Preview ZápasuArsenal : Swansea

Forma

4-0-1

1-0-4

Předcházející zápasy

  • 14.1.2017 Swansea 0:4 Arsenal
  • 15.10.2016 Arsenal 3:2 Swansea

Soutěž: English Premier League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: Lee Mason

Arsenal bude dnes ve čtyři hodiny hostit Labutě.

Po třech vítězných zápasech a především po výborném výkonu nad Evertonem, svítá naděje na lepší časy. Samozřejmě, titul je více méně v nedohlednu, ale jestli bude náš tým hrát s podobným zápalem jako proti Toffies, čeká nás do konce roku spousta pohledných zápasů. Stále jsme na velice dobré pozici, co se týče kvalifikace do Ligy mistrů, což by měl být náš hlavní (realistický) cíl.

AGM vsuvka

Naše arogantní a nekompetentní vedení v čele s předsedou Keswickem, který byl znovu zvolen do funkce stejně jako Josh Kroenke, i přes nelibost drobných akcionářů (dokonce předem ohlásili, že 97 % hlasů je pro jejich znovuzvolení a jakékoliv hlasování je zbytečné), Vám bude tvrdit, že jsme ambiciozní klub, který míří za titulem. Nevěřte jim. Tito lidé nemají absolutně žádný vztah ke klubu. Stan Kroenke během setkání akcionářů mlčel po celou dobu jeho konání. Keswick byl dokonce vypískán nespokojenými akcionáři, když na otázky odpovídal vyhýbavými odpověďmi typu „Podíváme se na to“ nebo „Další otázka“. Když si tohle dovolí předseda k akcionářům, kteří mají tyto akcie v rodině i přes 60 let (!), tak to je opravdu k zamyšlení. Jakoby se slušnost a vstřícnost už v našem klubu nenosily. Samozřejmě tohle si minoritní akcionáři nenechali líbit a provolávali „Rezignuj!“. Na slušně podanou otázku, zda-li by mohl Kroenke sdílet svou vizi s ostatními akcionáři odpověděl Keswick následovně: „Tohle není na pořadu dne. Jestli to chcete vědět, přečtěte si Daily Telegraph.“ To samozřejmě publikum neuklidnilo a Keswick shromáždění ukončil. Při odchodu dodal „Jestli máte problém, napište.“ Tady jde jasně vidět, že ryba smrdí od hlavy a ta naše hlava je už dost prohnilá.

Teď už k sestavě. Dá se očekávat naprosto totožná jako proti Evertonu. Žádné nové zranění neevidujeme a ani se nikdo nedal do kupy. A-tým by měl být dostatečně odpočinutý a na zápase by se to mělo projevit. Swansea navíc nevyhrála čtyři z posledních pěti duelů. Tipuji jednoznačnou záležitost v náš prospěch. COYG!

Marodka
Arsenal: Cazorla, Mustafi, Ospina, Chambers, Welbeck
Swansea: Olsson(?), Sanches, Bony, Bartley

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor