bývalý reprezentant Gabonu Daniel Cousin řekl, že by přál Aubameyangovi přestup do Arsenalu. /Standard/

Dan Crowley (jeden z největších talentů naší akademie) půjde příští sezónu opět hostovat. Arsene Wenger mu sdělil, že ještě není na Premier League fyzicky připravený. /Coventry Telegraph/

Zájem Besiktase o Ospinu je prý vážnější než se zdálo a Arsenal by měl být blízko dohodě s tureckým klubem. Částka by se měla pohybovat okolo Ł 3,5 milionu. /Mirror, TransferMarketWeb/

Pondělí 30. 5.

Sportovní ředitel Wolfsburgu se nechal slyšet, že jeho ruce jsou svázané a nemá vliv na budoucnost Rodrigueze. Klauzule ve smlouvě levého obránce je platná pouze do konce června. /Kicker/

Arsene Wenger je připraven poslat Caluma Chamberse příští sezónu na hostování, aby získal více zkušeností. /Telegraph/

Výkonný ředitel BVB označil vyjádření trenéra Gabonu o přestupu Aubameyanga za úplný nesmysl. /Bild/

Arsenal momentálně jedná s AS Řím ohledně prodloužení hostování Wojciecha Szczesnyho. Polský brankář zasáhl za italský tým do 54 zápasů a připsal si 9 čistých kont. /Football Insider/

Podle zdrojů ze Španělska se Arsenal zapojil do boje o obránce Villarealu. Mateo Musacchio má 25 let a v této sezóně zaujal především v Evropské lize, kde španělský klub vypadl v semifinále s Liverpoolem. /Daily Express/

V pondělních denících se objevují nejnovější spekulace o dlouhodobě spojovaném Gonzalu Higuainovi, který se údajně svěřil, že by chtěl hrát v Liverpoolu pod Kloppem. /daily express/

Neděle 29. 5. 

Besiktas má zájem o Davida Ospinu. 27-letý Kolumbijec strávil v Londýně 2 sezóny a v nich nastoupil celkem do 35 zápasů (34 obdržených branek a 14 čistých kont). /Daily Star on Sunday/

Pierre-Emerick Aubameyang, který v této sezóně vstřelil 39 branek v 46 zápasech, byl na svou žádost vynechán z nominace národního týmu Gabonu, protože se chystá opustit Dortmund. Spekuluje se o zájmu Manchesteru United, Arsenalu ale největší favorit na získání by měl být Real Madrid. /metro.co.uk/

Arsenal kontaktoval Chelsea ohledně dostupnosti Kurta Zoumy. /mirror.co.uk/

O Alexe Oxlade-Chamberlaina bude letos usilovat Liverpool s Leicesterem. /mirror.co.uk, express.co.uk/

Sázková kancelář Skybet vypsala kurzy na to, kam přestoupí Riyad Mahrez. Nejvíce tato kancelář věří setrvání v Leicesteru (kurz 2) a hned potom je Arsenal s kurzem 2,75.

Sobota 28.5.

Arsene Wenger je pevně rozhodnutý přivést do Arsenalu útočníka a podle zdrojů z Francie se zaměřuje na Higuaina, Moratu a Vardyho. /L’Equipe/

Další pánem na holení je Ricardo Rodriguez, který by mohl nahradit Kierena Gibbse. Levý obránce je reprezentant Švýcarska a údajně velký kamarád Granita. Jeho výkupní klauzule je údajně jen Ł19 milionů. /metro.co.uk, kicker.de/

Znovu ten Mesut Ozil, podle Sunu (zůstaňte klidní) může být na cestě do Bayernu Mnihov, kde by ho lákali na trofeje a plat 200 000 Liber týdně.

Mesut Ozil bude řešit podpis nové smlouvy až po Mistroství Evropy /skysports.com/

Hector Bellerin je údajně v hledáčku Barcelony. Ten v rozhovoru sdělil, že se teď soustředí pouze na reprezentaci, ale zájem velkých klubů ho těší. /skysports.com/

Duván Zapata strávil letošní sezónu na hostování v Udinese, kam ho zaslala Neapol a vstřelil 8 ligových branek. Podle skysports už Arsenal učinil nabídku za tohoto kolumbijského útočníka, což potvrdil i samotný manažer Udinese v rozhovoru pro Radio Kiss Kiss. /skysports.com/

The Daily Mail píše, že Arsenal nabídl 1,2 miliónů Liber za obránce Boltonu Roba Holdinga.

 A ještě takový off topic exkanonýr Marouane Chamakh by se mohl vrátit zpět do Bordeaux, odkud zamířil v roce 2010 do Arsenalu. /thesun.co.uk/

Komentáře

  1. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Bethesda“][quote name=“gooner253″]Tak Gundogan uz v MCFC. Podla mna je na PL moc sklenený, nemyslite?[/quote]

    super hráč a velká posila pro ně… to že měl nějaká zranění neznamená že je bude mít v PL až se dá do kupy…[/quote]
    hlavne ta cena za takového hráče je super.. 21M :-):)

    |
  2. Bethesda (karma: 0) #1

    [quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“]A kdopak koupí Gabriela Barbarosu ? jsem zvědav na 19 let moc zajímavý hráč….[/quote]
    jo toho bych si u nás dokázal představit.. řekl mi o něm kámoš, tak jsem asi před půl rokem koukal na pár videí a dost se mi líbil.. je rychlej, tvrdej a techniku má taky dobrou.. za 2 roky z něj může být top útočník.. nebál bych se tam poslat cca 20M[/quote]

    http://metro.co.uk/2016/06/01/manchester-united-arsenal-and-chelsea-keeping-tabs-on-brazilian-sensation-gabriel-barbosa-5918076/

    😀 mluví se tu o 40Mio :-* u něj se mi líbí že k technice dává agresi což u Brazilců není tak časté… jak píšeš též jsem viděl pár videii a vypadá super.

    |
  3. Bethesda (karma: 0) #1

    je to jasný Aubameyang, Rodriguez, Murillo a jsem spokojen 😀 no a po cestě by se mohl nabalit Griezmann(dnes jsem četl že do Atletika půjde Cavani tak že bude Greizmann k mání) a nebo Carrasco 😀 a to jsem ještě dnes nic nekouřil 8)

    |
  4. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Bethesda“][quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“]A kdopak koupí Gabriela Barbarosu ? jsem zvědav na 19 let moc zajímavý hráč….[/quote]
    jo toho bych si u nás dokázal představit.. řekl mi o něm kámoš, tak jsem asi před půl rokem koukal na pár videí a dost se mi líbil.. je rychlej, tvrdej a techniku má taky dobrou.. za 2 roky z něj může být top útočník.. nebál bych se tam poslat cca 20M[/quote]

    http://metro.co.uk/2016/06/01/manchester-united-arsenal-and-chelsea-keeping-tabs-on-brazilian-sensation-gabriel-barbosa-5918076/

    😀 mluví se tu o 40Mio :-* u něj se mi líbí že k technice dává agresi což u Brazilců není tak časté… jak píšeš též jsem viděl pár videii a vypadá super.[/quote]
    jj v brazílii o něm mluví jako o novém neymarovi.. já spíš vidím něco mezi CR7 a aguerem.. možná i starýho Ronalda mi trošku připomíná tím vedením míče.. jako 40M je dost.. ale 30 bych klidně plácnul:-):-)

    |
  5. Ikaros (karma: 0) #1

    [quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“][quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“]A kdopak koupí Gabriela Barbarosu ? jsem zvědav na 19 let moc zajímavý hráč….[/quote]
    jo toho bych si u nás dokázal představit.. cca 20M[/quote]

    http://metro.co.uk/2016/06/01/manchester-united-arsenal-and-chelsea-keeping-tabs-on-brazilian-sensation-gabriel-barbosa-5918076/

    😀 mluv..vypadá super.[/quote]
    jj v brazílii o něm mluví jako o novém neymarovi.. já spíš vidím něco mezi CR7 a aguerem.. možná i starýho Ronalda mi trošku připomíná tím vedením míče.. jako 40M je dost.. ale 30 bych klidně plácnul:-):-)[/quote]
    někde bylo, že má výkupku 19m…a je to už několik let obrovský talent v FM, takže v sobě něco snad má 😆

    |
  6. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Ikaros“][quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“][quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“Bethesda“]A kdopak koupí Gabriela Barbarosu ? jsem zvědav na 19 let moc zajímavý hráč….[/quote]
    jo toho bych si u nás dokázal představit.. cca 20M[/quote]

    http://metro.co.uk/2016/06/01/manchester-united-arsenal-and-chelsea-keeping-tabs-on-brazilian-sensation-gabriel-barbosa-5918076/

    😀 mluv..vypadá super.[/quote]
    jj v brazílii o něm mluví jako o novém neymarovi.. já spíš vidím něco mezi CR7 a aguerem.. možná i starýho Ronalda mi trošku připomíná tím vedením míče.. jako 40M je dost.. ale 30 bych klidně plácnul:-):-)[/quote]
    někde bylo, že má výkupku 19m…a je to už několik let obrovský talent v FM, takže v sobě něco snad má :lol:[/quote]
    pokud je výkupka 19M, nechápu, že už u nás není.. prostě dneska je to o tom zariskovat s nějakým mladíkem a doufat že z něj bude top.. protože hotovej top hráč se těžko získá..

    |
  7. Boby (karma: 0) #1

    Počty všetkých našich hráčov,21 a viac ročných:
    Homegrown-16
    Wojto,Martinéz,Macey,Gibbo,Jenko,Hayden,Calum,Hector,Coq,Jack,Rambo,Ox,Serge,Toral,Theo,Danny…
    Budúci HG,ktorí sú už v A-tíme-Iwobi,Chuba…
    Non-homegrown-16
    Čech,Ospina,Merte,Kos,Nacho,Gaby,Debuchy,Santi,Mesut,Alexis,Joel,Oli,Sanogo,Wellington Silva,Elneny,Xhaka…
    Súpiska na sezónu 2016/17 pre FA môže obsahovať max.25 hráčov,z toho 9 HG,a 16 NHG.
    Z hráčov HG,ktorí môžu zostať na súpiske U-21/môžme využiť neobmedzený počet/je ešte 5-Hayden,Calum,Hector,Serge,Toral…tzn.16-5=11-ak Gibbo odíde,tak potom ešte „utrie hubu“ jeden z brankárov,a počet 9 bude splnený…
    U NHG hráčov je limit splnený,tým pádom,ak chceme ďaľšie posily,tak ich bude musieť viacero odísť…neviem ako je to u hráčov hrajúcich mimo PL,ale adepti sú min. 3-Debuchy,Sanogo,Wellington Silva…3 už odišli,takže teoreticky vieme priviesť 3 hráčov,a každým ďaľším hráčom,ďaľší musí odísť…takže pozor na počty 😉 …

    |
  8. Vinny11 (karma: 0) #1

    ja jsem dost zvedavej treba na Newcastle. Podle me je dost velka skoda aby hraci typu Winjaldum, Mbemba nebo treba Sissoko. Jinak treba West Ham ma prej zajem o Umtitiho z Lyonu, kterej je podle mě jeden z nejlepších CB ve Francii.. Ta konkurence bude zase pekelná

    |
  9. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“1marek25″]chcem sa spytat neviete nieco o mertesackerovi odchdza alebo ostava bude kapitan čislo 1 abude hrať zaklad aj buducu sezonu alebo ho ideme predať nikde som nič nenašiel tak ak viete niečo viac tak dajte vedieť :eek:[/quote]

    podle mě na 99.99% zustane. Muzeme jenom doufat, ze Gabriel, Kos a nová posila budou hrat dobře a Pera odsunou na 4 místo. On se stane postradatelným a vrátí se do Německa další rok.

    |
  10. mc1897 (karma: 0) #1

    OT: dnes na Nova Sport 1 o 20:45 bude pripravak Anglicko – Portugalsko.

    Cakam dalsich 60 minut pre Jacka medzi slepicami 🙂

    |
  11. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“]http://arsenalupdates.sportsblog.com/posts/19003109/arsenal-defender-set-to-leave.html[/quote]

    ja doufam že je to furt kachna, ale vypada to docela realne. Jestli prijde Ricky tak budu rad, ale CB je vetsi priorita.

    |
  12. vlki14 (karma: 0) #1

    tak podle agentury CIES Football Observatory je Hector nejhodnotnějším obráncem na světě s hodnotou přes 43M liber, ten kluk je klenot a já doufam, že ty blbci z DNA ho v repre zase nenakazej a on tady bude hrát ještě hodně dlouho

    |
  13. avp (karma: 0) #1

    [quote name=“vlki14″]tak podle agentury CIES Football Observatory je Hector nejhodnotnějším obráncem na světě s hodnotou přes 43M liber, ten kluk je klenot a já doufam, že ty blbci z DNA ho v repre zase nenakazej a on tady bude hrát ještě hodně dlouho[/quote]
    Takze vzhledem k jeho veku a predpokladane budoucnosti by to tedy chtelo okamzite novou smlouvu s vykupkou na 100 milionu, at tedy dorovname s nasimi klenoty trh. Nicmene dle meho se Hector proste nenakazit nenecha, verim tomu, ze jeho slova o tom, ze kdyby chtel hrat za Barcelonu, zustane tam stale plati a v pristi sezone pujde jeste vice nahoru.

    |
  14. Japanas (karma: 0) #1

    to avp : Souhlasil bych s Tvou první větou. Jestli je jen trochu připravený prodloužit do roku 2050.. 😆 .., tak bych to udělal. Co se týká druhé věty, víš sám, že kdybys měl korunu za každého hráče, který řekl : nikdy! a za pár týdnů nebo měsíců už líbal jiný dres….a navíc DNA je v tomto obzvlášť nebezpečná. Stačí, aby se nám nepovedl příští ročník, jim ano, zatlačí znovu, přetáhnou mu dres přes hlavu a….smlouva je smlouva a přitom kolikrát ani ta nic neřeší, že Cescu…?

    |
  15. chester (karma: 0) #1

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fdQKbYLVBp8[/youtube]

    Vazne doporucuju tohle video. Jak by rekli anglicani, Mesut je neskutecnej baller. A ta prihravka poslepu jen podle sluchu byla neuveritelna.

    |
  16. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“Boby“]Počty všetkých našich hráčov,21 a viac ročných:
    Homegrown-16
    Wojto,Martinéz,Macey,Gibbo,Jenko,Hayden,Calum,Hector,Coq,Jack,Rambo,Ox,Serge,Toral,Theo,Danny…
    Non-homegrown-16
    Čech,Ospina,Merte,Kos,Nacho,Gaby,Debuchy,Santi,Mesut,Alexis,Joel,Oli,Sanogo,Wellington Silva,Elneny,Xhaka…
    …….
    Súpiska na sezónu 2016/17 pre FA môže obsahovať max.25 hráčov,z toho 9 HG,a 16 NHG.
    Z hráčov HG,ktorí môžu zostať na súpiske U-21/môžme využiť neobmedzený počet/je ešte 5-Hayden,Calum,Hector,Serge,Toral…tzn.16-5=11-ak Gibbo odíde,tak potom ešte „utrie hubu“ jeden z brankárov,a počet 9 bude splnený…
    U NHG hráčov je limit splnený,tým pádom,ak chceme ďaľšie posily,tak ich bude musieť viacero odísť………adepti sú min. 3-Debuchy,Sanogo,Wellington Silva…3 už odišli,takže teoreticky vieme priviesť 3 hráčov,……….[/quote]

