Preview ZápasuManchester United : Arsenal

Forma

0-2-3

1-1-3

Soutěž: English Premier League

Stadion: Riverside Stadium

Rozhodčí: Anthony Taylor

Arsenal se popere o poslední zbytky důstojnosti na hřišti ‚Boro.

Boj o 6. příčku se stupňuje. Arsenal opět ztratil a dovolil tak Evertonu dotáhnout se bodově na náš tým. Naštěstí pro nás máme stále dva zápasy k dobru, takže případná porážka v příštím kole by nutně nemusela znamenat naše konečné umístění. I když při pohledu na nadcházející soupisku (Leicester, Tottenham, United) bych si pomalu chystal kapesníky. Tahle sezona bude ještě hodně bolet.

Middlesbrough hraje o udržení, takže i když posledních 7 zápasů neskončilo pro tento celek vítězně, dá se očekávat podobné nasazení, jaké předvedl Crystal Palace. Arsenal si naopak hýčká svou venkovní sérii čtyř ligových porážek v řadě a dá se očekávat, že tuto sérii ještě rozšíří. Věčné optimisty alespoň může hřát statistika vzájemných zápasů, která hraje do karet hostům. Celých pět zápasů jsme s Middlesbrough neprohráli. Nejnebezpečnějším hráčem domácích je Alváro Negredo, který vede klubové tabulky gólů (8) i asistencí (4).

Pokud by skepse nebylo dost, tak se šíří na SkySports zvěsti, že Alexis je na špičce seznamu posil Manchesteru City. Dává to smysl. Je jedním z nejlepších hráčů Premier League a je zvyklý na určitou úroveň (Ligu mistrů). Dále by tam dostal odpovídající plat a setkal se znovu se svým bývalým manažerem. V momentálním chaosu, který u nás panuje by měl jistě větší šanci na trofeje. Navíc jejich majitel má alespoň nějaké ambice.

Marodka
Arsenal: Koscielny(?), Ospina(?), Čech(?), Cazorla, Peréz
Middlesbrough: Da Silva, Ramirez, Friend (všichni s otazníkem), Husband, Chambers (nemůže nastoupit pro svému mateřskému klubu)

Ad sestava

Vzhledem k výkonu z minulého kola očekávám větší míchání sestavou a podle toho jsem to také poskládal. Jestli se tak ale skutečně stane netuším. AW je schopný nasadit i totožnou jedenáctku jako minule.

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor