Preview ZápasuWest Ham : Arsenal

Forma

3-2-0

2-1-2

Předcházející zápasy

  • 9.8.2015 Arsenal 0:2 West Ham
  • 14.3.2015 Arsenal 3:0 West Ham

Soutěž: English Premier League

Stadion: The Boleyn Ground

Rozhodčí: Craig Pawson

Dvě vítězství v řadě? Páni, to jsme tu už 2 měsíce neměli. Že by Arsenal přece jen zamíchal kartami po včerejší ztrátě Tottenhamu? Nemožné to není a vzhledem k dohrávce s W.B.A. i dost pravděpodobné. Jak jsem před časem předpovídal, Kohouti budou ještě hodně ztrácet a včerejší zápas s Liverpoolem byl jen jedním z mnoha.

Co se týče týmů, které se snaží dostat do TOP 4, tak máme relativně pohodlnou pozici. WHU ztrácí 7 bodů a Man United 8 (se zápasem k dobru). To však neznamená, že následující malé derby nebude důležité. Právě naopak. Manko se může stejně rychle zvětšit i zmenšit. Tým si navíc určitě vzpomíná na ostudnou porážku hned z prvního kola a má v plánu si zlepšit reputaci a zvýšit tlak na Spurs.

Sestavu očekávám naprosto stejnou s výjimkou brankáře. Petr Čech se po zranění už vrátil do plného tréninku a nahradí tak vynikajícího Ospinu, který tým opravdu podržel, když bylo třeba. Bude také zajímavé sledovat, jestli se Iwobi prosadí i třetí ligový zápas v řadě. 19letý mladík vlétl do A-týmu v opravdu velkém stylu ne nepodobném tomu, který loni předvedl Coquelin. Navíc se do výborné formy dostává Alexis, kterému přesun na pravé křídlo opravdu svědčí. COYG.

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok