Přestupové spekulace: Kdo opustí Emirates Stadium ?

Podle britských novinářů opustí v létě Emirates Stadium hned trojice fotbalistů – Emmanuel Adebayor, Emmanuel Eboue a William Gallas.

Arséne Wenger se po další sezóně bez poháru údajně rozhodl svůj součastný tým přebudovat a zkusit navázat na své předchozí úspěchy v sezóně 2009/2010.

Od delšího času se hovoří o zájmu AC Milanu o Emmanuela Adebayora a zatím je to jediný zájemce o služby tožského útočníka. Mělo by se připomenout, že Adebayor už měl do AC nakročeno loňské léto.

O Williama Gallase se rovněž zajímá milánský AC, ale mezi vážné zájemce o francouzského reprezentanta patří i Juventus. 32- letý obránce měl hodně podivnou sezónu. Na začátku roku spousty chyb, ztráta kapitánské pásky a do zápasu proti Manchesteru City za kritiku svých mladších spoluhráčů nebyl vůbec neminovaný. V druhé polovině sezóny se jeho výkony zlepšili a patřil k oporám Arsenalu. Škoda, že se před nejdůležitějšími zápasy roku zranil. Jeho smlouva končí v červnu příštího roku.

Dalším hráčem na odstřel je Emmanuel Eboue, který v letošní sezóně zažil opravdu hodně nepovedených zápasů. Proti Wiganu byl dokonce domácími fanoušky na Emirates Stadium vypískaný. I když své výkony dokázal Eboue zlepšil a fans se mu za své chování omluvili nevypadá to, že by dokázal přesvědčit Wengera, aby s ním i nadále počítal. V posledních zápasech se spíše objevoval vyjímečně což by mohlo signalizovat jeho přestup do jiného klubu. Zájem projevil Atletico Madrid.

Hráči, o kterých se spekuluje v souvislosti s příchodem do Arsenalu zase někdy příště………….