Preview ZápasuArsenal : Brighton

Forma

5-0-0

3-1-1

Předcházející zápasy

  • 4.1.2025 Brighton 1:1 Arsenal
  • 31.8.2024 Arsenal 1:1 Brighton

Soutěž: League Cup

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: Samuel Barrot

Ve středu večer nás čeká osmifinále Carabao Cupu, ve kterém budeme na Emirates Stadium hostit Racky. Od Mikela můžeme očekávat větší rotaci. Šanci byl mohli dostat hráči, kteří v lize většinou nastupují z lavičky. Naopak tito hráči by si mohli zaslouženě odpočinout.

Výkop je naplánován na 20:45 a přímý přenos můžete sledovat na Nova sport 4.

Poslední vzájemná utkání:
4. 1. 2025   Brighton 1-1 Arsenal
31. 8. 2024   Arsenal 1-1 Brighton
6. 4. 2024   Brighton 0-3 Arsenal 
17. 12. 2023   Arsenal 2-0 Brighton
14. 5. 2023 Arsenal 0-3 Brighton

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Komentáře

    • traged (karma: 5476) #1

      Přesně hrozná hrozná škoda, v tomto věku by ho to nakoplo! Saka co by prakticky nejlepší hráč světa to teď nepotřebuje!

      |
  1. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    12-1-1 je brutal vstup do sezóny. Teraz treba zvládnuť tie 3 away zápasy a bude to fantastické.

    |
  2. matonator (karma: 5586) #1

    Nakoniec slusny vykon a postup do semifinale, kde bude silna 4ka.Cez vikend Burnley musime prevalcovat a pridat open play goly ako dnes. Citim dalsiu sancu, kedy City aj Pool mozu stratit proti teamom co maju dobru formu.

    |
  3. Smolda (karma: 1216) #1

    Cardiff, Fulham, Brentford, Palace, City, Chelsea a Newcastle. Mohlo by se na nás usmát štěstí a dostat někoho z prvních čtyř

    |
    • Avatar photo
      poli23 (karma: 1298) #1

      Souhlas. V první půlce nás opravdu podržel. Mohl to být úplně jiný zápas, nebýt jeho.

      |
  4. Kanistr (karma: 448) #1

    Kepa, Max parada…Hincapie taky velmi slusny. Libi se mi jak se toho Arteta nebal a dal temer komplet B tym. K tomu ten novy hrotak, o tom jsem opravdu nikdy neslysel..tohle melo nadech Wengerovy ery, kdy nas pres pohary nechal nahlednou na talenty akademie 🙂

    |
  5. killerhammer (karma: 6980) #1

    Kepa chytil (alebo správnym výbehom a postavením vytlačil) na začiatku 3 góly.
    Len preto sme sa udržali v zápase a postúpili.
    Za mňa Kepa MOTM.
    Ten začiatok bol naozaj zúfalý, samozrejme, úplne nová zostava a 20 minút bolo treba aby si to aspoň trochu sadlo.
    Tu ma trochu sklamali Norgaard, Merino, Nwaneri, ktorí nevedeli udržať zálohu.
    Potom sme to už mali pod kontrolou.
    Druhý polčas zasa valec.
    Už si začínam zvykať, že prvú polku len testujeme a druhú chodíme naplno 😉

    |
  6. matonator (karma: 5586) #1

    6 zapasov v oktobri a nedostali sme ani jeden gol. Prvy anglicky team, ktoremu sa nieco take podarilo. Ta defenziva je strasne kvalitna a aj to ‚Bcko‘ by mohlo hrat za top 4 team uplne v pohode.

    |
      • Avatar photo
        Ludvajz (karma: 3289) #1

        je to na tribunu sever, kde si zapas tolik neuzijes a snazi se o co nejvyssi cenu, za techto podminek bych do toho nesel. Ja mel moznost koupit listek za 3500 na tribunu sever a odmitl jsem to (nejsem slavista a na tribunu sever bych nesel), tady je 4500 za listek malo

        |
        • Avatar photo
          speedy (karma: 1691) #1

          Díky. Já mám jeden lístek a chtěl jsem ještě pro syna. Ale už nikdo nenabízí nebo podmínky a místo strašný

          |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    Mikel Arteta on Mosquera and Hincapie:

    „Very good. I think those two are going to complement each other really, really well. I’m very happy with what I’ve seen.

    “They’ve never played together, I think they’ve trained 2/3 times together and that will keep improving.“

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.

Články o zápase

Hodnocení hráčů