Preview ZápasuArsenal : Tottenham

Forma

2-3-0

5-0-0

Soutěž: English Premier League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: Mike Dean

Už jen hodiny nás dělí od zápasu sezony. Arsenal proti Tottenhamu. Červení proti bílým. Dobro versus zlo… 🙂 Ne, teď už přeháním. Trošku. Nicméně se bezesporu bude jednat o nejsledovanější zápas tohoto víkendu. Arsenal drží krásnou sérii neporazitelnosti čítající již 18 zápasů. Tottenham na druhou stranu vyhrál posledních šest duelů a dokonce si v minulém kole připsal jako první v lize výhru nad Chelsea. Oba týmy tak půjdou do zápasu v dobré formě a téměř v plné sestavě. Oba týmy dělí v tabulce jen tři body a případné vítězství by Arsenal posunulo na krásnou 3. příčku.

Pro nový Arsenal pod vedením Unaie Emeryho se bude jednat o další velkou zkoušku. První dvě nevyšly (Chelsea 2:3, City 0:2) a poslední jsme prošli s odřenýma ušima (Liverpool 1:1). Nejvyšší čas s tím něco udělat a konečně získat pořádně body do tabulky TOP 6.

Pokud jde o tabulky, tak mini souboj mezi sebou svedou Aubameyang s Kanem. Gabonský útočník má momentálně 8 zásahů a Kane o jeden méně. Kane se v ligových zápasech s Arsenalem trefil už 6krát v 7 zápasech a obrana si tedy jeho síly musí být plně vědoma. Trošku se z něj stává naše nemesis jako byl kdysi Rooney v United nebo Drogba v Chelsea.

Arsenal nemůže v zápase počítat s Mavropanosem, Welbeckem a Monrealem. Určitě také nebude hrát Koscielny, který se teprve začal rozehrávat v rezervě. Spurs nemůžou počítat s Dembelem, Wanyamou, Sanchezem a Janssenem. Nejistí jsou také Lamela s Trippierem.

COYG!

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor

Články o zápase

Report ze zápasu