Gunners v londýnském derby hostí Crystal Palace. Začíná se ve středu ve 21:00 na Emirates Stadium.

Komentáře

  1. Chronic (karma: 1864) #1

    Ten konec to je strašná hrůza. Místo aby jsme rozhodli tak si koledujeme. Stracenej čas koukat na tuhle holomajznu…

    |
  2. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Tak tohle byla slušná hrůza. Na to, že byla i obrana v kompletu, tak těžký průchodák. Do útoku nuda a slow motion. Sterling? Bez komentáře. Ovšem dnes to byla bída prakticky od většiny. Hlavy na semifinále.

    |
  3. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    No taky se muze stat, uze do konce sezony uz porazime max Saints a budem radi za 4. flek.. Ta nase hra je otresna.. Nejsme schopni prejit 1v1, finalni faze naprosto priserna..

    |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Mizerna hra, i tak jsme mohli vyhrat nebyt Salibovi druhe obri chyby ve druhym zapase – hraje nonstop, podle me je trochu utavenej…jeste ze je tyden pauza! Vytvarime si strasne malo sanci, 13ta remize v sezone, to je proste hrozne moc…ale liga uz je v riti davno, vsechno musime soustredit na PSG – bude to tezky, neumim si moc predstavit jak nahradit Thomase v tom prvnim zapase…

    |
    • Avatar photo
      kacer (karma: 18) #1

      Možno áno, ale nikdy to nezistime, lebo ma stále hlavu dole. Keď si to porovnaš napr s Rice ktorý, aj v plnom šprinte non stop monitoruje čo sa deje okolo a Martinelli nie je schopný dvihnúť hlavu ani pred tým keď ide na neho prihrávka, viz situacia keď mohol dávať hneď na Saku ale vôbec o ňom nevedel a tak ťahal až do 16 a skončilo to tragickým zakončením. Aby si mohol robiť rozhodnutia musíš hlavne vedieť čo sa deje na ihrísku a ptm na základe toho predvídať

      |
  5. killerhammer (karma: 6980) #1

    Je fuk, či skončíme druhý alebo piaty.
    Poďme urobiť finále UCL!!!
    Ale za mňa fajn sezóna aj keď sa to nepodarí, semifinále UCL si veľmi cením.
    V lige nebola šanca, skrz zranenia kľúčových hráčov, škandalózne rozhodnutia rozhodcov proti nám a životnej sezóne Salaha.

    |
  6. bajtasek (karma: 882) #1

    Dnes šlo hlavně o to se nezranit a podle toho vypadalo nasazení.
    Věřím že v úterý bude nastavení ala Real.

    |
  7. bflmpsvz (karma: 4183) #1

    Ještě teda trochu mě děsí, že Saliba druhá obrovská minela skoro za sebou a Saka neproměnil slibnou šanci (a proti Ipswichi jich neproměnil tak 5). Zápas naprosto bez motivace. Skoro abychom se báli i o LM, ale myslím, že to už nějak do toho max. třetího místa ukopeme (Soton a paradoxně si myslím, že se hodně namotivujeme na Liverpool, pokud ovšem nebude nějaké zklamání s PSG…). Ale já pořád věřím, že na PSG se zase nahecujeme!

    |
  8. Chronic (karma: 1864) #1

    Místo pojištění 2.fleku zahrajeme takhle a ten konec, ten stál opravdu za to. To byla třešnička pro naše fanoušky, že to pořád není tak super jak to vypadá a stále jsme občas labilní jak malý kloučci co si neumí jit pevně za svým. Zahrát takhle proti PSG tak dostaneme klidně bůra. V obraně chaos.

    |
  9. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    No a potom sa divíme že na konci sú poloprázne tribúny.Ja chápem a viem že LM je teraz prvoradá,ale vysvetľujte to tým prermanentkárom a celkovo angličanom,pre ktorých je liga viac ako Eur.poháre….. 🙁 🙁

    |
  10. Avatar photo
    jakub (karma: 879) #1

    Arsenal have lost 18 points from winning positions this season.

    Toto nas stalo tuto sezonu titul

    |
  11. pan HU (karma: 130) #1

    Zápas dost nudil, ale soupeř hrál takticky výborně a když už se dostali dopředu, tak byli nebezpečnější než my.

    |
  12. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Podla mna v takych zapasoch je zbytocne mat Ricea aj Thomasa. Ani jeden nehral zle ale Rice oproti zapasom LM bol malo viditelny a zatiahnute obrany mu nevyhovuju. Radsej to hrat s jednym z nich na #6 a lavu #8 mat niekoho kreativnejsieho proti takymto superom.
    Otazka je koho.

    |
  13. Avatar photo
    Jonny1111 (karma: 131) #1

    snad ostane
    🚨 Arsenal want Thomas Partey to stay + in talks over new contract. 31yo midfielder happy at #AFC & family enjoying London life. Ghana int’l open to improved 2yr deal or 1+1yr – will consider alternative options if agreement cannot be struck
    @TheAthleticFC

    |
  14. Avatar photo
    dave (karma: 20986) #1

    Ďalší zápas, kedy vedieme 2x a nevyhráme. Koľko takýchto zápasov už v tejto sezóne bolo? Minimálne 8, kedy hráči neudržali vedenie. Od najlepšej obrany ligy by som čakal, že si to vedenie dokáže udržať.

    |
  15. belerek (karma: 1240) #1

    Popravdě jsem ani nezaregistroval, že hrajeme. Bohužel mám pocit, že podobný „zájem“ o ligu mají i hráči. Ale vzhledem k sestavě jsem myslel, že tu jistotu LM chceme uhrát co nejdřív. Tabulka je našlapaná, a ještě to chce nějaké body uhrát. I když jak se tak dívám na los, tak porazit Southampton a Bournemouth, plus neprohrát doma s Newcastlem by na 99% mělo stačit. A nebo ideálně vyhrát LM, a máme klid 🙂

    |
    • El Duan (karma: 592) #1

      hraju sa 4 zapasy do konca. co je 12 bodov na ziskanie. za predpokladu ze dohravku vyhraju nottingham,newcacstle aj chelsea tak 6te miesto ktore je mimo LM ma 60 bodov. co je o 7 bodov menej ako mame my…to znamena ze chelsea musi ziskat z 12 zvysnych bodov o 8 bodov viac ako my (o skore by to nedali takze musia mat o 1 bod viac ako my). to znamena ze ak vyhrame iba 1 zapas zo zvysnych budeme mat 70 bodov….a chelsea by musela vyhrat vsetky zapasy aby mala 72 bodov kedy by nas predbehla…ak remizuje coilen raz z 5 zapasov uz nas nepredbehnu….a to by samozrejme aj zvysne teami nad chelsea museli tiez vyhrat skoro vsetko…co nieje mozne kedze chelsea hraje aj proti newcastle ,notinghamu + liverpoolu,aj manutd….a my sami hrame este proti newcastlu…cize staci nam velmi malo na istotu LM

      |
      • belerek (karma: 1240) #1

        Máš pravdu, 3-4 body budou úplně stačit, ty ostatní týmy tam ještě mají vzájemné zápasy mezi sebou, takže určitě ještě poztraci. A úplně v nejhorším máme poslední kolo tragický Soton. Ale tak ideální je vyhrát LM, to je teď hlavní priorita 🙂

        |
  16. Avatar photo
    dave (karma: 20986) #1

    Arsenal have now dropped 18 points from winning positions in the Premier League this season, more than in the two previous seasons COMBINED (17).

    |
  17. Arsi (karma: 346) #1

    Ta Martinelliho sobeckost je příšerná. Nebo herní inteligence, nevím, ale ten kdyby tak urputně nebránil tak už je dávno na lavičce. Za ten včerejší kiks v 92 minutě bych ho nechal sedět do konce sezóny na lavičce.

    Jelikož náš čeká ještě pool a zámky, tak se obávám o druhé místo a ať LM dopadne jakkoliv, tak tohle by byla škoda zahodit.

    |
  18. El Duan (karma: 592) #1

    pozrel som si highlight vcerajsieho zapasu kedze somm druhy polcas nevidel cely…a ako aj ked saliba urobil hrubku ale sorry ten gol sme vobec nemuseli dostat keby sa tam ode nehodil na zem ale normalne branil/tienoval matetu aby to nemal hned takto na strelu…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.