Preview ZápasuLudogorets Razgrad : Arsenal

Forma

4-0-1

4-1-0

Předcházející zápasy

  • 19.10.2016 Arsenal 6:0 Ludogorets Razgrad

Soutěž: Champions League

Stadion: Ludogorets Arena

Rozhodčí:

Arsenal letí do Bulharska, kde se bude snažit pojistit 1. příčku.

Minulý zápas s Razgradem musel potěšit kromě nás i každého nestranného fanouška. Byla to opravdu podívaná a ani zdaleka tak jednostranná, jak by napovídal výsledek. Arsenal od začátku sezony odehrál už 15 zápasů a prohrál jen jedinkrát. To je opravdu téměř snový vstup do sezony. Jen tak pro zajímavost jsem se podíval, jak to bylo loni. Arsenal tehdy prohrál rovnou pět zápasů, byl vyřazen z ligového poháru (Sheffield 3:0) a v Lize mistrů jsme se krčili až na 3. místě se třemi body. Ligová tabulka vypadala velice podobně jako teď. Měli jsme jen o bod méně a City bylo před námi také jenom o skóre. Teď už ale k zápasu.

K sestavě

Vzhledem k tomu, že nás o víkendu čeká Spurs, čekám rotovanou sestavu. Někteří hráči z áčka si odpočinou, ale ne tolik, abychom zápas nevyhráli. I přes to odhaduji docela dost změn. Do sestavy by se podle mě mohl podívat Jenkinson, Xhaka a teoreticky i Giroud, pokud už je dostatečně fit. Těžko říct, jak na tom bude Santi a Monreal, ale nejspíš bych aspoň prvního jmenovaného nechal pořádně odpočinout na víkend. V bráně se znovu objeví Ospina. To je ta největší jistota.

K soupeři

Ludogorets minule ukázal, že dokáže kousat a hlavně díky skvělému Ospinovi jsme neinkasovali. V domácím prostředí se budou chtít Bulhaři (teda spíše Brazilci) určitě ukázat a výsledek určitě nebude tak jednoznačný jako posledně. I PSG se v Bulharsku chvíli trápilo a dokonce prohrávalo. I přesto by měly být tři body povinnost.

Marodka

Arsenal: Welbeck, Mertesacker, Akpom, Perez, Monreal(?), Cazorla(?), Walcott(?)

Razgrad: Vitinha

 

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor