Rambo se dočkal pozvánky do reprezentačního Áčka

Reprezentační kouč Walesu, John Toshack, uvedl, že hodlá nominovat záložníka Arsenalu, Aarona Ramseyho, do přátelského zápasu proti Dánsku, který se odehraje v prosinci. Rambo se tak v něm pravděpodobně utká se svým spoluhráčem z londýnského klubu, Nicklasem Bendtnerem.

Ramsey přišel do kádru The Gunners v létě, poté, co odmítl nabídky Man Utd a Evertonu, ale ještě stále neodehrál ani jednu minutu v seniorské reprezentaci své země, ačkoli jeho jméno figurovalo v původní nominaci na kvalifikační zápasy o postup na Mistrovství světa 2010 proti Rusku a Azerbajdžánu.

Teď se hráč asi nejvíce soustředí na baráž o postup na Mistrovství světa do 21 let. První zápas Wales s Anglíí prohrál 2:3, a tak bude muset dnes večer podat ještě lepší výkon, aby jednobrankovou ztrátu dohnal.

17-letý bývalý hráč Cardiffu patřil v prvním střetnutí k nejlepším hráčům svého týmu, a Toshack by ho rád spolu s obráncem West Hamu, Jackem Collinsonem, povolal co nejdříve do “Áčka“.

„Ramsey a Collison stále hrají ve výběru do 21-let, a my s jejich povoláním k seniorům chceme počkat až do konce kvalifikace 21-letých.

V prosinci a v lednu hraje Áčko přátelské zápasy, a oba dva budou v mých plánech figurovat.

Samozřejmě víme o Aaronových schopnostech. V současnosti řešíme, na jaké místo v sestavě ho postavíme, aby mohl naplno ukázat svůj talent. Arséne Wenger před pár týdny prohlásil, že dělá něco podobného.“

/setanta/