Přestupové spekulace – 8.8. – Deadline Day

Pro poslední dva dny přestupové okna tu máme nový článek, abychom měli větší přehled. Předchozí články můžete najít zde a zde.

8.8.

Arseblog deadline day live blog – odkaz zde

7.8.

Laurent Koscielny přestoupil do Bordeaux, více zde.

Arsenal se dohodl se stoperem Juventusu, Daniele Rugani, na osobních podmínkách. Juventus by mohl souhlasit se dvouletým hostováním s opcí ke koupi za 40 miliónů.

RB Lipsko nebude s Arsenalem vyjednávat ohledně přestupu stopera Dayota Upamecano. V případě, že bude mít Arsenal o hráče stále zájem, tak bude muset aktivovat výstupní klauzuli.

Mesut Ozil by se mohl v lednu stěhovat do USA. Zájem o něj projevil klub z Washingtonu DC, DC United.

Arsenal a Tottenham se přetahují o Phillipe Coutinho, který by mohl v jednom z klubů hostovat.

Mohamed Elneny je spojován s ochodem do Galatasaraye.

6.8.

Sky Sports informoval o tom, že Arsenal jedná s Nottingham Forest o prodeji Carla Jenkinsona.

Celtic je blízko získání levého obránce Rico Henry, který je považován za náhradu za Kieran Tierney.

RB Lipsko odmítl nabídku Arsenalu ve výši 60 miliónů Euro za Dayot Upamecano. Hráč má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 100 miliónů Euro.

Eddie Nketiah by mohl odejít na hostování do Bristol City.

Laurent Koscielny by měl být ve Francii, aby dokončil svůj přestup do Bordeaux. Francouzký klub by měl za našeho kapitána zaplatit 5 miliónů Eur.

Komentáře

 1. killerhammer (karma: 2498) #848

  Podľa BBC sme boli najaktívnejší klub na trhu a minuli sme na príchody hráčov 155M.
  Áno, za Pepeho sa neplatí hneď plná cena ale aj tak je to riadny rozdiel, hlavne po tom, čo sa v médiách písalo, že máme 40M.
  Ktovie, či aj tieto články nepomohli naštartovať Kroenkeho ješitnosť.
  Miliardári nenávidia, keď sa pochybuje o hodnote ich majetku 😉
  Reakcia Arsenalu na trhu bola masívna 😉
  Podľa mňa je ale úplne jasné, že celý August sa bude pracovať na odchodoch hráčov mimo PL 😉

 2. Rubb112
  Rubb112 (karma: 1662) #851

  Já vím, že Hlásiče tu nikdo nemusíme, já jsem na něj alergický hodně, ale.

  Prosím odchod Elneny (ač mi nijak neublížil) a Mikhi – ten člověk k nám neměl nikdy přestoupit a měli jsme si udržet toho, kdo ho sem „našoupl“

  Pokud se nám nepodaří prodat Mustafi, tak maximálně lavička a chci ho vidět v nepodstatných zápasech, které nestihnu zkouknout!!! Stoper na lavičce se hodí vždy

 3. Rubb112
  Rubb112 (karma: 1662) #853

  A David Luiz, i kdyby byl na stejné obranné úrovni, jako Mustafi, tak umí nahrát.

  Sledoval jsem video o Mustafim, ten kluk uměl udělat obranný zákrok jen za předpokladu, že balon odkopl, odstřelil, odhlavičkoval, odskluzoval někam doprdele a rozehrávka byla nejtrapnější v okolí 100 km2.

  Luiz umí udělat zákrok tak, aby balon zůstal v držení jeho týmu a umí dobře rozehrávat. Za mě to není zase tak hrozný přestup. Určitě bych nesrovnával se Squilacim, Lichtem apod

 4. fasik (karma: 174) #859

  Podle mě jsou zásadní dvě věci. 1) Vedení postupovalo naprosto koncepčně. Posílili jsme posty, které potřebovaly vyztužit, a zároveň jsme mysleli na dlouhé roky dopředu. 2) V letošním létě jsme (dá-li Bůh) pořešili základ obrany s výhledem na dalších pět let. O tom se mi ani nesnilo. Samozřejmě do toho můžou vstoupit faktory jako zranění a nenaplněnej potenciál, ale představa, že tak za tři roky máme obranu Tierney, Saliba, Holding, Bellerin a drtíme tím zbytek Evropy (trochu nadsázka, ale kdoví) není úplně zcela nereálná! Nezbývá než doufat, že v dalších přestupácích budeme postupovat stejně. Myslím, že nebude dlouho trvat a bude potřeba trochu přestavět útok. Udržet dvojici Laca, Auba nepůjde do nekonečna…

 5. styfler_gunner (karma: 0) #861

  tak hlavně auba má před sebou tak max 2 sezony a končí. Ale já věřim v dua Martinelli Nketiah. příští léto, za předpokladu že nikdo z těch dvou neodejde, ani útok řešit nemusíme, budeme muset koupit top CM/AM, a obránce/RB. to bude asi priorita. Křídlo by mohlo přijít už v zimě.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.