    …tá mínuska ma neštve,len som zvedavý na Tvoj názor,prípadne ak tam mám chybu,tak sa rád poučím…

    |
  17. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]
    Vazne doporucuju tohle video. Jak by rekli anglicani, Mesut je neskutecnej baller. A ta prihravka poslepu jen podle sluchu byla neuveritelna.[/quote]

    Když už jsme u toho, tak pobaví i toto video s Mesutem: 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=8gD79wEzVEw

    |
  18. chester (karma: 0) #1

    Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…

    [img]http://pbs.twimg.com/media/Cj9-BbhWsAAdjQJ.jpg[/img]

    |
  19. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    [/quote]

    Asi ten Ronaldo, prej ňákej mladej talent či co…

    |
  20. chester (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″][quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    [/quote]

    Asi ten Ronaldo, prej ňákej mladej talent či co…[/quote]

    Fór by to byl dobrej, kdyby Ronaldo spolu s Pepém neměli ještě pořád po finále LM volno… A už to tu bylo milionkrát, Ronaldo byl kousíček od toho, aby za nás hrál, Wenger byl i u něj doma, měl dres Arsenalu, ale nakonec nás přeplatil Sejr Přežvejkavec.

    |
  21. Ondra6 (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    Ted jsem si ho tam vsiml, kez by W. Carvalha, nikdo jiny me po prestupu Sanchese do Bayernu nenapada, ted kdyz ho sleduju v akci je to skoda, ten kluk ma veliky talent 8)

    |
  22. peters951 (karma: 0) #1

    „Leeds United have had 6 managers since Jack Wilshere last completed a full 90 minutes for Arsenal. #bbcfootball“

    Toto je riadne smutne na oboch stranach 😥

    |
  23. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“][quote name=“yen56″][quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    [/quote]

    Asi ten Ronaldo, prej ňákej mladej talent či co…[/quote]

    Fór by to byl dobrej, kdyby Ronaldo spolu s Pepém neměli ještě pořád po finále LM volno… A už to tu bylo milionkrát, Ronaldo byl kousíček od toho, aby za nás hrál, Wenger byl i u něj doma, měl dres Arsenalu, ale nakonec nás přeplatil Sejr Přežvejkavec.[/quote]

    No Mendez myslím potom vykládal, že Arsenal prý na Ronalda neměl prachy kvůli stadionu.

    |
  24. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“][quote name=“yen56″][quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    [/quote]

    Asi ten Ronaldo, prej ňákej mladej talent či co…[/quote]

    Fór by to byl dobrej, kdyby Ronaldo spolu s Pepém neměli ještě pořád po finále LM volno[/quote]

    A ještě větší sranda by byla, kdyby tam Wenger sledoval zrovna Pepého. 🙂

    |
  25. gooner253 (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″]OT: dnes na Nova Sport 1 o 20:45 bude pripravak Anglicko – Portugalsko.

    Cakam dalsich 60 minut pre Jacka medzi slepicami :)[/quote]
    a že k to tu má anglické jadro ..
    Kane môže byť rád že mu Alves neukopol hlavu ..

    |
  26. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Nasir“][quote name=“chester“][quote name=“yen56″][quote name=“chester“]Zajímalo by mě, koho během dnešního zápasu mezi ENG a Portugalskem sleduje Wenger s Deinem…
    [/quote]

    Asi ten Ronaldo, prej ňákej mladej talent či co…[/quote]

    Fór by to byl dobrej, kdyby Ronaldo spolu s Pepém neměli ještě pořád po finále LM volno[/quote]

    A ještě větší sranda by byla, kdyby tam Wenger sledoval zrovna Pepého. :-)[/quote]
    no to ani v nejhorším snu.. kdyby AW dovedl pepeho, tak s arsenalem končím:-).. tenhle s prominutím ksindl, je snad horší než costa.. nemůžu ho ani vidět:-)

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.