Preview ZápasuArsenal : Paris SG

Forma

2-3-0

4-1-0

Předcházející zápasy

  • 13.9.2016 Paris SG 1:1 Arsenal

Soutěž: Champions League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí:

Arsenal se v rámci 5. kola Ligy mistrů popere s PSG o 1. místo v tabulce.

Jak jsme se už přesvědčili v prvním vzájemném střetnutí na francouzské půdě, PSG není radno podcenit. Síla našeho soupeře je nezměrná. Francouzský tým možná nemá takové renomé jako Barcelona nebo Bayern, kvalitativně je však na úrovni těchto celků. I přesto, že první střetnutí skončilo 1:1, průběh by spíš odpovídal výsledku 5:1. PSG mělo neuvěřitelnou smůlu, že nezískalo tři body. Doufám, že Arsene Wenger se z toho poučí a vrátí hráče nohama na zem. Ano, od srpna jsme neprohráli, ale poslední výhra je taky tři týdny stará!

Sestava

AW minule míchal sestavou více než jsme zvyklí, ale bylo to spíš ke škodě než k užitku. Ve středu se do brány se zcela jistě vrátí Ospina. Předpokládám také návrat Xhaky a možná i Girouda? Levá strana hořela už několikrát a může za to především neochota levých křídel pomáhat s bráněním.  Ano, dívám se na vás Iwobi a Ramsey! Velká kritika se snáší na Monreala, ale podle mě je částečně neoprávněná. Když si tam naši borci vyklusávají a hráči jako Valencia nebo Barrow jdou do akce, tak to má náš španělský bek setsakra těžké. Má už svá léta a rychlost není jeho silná stránka. Právě proto potřebuje větší pomoc. Bývaly doby, kdy se vracel i Arshavin! Přesunutí Alexise na křídlo by tento problém vyřešil. Na druhou stranu je Alexis v útoku velice efektivní a naše hra je pak mnohem rychlejší a plynulejší. Teda v případě, kdy si dokáží hráči přihrát aspoň třikrát za sebou a ne jako posledně s United.

Marodka

Arsenal: Welbeck, Mertesacker, Akpom, Perez, Cazorla, Bellerín

PSG: Areola, Rabiot, Kurzawa, Di Maria(?), Aurier(! – zákaz vstupu na území UK, kvůli nedávným problémům se zákonem)

Předpokládaná sestava

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Komentáře

  1. mc1897 (karma: 877) #1

    este raz summary z utorka v CL:

    Takze mame 3 z 8 druhych miest v CL pomerne jasnych uz po 5. kolach.

    Leverkusen (100%)
    Sevilla (90%)
    Porto/Kodan

    Zatial je urcite zaujimave sa pobit o 1. miesto. Dobre ze slepice vyhoreli, tym padom aj v tejto skupine je pre nas potenciany super v 8-finale.
    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

    |
  2. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 102) #1

    Jsem za ty slepice rád, tím pádem chápu správně že v základní skupině rozhoduje první vzájemný zápas a až pak celkové skóre? Protože kdyby slepice vyhrály a Leverkusen prohrál, mají stejne bodů. Diky

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Ano, medzi dvoma supermi existuje klasicke pravidlo o vzajomnom dvojzapase vcitane sibnuteho pravidla o goloch vonku.
      .
      Minuly rok sme ho uspesne aplikovali s Olympiakosom – museli sme vyhrat vonku o dva, kedze sme doma prehrali 2:3.

      |
      • Avatar photo
        Rubb112 (karma: 102) #1

        Díkes za info. Už si to budu pamatovat 😀

        PS: Já budu fandit Moskvě, aby „vývar“ nešel ani do EL

        |
        • Avatar photo
          dave (karma: 20995) #1

          Len nech pekne idu a musia hrat tie debilne stvrtky a nedele PL. Takto by mali iba ligu a kopu sil.

          |
          • Avatar photo
            Mandinho44 (karma: 646) #1

            Přesně tak… Ať se utaví v EL… Už mi leze krkem ta jejich „neporazitelnost“!!!
            To by byla potupa, kdyby slípky skončili neporažení v PL! A kdyby se jim podařilo takto i vyhrát ligu… to si raději ani nepředstavuji!!!

            |
          • killerhammer (karma: 6980) #1

            Nechápem, čo ste tak odviazaní zo sliepok.
            V lige neprehrali lebo doteraz hrali jediný ťažký away zápas a to u nás.
            Je to len náš problém, že sme ich nedali, pritom sme v zápase viedli ale v druhom polčase sme predviedli hrôzostrašný výkon.
            Z môjho pohľadu, majú natrénovaný systém, majú vybraných typologicky hráčov do systému (silní a rýchli) a vedia čo hrajú.
            Ale tí hráči sú len priemer (okrem pár výnimiek ako napr. Eriksen) a akonáhle narazia na väčšiu futbalovú kvalitu tak prehrajú.
            Oveľa väčšia prekážka v lige bude Liverpool, Shity a Chelsea, to sú naozaj silné teamy, s jasným herným systémom, dobrými trénermi a špičkovými hráčmi.

            |
          • Avatar photo
            Mandinho44 (karma: 646) #1

            Se Shity a s Live už hráli. Ano, sice doma, ale nevěřím, že domácí stadión je jediný důvod, proč by je někdo neměl porazit. Já prostě chci vidět, jak prohrají… tak doufám, že je někdo (nebo alepsoň my) klepne!!

            |
  3. killerhammer (karma: 6980) #1

    Tento rok je matematická šanca skončiť 1. ale pri aktuálnej forme o tom pochybujem, budeme mať problémy už dnes proti PSG ale možno ešte väčšie problémy v Bazileji.
    Myslím, že to bude závisieť hlavne od toho, či Wenger prestane experimentovať v zálohe alebo nie.
    Pokiaľ sa Santi vráti, vidím to úplne jednoducho 🙂
    Na stred: Coq + Xhaka (lavička: Elneny), krídla: Theo, Alexis (lavička Ox a Iwobi), AMC: Mesut (lavička Aaron – krásne by sme ho mohli rotovať s Mesutom napr. už proti Bournemouth ), útok: Olie (lavička: Lucas)

    |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Ja tipujem remízu a naháňačku o výhru v Bazileji.
        Ale výhra by ma samozrejme veľmi potešila.
        Team na víťazstvo kvalitu určite má, len Wenger musí prestať experimentovať a trafiť ideálnu zostavu.

        |
  4. Feri (karma: 8241) #1

    ————-Cech————
    Jenko–Mustafi-Koss–Monreal
    —–Xhaka———-Coq—–
    Ox———–Ozil——-Alexis
    ————Giroud———–

    – Giroud bych rekl je jasnej
    – Snad 1 z Ox/Walcott/Iwobi bude na kridle, Ramsey zatim neni v top forme

    |
  5. Afc1886 (karma: 1592) #1

    Bude to hodně těžké utkání,ale věřím,že to zvládneme.A vůbec by mi nevadilo,kdyby ten výsledek byl tak divoký jako v Dortmundu.Aspoň by se bylo na co dívat.

    |
  6. Jakub (karma: -405) #1

    Radsi bych videl Gibbse misto Nacha ktery je totalne mimo. A oblibenec Ramsey bude urcite v zakladu. I kdyz hraje tuzku.

    |
  7. Avatar photo
    pa3q_15 (karma: 66) #1

    Ja som rozmýšľal nad Jenkom…Myslíte si, že zvládne takúto porciu zápasov po tak dlhej pauze? Ak hej tak klobúk dolu (Y)

    |
  8. zajo69 (karma: 605) #1

    To ste teda všetci vedla a nepoznáte Wengera ak si myslíte že Aaron bude na lavičke.Žial isto základ ,na to sa dá vsadiť.

    |
    • Jakub (karma: -405) #1

      bohužel s tebou musím souhlasit no… Doufám že ho aspon postaví vedle Coqa a neutopí ho opět na křídle.

      |
    • Avatar photo
      juha_efx (karma: 1414) #1

      presne tak…Aaronko je Wengerov milacik ako svojho casu tragicky Denilson a bude hrat aj keby mali vsetci naokolo formu ako hrom…vid nas zapas s United kde bol spolu s Theom a Nachom najvacsi traged na ihrisku ale v poho dohral do konca

      |
  9. Alex Guziar (karma: 89) #1

    Po posledných výkonoch riskujem že budem za pekného vola, ale myslím si že ak dnes dnes da AW Ramseyho do základu tak to bude po boku Coquelina a on podá skvelý výkon 🙂 Už nemá 20 tak nech ukáže že sa vie s kritikou vysporiadať a podrží managera.

    |
  10. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 102) #1

    A Bayern teče v Rusku, takže asi skončí na druhém místě 😀 Los LM už nemusí být, je to jasné 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.

Autor