Preview ZápasuArsenal : Wolves

Forma

4-1-0

1-2-2

Předcházející zápasy

  • 18.4.2015 Wolves 1:2 Arsenal
  • 30.3.2013 Arsenal 4:1 Wolves

Soutěž: League Cup

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí:

Osmé vítězství v řadě se sice nekonalo, ale můžeme se dočkat alespoň 9. zápasu bez porážky.

Když oblíbený tým neustále vítězí, snadno se na to navykne. Poté už každá i minimální ztráta zamrzí. Nelze ale házet flintu do žita už koncem října. Čekají nás ještě desítky zápasů napříč všemi soutěžemi a stát se může všelicos. Stejně jako hráči i my musíme zůstat ostražití a nenechat se unést současnými výsledky. Stejně tak musíme být i trpěliví. Jsme zvyklí i na horší výsledky, že?

K sestavě

Arsene Wenger naznačil, že dojde k velké rotaci. Zmínil jména jako Jeff, Holding i Giroud, takže si užijeme náhradníky až až. Kapitánskou pásku si opět navlékne Kieran Gibbs a v bráně nejspíš znovu nastoupí Martinez. Pokud v základní sestavě nastoupí Lucas i Giroud, tak nejspíše uvidíme naší posilu na podhrotu. To byla ještě před časem jeho přirozená pozice.

K soupeři

Reading momentálně hraje v druhé lize. Tam se mu příliš nedaří držet krok se špičkou a nachází se až na 8. příčce. Na čelo ztrácí celých devět bodů. Navíc nedává moc branek, takže po 14 kolech má záporné skóre 15:18. Hráči obvykle nastupují ve formaci 4-3-3. V kádru se nenachází žádná velká hvězda. Nejproduktivnějším hráčem je John Swift, který sem přestoupil v létě z Chelsea. Stejné čísla má i pravé křídlo Garath McCleary.

Marodka

Arsenalu schází celkem pět hráčů. Ke stálým marodům (Welbeck, Mertesacker a Akpom) přibyl ještě Cazorla. Ramsey ještě není v plné kondici, ale měl by už začít během dneška s plnohodnotným tréninkem. Readingu schází Chris Gunter, který se vykartoval.

Aktualizace: Vykartován je stále i Xhaka, který bude moct nastoupit až proti Razgradu a poté Spurs.

 

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor