Report: Hráči na hosťovaní

Carl Jenkinson odohral celý zapas a West Ham United porazil Chelsea 2-1. Obranca pomohol v zlomovom momente zápasu zastaviť hlavičku Kurta Zoumu na brankovej čiare.

Chuba Akpom odohral 86 minút a dožadoval sa penalty v zápase kde Hull City porazilo Birmingham City 2-0. Zároveň bol Chuba v akcii aj v stredu a podarilo sa mu skórovať prvý gól od Augusta a za svoj výkon bol odmenený titulom hráča zápasu, jeho Hull City porazilo Ipswich Town 3-0.

Wojciech Szczesny odohral celý zápas a dostal žltú kartu v zápase AS Roma – Fiorentina 2-1

Emiliano Martinez nezabránil prehre Wolverhampton Wanderers 3 – 1 nad Middlesbrough.

Ainsley Maitland-Niles odohral celý zápas kde Ipswich Town remizoval 1-1 s Nottingham Forest. V zápase utrpel ľahké zranenie, bol ale schopný pokračovať. Odohral tiež stredajší zápas proti Hullu.

Gedion Zelalem sa vrátil do zostavy Rangers a v 61 minúte bol vystriedaný bývalým hráčom našej akadémie Deanom Shielsom. Rangers vyhrali 1-0 nad St Mirren.

Dan Crowley bol vystriedaný v polčasa a jeho Barnsley prehralo 1-0 s Fleetwood Town. Stredopoliar mal jeden strelecký pokus, letel však nad bránu.

Wellington chýbal Boltonu Wanderers pri remíze s Leeds United kôli zraneniu. Predpokladá sa, že bude mimo trávnik zhruba 10 týždňov.

Serge Gnabry bol opäťvynechaný zo súpisky mužstva, keď West Bromwich Albion porazil Norwich City 1-0. Krídelník namiesto toho nastúpil v zápase U21 a strelil v ňom aj gól.

Yaya Sanogo trápenie so zranením slabín naďalej pokračuje a tak hráč nemohol zasiahnuť do zápasu v ktorom Ajax vyhral nad Vitesse 3-1.