Preview ZápasuLiverpool : Arsenal

Forma

1-1-0

1-0-1

Soutěž: English Premier League

Stadion: Anfield

Rozhodčí:

Zítra odpoledne čeká náš tým další těžká zkouška. Arsenal zajíždí na hřiště Liverpoolu.

Zápasy na Anfieldu nejsou nikdy jednoduché. Často v nich ale padá spousta gólů. Bohužel spíše do naší branky. Posledních pět zápasů na Anfieldu zaznamenalo celkem 22 gólů. Ale pouze jednou stáli na straně vítězů Kanonýři.

Liverpool zažil zatím podobně rozporuplný vstup do sezony jako my. Sice se Reds podařilo postoupit po dvou výhrách do Ligy mistrů, ale v PL ztratili vyhraný zápas v poslední minutě s Watfordem při přestřelce 3:3. Obrana Liverpoolu působí i kvůli stylu jejich hry velice křehce. Není divu, že se Jürgen Klopp snaží celé léto získat Virgila van Dijka ze Southamptonu. Na druhé straně působí jejich nová útočná trojka Salah – Firmino – Mané velice nebezpečně. Pokud navíc udrží Coutinha před spáry Barcelony, tak z toho budou jedině těžit.

Výsledek utkání bude hodně záležet i na tom, jak AW postaví obranu. Je pravděpodobné, že se do zadní trojice vratí Laurent Koscielny. I tak pochybuji, že by se v ní neobjevil Nacho Monreal. Kolasinac by se tedy opravdu mohl objevil na levé straně. Ale to už jsem psal víckrát a jak to dopadlo. Snad se po zklamání se Stoke dočkáme ukázky „charakteru“. COYG!

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor