Pro Tomáše Rosického sezona skončila!

Potvrdily se černé prognózy. Tomáš Rosický si v této sezóně v dresu Arsenalu už nekopne.

Dnes řekl Arséne Wenger na stránkách Arsenalu toto:

„Tomáš Rosický zmešká zbytek sezony“

Tato věta prakticky utla naděje fanoušků Arsenalu, kteří doufali v návrat českého playmakera. Na toho se smůla opravdu lepí. Pojďme si tak trochu zrekapitulovat ságu: Návraty Tomáš Rosického

V lednu 2008 se Tomáš zranil v zápase s Fulhamem. Poté vydal Wenger prohlášení, že s Rosickým počítá do března.

Ovšem to nevyšlo. Wenger tedy musel uklidnit fanoušky Arsenalu i české reprezentace, že Tomáš rozhodně na EURO 2008 pocestuje.

Ten však pár týdnů před začátkem šampionátu prohlašuje: „Na EURO neodletím“. Má za sebou první operaci.

Během EURA se Tomáš dával dokupy a ohlásil svůj další návrat. Tentokráte nejpozději na podzim. Vše vypadalo dobře, Rosický začal trénovat s míčem, ale začal cítit v koleni další bolesti a musel jít na další operaci.

Díky tomuto zákroku se posunul Tomášův comeback na leden roku 2009. Jak všichni víme, nevyšlo to. Poté však začala, dalo by se říct, nejnadějnější část Rosického rekonvalescence. Začíná trénovat s míčem, individuélně trénuje, střílí, vše vypadá skvěle.

Česká reprezentace s ním dokonce počítá na zápas se Slovenskem, ale to je moc brzy. Vše je nachystáno na Tomášův návrat. Ten se opět nekoná, protože ho začla sužovat bolest v tříslech.

Od té doby o Rosickém nebylo slyšet, až do dnešní doby. Dnes jsme se dozvěděli, že Rosický celou sezonu 2008/2009 promešká.

Přejeme Tomášovi co nejvíce zdraví. Určitě má Arsenalu pořád co nabídnout. Teď jen zvládnout dobře rehabilitace a mít kvalitní předsezónní přípravu a podle mého názoru se na něj můžeme v dalším ročníku těšit v plné parádě, tak jak ho známe.

Get well soon Tomáši!