Preview ZápasuArsenal : Wolves

Forma

3-1-1

0-0-5

Soutěž: Premier League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: R. Jones

Výkop 21:00

Emirates stadium

Komentáře

  1. davin32 (karma: 3827) #1

    Uuuf, velmi slaby, zadnej pohyb, napad, strela z dalky… proste nic. Druha pule musi byt o 100% lepsi!!!

    |
  2. ezio (karma: 5573) #1

    Nehnevajte sa na mna ale Gyokeres je nam uplne zbytocny…ten nam nepomaha v nicom…cim skorej tam pojde jesus tym lepsie

    |
  3. ejdam (karma: 2) #1

    Na to se nedá koukat. Otřesný, pomalý, jenom samý centry… Snad přijde co nejdřív Noni a Tross

    |
  4. matonator (karma: 5586) #1

    Som presvedceny ze toto ide za Artetom tieto priposrane vykony, kde je zakazane hrat rychlo, byt kreativny, predviest individualnu genialitu. V PL je tento vykon nas standart. Ten gol tam nejak aj tak vzdy padne. Dnes je to o to smutnejsie ze hrame proti superovi ktory ma 2 body z 15 zapasov

    |
  5. Avatar photo
    dřívko (karma: 2153) #1

    No Arteta odcházel dost nasraně, tak snad je sjede jak drifter zimní gumy, protože jestli nedáme v druhým poločase aspoň 2 góly, tak na tom začínáme být opravdu špatně

    |
  6. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Môžme dúfať že druhe polcasy máme lepšie lebo je to katastrofa.
    Všetci by saali prebrať alebo nech tam idú Madueke, Trossard, Jesus….
    Martinelli je na takéto zapasy k hovnu…

    |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 20996) #1

    Slabý polčas, ale aj tak tento zápas sa vyhrá. Celé to bude o trpezlivosti, hostia bránia všetci a proti tomu betónu to bude makačka, ale nepochybujem, že to zvládneme.

    |
  8. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Tak tohle je teda solidní hrůza. Na to se regulerné nedá dívat. Házená zleva do prava, bez pohybu bez snahy o náběh s katastrofální formou hráčů, kteří nemají na travníku co pohledávat viz. Martinelli. Vymlouváme se, jak proti nám soupeři parkují autobus, ale vždy když máme možnost to zrychlit, tak zasekneme a čekáme. Hráči předržují míč skoro všichni v útoku. Kritizuje se Gyokeres, ale z čeho on má dát gol? Vždyt tam není jediná průnikovka, nic!!!!

    |
  9. Kenny (karma: 112) #1

    Kluci si musí v kabině říct jestli chcou zase skončit druzí nebo jestli chcou konečně vybojovat titul…tenhle poločas neměl absolutně parametry ani přípravnýho tempa na zápas PL…do druhýho poločasu musí nastoupit úplně jinej tým… S úplně jinou mentalitou a úplně jinak nastavenej..

    |
  10. gunners47 (karma: 4848) #1

    Prehra na aston ville nebola ziadna nahoda, ten tim nema ziadnu myslienku.. united im dali 4 goly a bavili sa tam ako na treningu.. my za polcas nemame nic.

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20996) #1

      Podľa jedneho zápasu hodnotíš, že tento tím nemá žiadnu myšlienku? Si dobre mimo. Že si toto nepísal po Tottenhame či Atletiku.

      |
  11. dzanka7 (karma: 94) #1

    Napadá mě jenom jedno slovo: strašný… Asi od 15. Minuty přešlo sledování zápasu v to, že to mám jenom jako kulisu a věnují se něčemu jinému. Katastrofální výkon či co to vlastně je…

    |
  12. radekbechyne (karma: 175) #1

    Jestli mi neporazime Wolves,tak se rychle soustřeďme na jinou trofej.Martinelli se absolutně nehodi do tohoto typu zápasů,Tross na plac a Madueke totéž.Chce to vice drzosti a invence.

    |
  13. belerek (karma: 1240) #1

    Ještě, že máme směrem do ofenzivy silnou lavičku. Protože zatím je to opravdu bída, absolutně bez myšlenky. Snad jen Zubi občas zkoušel vymyslet něco překvapivého, ale provedení katastrofa. Věřím, že střídáníma to druhý poločas zlomíme, ale z Wolves si dělá každý pr.el, jen my se s nima trápíme. Co se týče zranění obránců, tak je to už na povážěnou, jeden se vrátí, další se zraní…nakonec budeme asi rádi za Norgaarda na CB…

    |
  14. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Ak hráči budú takto pokračovať budeme potrebovať tvz. gól z hovna, pretože ten polčas bol úbohý… Vlci totálne marní od začiatku sezóny, máme ich doma roztrhať a nemáme ani strelu na bránu. Dúfam že v šatni bude krik…a skočí to 3:0💪

    |
  15. al.gooner (karma: 159) #1

    Ale když je tady člověk kritický a po zápase s Villou napíše, že hrajeme špatně, tak dostane mínusky..

    Koho takový fotbal baví?

    |
    • gunners47 (karma: 4848) #1

      Ved to radsej si pozriem zapas pod fabregasom alebo flickom, kde sa tim snazi nonstop utocit a nie tieto takticke zlátaniny, fakt je to ako bez duše celé

      |
  16. radekbechyne (karma: 175) #1

    S Merinem,Trossema Maduekem už bychom dávno vedli.Martinelli a Gyo jsou v takovychto typech zápasů strašně toporni do kombinace

    |
  17. gunners47 (karma: 4848) #1

    Boze ved nech to aspon strieda.. co sa asi zmeni? Ked za cely prvy polcas sme nevymysleli nic, neni naco cakat.. nie ze by sme tlacili loptu do 16ky ale sme pri 16ke a nasa lopta v utoku skonci pri rayovi
    ..

    |
  18. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Kdo by to byl řekl, že Ode z formy, Merino a Tross nás zase budou zachraňovat. Pome pro 3 bodíky.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.