Reine-Adelaide na lavičke oproti Bayernu + hostovačky

Jeff Reine-Adelaide bude po prvý krát v kariere Arsenalu súčasťou kádra v súťažnom zápase večer v Allianz Aréne oproti Bayernu Mníchov.

Talentovaný krídelnik, ktorý sa práve vrátil z Majstrovstiev sveta do 17 rokov sa dostal na lavičku po tom ako vypadol zo zostavy kôli zraneniu Hector Bellerin. Predpokladá sa, že na lavičke sa objavia aj další mladíci Matt Macey a Alex Iwobi.

Report – Hráči na hosťovaní:

Streda:

Ainsley Maitland-Niles zažil horkosladkú noc v zápase kde Ipswich Town porazil Bolton Wanderers 2- 0.  Krídelnik strelil svoj prvý seniorský gól, ale neskôr utrpel zranenie a musel byť vystriedaný krátko pred prestávkou. Jeho gólova strela z 23 metrov bola skutočne oku lahodiaci moment.

Chuba Akpom odohral 73 minút a dostal žltú kartu, jeho Hull City vyhral 2-0 s Brentfordom. Isaac Hayden presedel zápas na lavičke.

Emiliano Martinez predviedol pár dobrých zákrokov ale nezabránil prehre 0:1 v zápase Wolverhampton Wanderers s Bristol City.

Jon Toral nastúpil v 65 minúte a vytvoril niekoľko výborných šancí pre spoluhráčov v bezgólovej remíze Birmingham Citu s Blackburn Rovers.

Sobota:

Chuba Akpom odohral 71 minút a prihral na gól keď jeho Hull City porazil MK Dons 2-0. Isac Hayden zostal na lavičke.

Carl Jenkinson odohral celý zápas, West Ham prehral 2:0 s Watfordom.

Emiliano Martinez si udržal čisté konto s Birmingham City a jeho Wolverhampton Wanderers vyhral 2:0. John Toral nastúpil do zápasu z lavičky v 67 minúte.

Wojtech Szcesny odohral zápas kde As Roma prehral 1-0 s Inter Milano.

Ainsley Maitland-Niles odohral 81 minút a poslal strelu z voleja nad bránu v bezgólovej remíze oproti Cardiff City.

Gedion Zelalem nastúpil v 58 minúte do zápasu kde Rangers prehrali prvý krát v sezóne na ihrisku Hibernian 2:1.

Serge Gnabry nebol súčasťou kádra a West Bromwich Albionu prehral 3-2 s Leicester City.

Yaya SanogoWellington chýbajú svojim tímom pre zranenie.