Preview ZápasuHull : Arsenal

Forma

3-1-1

2-2-1

Předcházející zápasy

  • 8.3.2016 Hull 0:4 Arsenal
  • 20.2.2016 Arsenal 0:0 Hull

Soutěž: English Premier League

Stadion: KC Stadium

Rozhodčí: Roger East

Arsenal se pokusí proti Hull City prodloužit svou vítěznou sérii.

Po slabém výkonu proti PSG se musí Arsenal otřepat a pokračovat ve sbírání ligových bodů. K tomu by mu mohl dopomoct i jednodušší los. S výjimkou Chelsea jej v následujících týdnech čeká řada slabších soupeřů: Hull, Burnley, Swansea, Middlesbrough a Sunderland. Vzhledem k momentální formě můžeme být jen rádi.

Hull City se do Premier League vrátilo po jednoleté odmlce a to s velkou parádou. Hned v prvním kole totiž dokázalo porazit mistra. V dalších kolech si pak severoanglický tým poradil se Swansea a připsal si remízu na hřišti Burnley. Téměř dokonalý defenzivní výkon si připsal i proti Manchesteru United, který až v poslední minutě zachránil Rashford. Máme se tedy na co těšit.

Tigers přivedli do týmu několik nových hráčů. Za největší jméno se dá považovat Ryan Mason, který přestoupil za £13m z Tottenhamu. Dále přišli Mbokani(hostování), Henriksen, Keane a Marshall. Z odchodů stojí za zmínku jen Diame, který zůstal v Championship v barvách Newcastle a Aluko, kterému vypršela smlouva.

Vzhledem k matnému výkonu proti PSG očekávám v sestavě pár změn. Předně se do útoku vrátí klasický útočník, takže Giroud nebo Lucas. Dále mě pak velmi zklamal Monreal, který už podruhé v této sezoně selhal (Liverpool). Šanci by měl dostat téměř nevyužívaný Gibbs. Na křídle by se mohl objevit Ramsey, který už by měl být v pořádku a nalevo Alexis. V bráně se objeví naše jednička a v záloze očekávám záměnu Coquelin – Xhaka. COYG.

Marodka

Arsenal: Walcott(?), Ramsey(?), Gabriel, Jenkinson, Mertesacker, Welbeck

Hull City: Luer, Dawson, Odubajo, Bruce, McGregor

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor