Přestupové spekulace Part I.

alt

 

Když jsem koncem ledna psal, že se loučím s tématem přestupových spekulací do léta, netušil jsem, že se první vlna spekulací o přestupech „z“ a „do“ Arsenalu objeví tak brzy. Takže dojezte rychle nedělní oběd a ponořte se do myšlenek a úvah spojených třeba s odchodem Nicklase do Bayernu či příchodem nové brankářské jedničky.

 

 

Nicklas Bendtner

 

The People dnes přinesl informaci, že vedení Bayernu se připravuje předložit Arsenalu nabídku ve výši Ł15 mil., za kterou by měl do Bayernu odejít Nicklas Bendtner!

 

Podle informací, skauti bavorského velkoklubu sledují Nicklase již více než půl roku. Bayern je silně rozhodnut získat Nicklase a aby si na přestup zajistil prostředky, prodá svou hvězdu Franka Riberyho.

 

The People uvádí, že Wenger by byl ochotný prodat Bendtnera, protože v létě přijde jako volný hráč do Arsenalu Marouane Chamakh. Dalším důvodem může být ten fakt, že po zranění se vrátí do hry Robin van Persie a ten bude na hrotu upřednostněn.

 

Cena Bendtnera může ještě vzrůst za předpokladu jeho úspěšného vystoupení na mistrovství světa.

 

 

Sergio Romero

 

Arsenal má podle dalších informací záměr získat za Ł8 mil. argentinského brankáře hájícího barvy AZ Alkmaar, Sergio Romera.

 

Kanonýři podle spekulací tisku dlouhodobě hledají novou jedničku do branky, protože Almunia, Fabianski a Mannone při svých vystoupeních příliš často chybují.

 

„Moje kariéra v Holandsku se vyvíjí velmi dobře, ale do Evropy jsem šel proto, abych hrál v nejsilnějších klubech a jsem na přestup připravený“, komentoval spekulace samotný Romero.

 

Brankář je momentálně ceněný na fotbalovém trhu částkou Ł5 mil., ale vedení AZ věří, že po mistrovství světa jeho cena ještě poroste.