Preview ZápasuLeicester : Arsenal

Forma

0-0-1

0-0-1

Předcházející zápasy

  • 14.2.2016 Arsenal 2:1 Leicester
  • 26.9.2015 Leicester 2:5 Arsenal

Soutěž: English Premier League

Stadion: King Power Stadium

Rozhodčí: Mark Clattenburg

Po nevydařeném úvodním zápase nás čeká druhé kolo. Arsenal zajíždí na stadion Leicesteru a pokusí se napodobit své podařené výsledky z minulého ročníku. Jako jeden z mála týmů (ještě Liverpool) totiž dokázal porazit mistra a jako jediný to dokázal v obou vzájemných zápasech.

Našemu soupeři se první kolo nové soutěže také příliš nevyvedlo, když si z hřiště nováčka neodvezl ani bod a tak se první a druhý tým loňské sezony nacházejí ve shodné pozici. Otázkou je, který z týmů ukáže charakter a dokáže se odrazit ze spodku tabulky. Kolem obou týmu panuje neklidná atmosféra. Leicester trápí především neutuchající spekulace o odchodu klíčového hráče. Riyad Mahrez je s Arsenalem spojován už celé léto a spekulace neutichají ani přes neustále popírání ze strany Leicesteru.

Arsene si bude před zápasem s Leicesterem drbat hlavu nad tím, jak postavit sestavu. Je skoro jisté, že neuvidíme Ramseyho a Iwobiho, kteří oba odešli z trávníku zranění. Na jeho místo by mohl nastoupit Cazorla nebo Wilshere. Levé křídlo se obsadí podle toho, jestli AW bude nadále věřit Alexisovi v útoku. Jeho neviditelnost proti Liverpoolu ho pravděpodobně posune zpátky na jeho oblíbenou pozici. Do obrany se pravděpodobně postaví Koscielny a dá-li Wenger, tak i Mustafi.

Leicester nemá na rozdíl od Arsenalu žádné zraněné a může se spolehnout na celý kádr. Ten posílilo několik hráčů včetně Musy, Mendyho, Zielera nebo Kapustky. Mistra naopak opustil Kanté, který zamířil do Chelsea. Vzhledem k  (ne)formě obou týmu lze očekávat vyrovnaný duel. COYG.

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor