Statistiky zápasu

Střely celkem

11

12

Střely na bránu

4

4

Rohových kopů

4

5

Faulů

9

13

Komentáře

  1. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) #1

    Po těch rozhovorech na Arsenal.com jsem trochu tipoval že by Mustafi mohl hrát, ale stejně jsem překvapenej. Mohl by zažít takovou menší renesanci, podobně jako Xhaka a AMN. Na druhou stranu mě děsí, co je se Sokratisem, za tři dny hrajeme proti Chelsea a tam bych teda nerad Mustafiho viděl v základu. Ale přeji mu, aby mu zápas vyšel samozřejmě. Těší mě Hector, Holding a Ceballos aspoň na lavičce. Aha tak Sokratis illnes, Nelson hamstring. Nelsona je mi líto.

    |
  2. Avatar photo
    Vosička (karma: 639) #1

    Obrana nevypadá dobře, ale Shefield je po Burnley druhým nejméně střílejícím mužstvem za posledních 5 kol. A pouze 3 tými připustili soupeřům méně big chances než mi od Mikelova nástupu k nám. Ten posun tam je obrovský .
    Snad se kluci dneska poperou o výsledek. Shefiedl bude težký soupeř.

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      No nejméně střílejícím bude určitě i fakt to že oni se hlavně soustředí na obranu a spolu s Leicesterem dostali po Poolu nejméně gólu.

      |
  3. orek (karma: 16566) #1

    Jestli zase Mustafi bude ustupovat před útočníkem až do vápna nebo se věčně hlásit tak všichni svatí stůjte při nás.Arteta to má nesmírně těžký s tím kadrem co má k dispozici je skoro zázrak něco uhrat natož něco předvádět.

    |
  4. Kozlik89 (karma: 2796) #1

    Saka vedle Mustafiho, bůh nás ochranuj. Ta naše obrana je fakt strašně slaboucka. Proč vlastně nehraje papa, něco mi uniklo?

    |
      • bflmpsvz (karma: 4183) #1

        Vzadu tragoška, ale bohužel nic jiného nemáme. Sokratis, Kola, Tierney out. Holding a Bellerín funkčně out (po zranění nejsou v požadované kvalitě a kondici). Takže Luiz+Mustafi je teď jediné, co máme, a na becích jsou dva hráči, kteří hrají mimo své pozice (i když u ANM už je tahle pozice asi snad i nafurt jeho. Těžko říct.)

        |
        • Kozlik89 (karma: 2796) #1

          Amn za poslední rok odehrál skoro všechny zápasy na pravým bekovi, dá se říct že ano, on už není záložník ale pravý bek. Co Si budeme povídat

          |
  5. Zdeněk Procházka (karma: 672) #1

    Já už to psal, dneska prostě věřím, že jim dáme! Mají sice formu, ale jsou to nováčci. A fakt se těším Martinelliho. Projistou se teda ještě třikrát pomodlím za obranu..Ale kdoví, třeba dneska bez kiksů a co třeba takový Mustafa gól? To by bylo…
    Pojďme kluci!

    |
  6. HUcak (karma: 2) #1

    SHU zatím potvrzuje, že nejsou nad námi v tabulce náhodou…to ovšem neznamená, že od nás nedostanou bůra.

    |
    • Kozlik89 (karma: 2796) #1

      Oni od nás bura? Vždyť jsme se dostali za prvních 20 minut jednou na jejich půlku s míčem. ???

      |
      • HUcak (karma: 2) #1

        Stačí cíleně vykartovat Norwooda a začne to tam padat. Zatím to vypadá podle počtu našich hráčů v útočné fázi, že hrajeme v deseti.

        |
        • Kozlik89 (karma: 2796) #1

          Je tam Vidět opatrnost, co taky čekat s tou naší obranou a bez Auby, musíme si dávat velký pozor dozadu. A Lacazette by se měl už probudit. On nezvládne pomalu ani zpracovat balón

          |
      • bflmpsvz (karma: 4183) #1

        Celou ne, ale poslední měsíc je to špatné. Bojuje vždy, ale dneska nedává ani jednoduché nahrávky a narážečky napřesno, a to stojí výhodnou pozici, čas i energii…

        |
        • El Duan (karma: 592) #1

          az nato ze jedinu poriadnu sancu v 1 polcase nam vytvoril prave laca ktory krasnym pasom vysunul pepeho a bola z toho golova sanca martineliho ktory keby trafil branu je gol…a takisto aj pri gole dal pekny pas na saku…mozno mal par nepresnosti ale to ma v nasom tyme kazdy…laca je viac nez platny hrac do zakladu aj ked mozno teraz nestriela goly ale to pride.o to sa nebojim. naopak martineli dnes dobre sancu ktore uplne strielal do riti zly v kombinacii..keby nedal gol tak podla mna jeden z najslabsich na ihrisku..dnes mu to proste nejde…ale co ma na nom udivuje ze je velmi vyspely a golovy na svoj vek

          |
  7. Feri (karma: 8241) #1

    Největší problém máme v záloze kde nás přehrávání a střed nefunguje (ač Torreira hraje zase výborně), řekl bych že to je zase problém dvojice Ozil/Xhaka. Oba jsou totiž hodně pomalí a Ozil není vůbec ve hře, možná raději Guendouzi či Ceballos místo Ozila, nebo Nketiah s Lacou raději na 2 útočníky

    |
    • Feri (karma: 8241) #1

      Z pozice levého křídla tam výborně naběhl a počítal i s nějakým tečkováním atd .. je to zabiják

      |
  8. Feri (karma: 8241) #1

    Super ale hlavně nezaspat druhý poločas ale snažit se ovládat ještě víc hru ?

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.