Ramsey připraven na velkou sezónu

Aaron Ramsey je odhodlaný mít příští rok v Arsenalu velký vliv a pomoci týmu k přerušení šňůry bez trofeje.

Waleský reprezentant začal v Arsenalu na konci sezóny pravidelně nastupovat, když předtím hrál na hostování v Nottinghamu Forest a Cardiffu.

Jeho hlavním letošním cílem bylo, aby se po těžkém zranění dostal zpět na hřiště.

Dvacetiletý záložník se nyní těší, že příští sezónu bude mít na Emirates ještě větší vliv, a je přesvědčený, že Arsenal konečně získá první trofej od roku 2005.   

“Samozřejmě, dlouho jsme nic nevyhráli, takže doufáme, že se nám to podaří příští sezónu,“ řekl Ramsey pro Sky Sports News.

“Je to samozřejmě velká sezóna i pro mě. Bude to moje první celá sezóna po zranění, takže doufám, že má sezóna bude také dobrá.“

Ramsey možná bude muset čelit větší konkurenci. Protože se očekává, že Arsene Wenger bude letos na trhu aktivní.

“Možná ano. V médiích už bylo zmíněno několik jmen, takže jsem si jistý, že přijdou někteří noví hráči, a někteří hráči zase odejdou,“ řekl.

O tlaku, který je vyvíjen na tým, aby vyhrál nějakou trofej, Ramsey dodal: “Tlak je nyní ještě větší a fanoušci se v poslední době už také hlasitě ozvali. Proto jsem si jistý, že to bude změna jako nikdy předtím.“

Ramsey, který se momentálně připravuje na reprezentační zápas proti Severnímu Irsku, tvrdí, že v táboru Arsenalu není nic, co by narušovalo atmosféru.

“Nálada v kabině Arsenalu je stejná, jako byla vždy,“ zdůraznil. “Každý vychází s každým a v kabině není žádný špatný týmový duch.“

/skysports.com/