Preview ZápasuWatford : Arsenal

Forma

0-1-1

0-1-1

Předcházející zápasy

  • 2.4.2016 Arsenal 4:0 Watford
  • 13.3.2016 Arsenal 1:2 Watford

Soutěž: English Premier League

Stadion: Vicarage Road

Rozhodčí: Kevin Friend

Po dvou neuspokojivých výsledcích čeká Arsenal první slabší soupeř. Arsenal přijede na Vicarage Road, kde hraje své domácí zápas Watford.

Watford vstoupil do sezony podobně jako Gunners a po dvou kolech se nachází na 14. místě s jediným bodem. Nejprve ztratil bod na hřišti Svatých, aby následně ztratil vedení na konci zápasu s Chelsea. O Watfordu se však načeká, že bude bojovat o titul, takže jejich výsledky jsou přiměřené.

Náš  sobotní soupeř byl na přestupovém trhu velmi aktivní a přivedl celkem sedm hráčů. Mezi nejznámější bude určitě patřit Roberto Pereyra, který přišel z Juventusu a Younés Kaboul, který vyměnil červenobíle dresy Sunderlandu za ty žlutočerné. Za zmínku stojí i dvacetiletý Nigerijec Isaac Succes, který má úspěch vepsaný ve jméně. Ostatní posily jsou následující: Kabasele, Djedjé, Sinclair a Zúňiga(hostování).

Největším překvapením minulého kola bylo nasazení Holdinga místo Chamberse. AW tady ukázal velkou odvahu a cit, protože Holding se vedle zkušené opory předvedl v mnohem lepším světle než ve svém úvodním zápase. Do jisté míry to je i varovné znamení pro Chamberse, který musí přidat a ani gól proti Liverpoolu mu v očích Wengera nepomohl. Holdingovi by se aspoň po tak těžké porážce mohla zlepšit sebedůvěra.

Momentálně visí stále několik otazníků nad základní sestavou. Navrátilci z EURA, Özil a Giroud, si teprve připsali první minuty a osobně bych čekal, že proti Watfordu ještě nebudou tlačení do základní jedenáctky a nastoupí až v průběhu. Bude také zajímavé sledovat, jak si na hrotu povede Alexis. Proti Leicesteru mi už přišel mnohem aktivnější, ale že by to k něčemu bylo se říct nedá. Osobně bych ho raději přesunul na pravé křídlo a dal šanci na hrotu někomu jinému. Myslím, že Akpom by se mohl ukázat v dobrém světle. COYG.

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor