Zápas na Emirates začíná netradičně ve 21:15 hodin, hlavním rozhodčím bude Darren England, u VARu pak Jarred Gillett a Tim Robinson. Sledovat ho můžete na stanici CANAL+ Sport.


V rámci dalšího kola Premier League nás čeká večerní duel proti Aston Ville. Hosté patří v posledních sezónách k našim nejméně oblíbeným soupeřům a pod vedením Unaie Emeryho se ustálili mezi širší špičkou PL. Vzájemné zápasy z poslední doby jsou pro nás docela strašákem – z posledních 5 střetnutí jsme dokázali vybojovat jedinou výhru na hřišti AV, remízu na Emirates a hned třikrát jsme odcházeli ze hřiště jako poražení – naposledy začátkem prosince, kdy rozhodl v posledních vteřinách zápasu Buendia.

Aston Villa bude chtít natáhnout svoji 11 zápasovou výherní šňůru, ale bude se muset poprat s absencemi ve svých řadách – kvůli kartám vypadli Cash a Kamara, Guessand je na AFCONu a se zraněním laborují Barkley, Mings a Torres.

Na naší straně se naopak marodka konečně zužuje – mimo zůstávají White, Mosquera a Havertz. Lehké otazníky zůstávají nad starty Timbera a Calafioriho (osobně si myslím, že minimálně jeden z nich do zápasu naskočí). Naopak obrovskou posilou jak do obrany, tak pro zahrávání standartních situací, je návrat Gabriela.

Hrdinou zápasu by se pak mohl stát Leandro Trossard, kterému se proti Aston Ville daří – v posledních 3 vzájemných duelech si připsal 2 branky a 2 asistence.

Komentáře

  1. Avatar photo
    Stranger0569 (karma: 1104) #1

    Buendia kdysi uvedl, že hráči Arsenalu si hrají na hvězdy a přitom jsou průměrní… Tak jsem rád, že legendární sérii výher z minulého století Villa nepřekoná právě kvůli nám :]

    |
    • Chronic (karma: 1864) #1

      On Buednia by si měl sám sáhnout do svědomí. To on si myslel jaká nebude hvězda po té podařené sezoně v Championship a ono kulové…

      |
  2. gileros (karma: 92) #1

    To není normálne ako my bránime tie závery to je katastrofa akonáhle sa stiahneme na viac ako 5 min hneď dostaneme gól 🤦

    |
  3. dzanka7 (karma: 94) #1

    Tohle je letos náš velký problém, nejsme schopni dohravat v klidu zápasy a mít ty závěry pod kontrolou. Dnes je to jedno, ale kdyby to bylo za stavu 2:0 tak je to ještě průser, protože bysme byli schopni to ještě ztratit. Toto se prostě musí zlepšit. Závěry zápasů ve kterých vedeme o gól mě vyloženě desi

    |
  4. Chronic (karma: 1864) #1

    Chtěli jsme zábavný zápas tak ho tu máme. Škoda čistého konta, nechali jsme je zbytečně hrát jinak by měli hovno

    |
  5. LaVe (karma: 2084) #1

    Krásna výhra , krásny rok za nami a ešte krajší pred nami v to pevné verím…
    #COYG

    |
  6. Baťa11 (karma: 289) #1

    Nevšimli jste si, jestli si podával Emery s Artetou ruku na konci? Mi přišlo, že zmizel předčasně v šatně…

    |
  7. radekbechyne (karma: 175) #1

    Gabrielův gol byl pro vývoj zápasu zásadni.Villans to přeci jen museli otevřit.Jinak Tross je tuto sezonu naprosto vynikající

    |
    • Avatar photo
      miezto (karma: 845) #1

      tak ono to kleslo taky tím, že už se „dohrávalo“, tam polevil celý tým a třeba Noni snad přišel už jenom slavit… mě, jako fanouškovi, je ten jeden gól v závěru už jedno, ale minmálně Rayu a obranu to určitě sere…

      |
  8. davin32 (karma: 3827) #1

    Druha pule vynikajici, presne takhle jsem si tu odvetu predstavoval. Ode dnes opet vybornej vykon, konecne je back. I bez Declana dobre zvladnuty. Velmi dulezitej vysledek do boje o titul. Vysilame jasnej vzkaz, tohle jsem si opravdu pral. Uzijme si to ♥️

    |
  9. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) #1

    V polovině soutěže máme 45 bodů, 37 vstřelených branek a 12 obdržených.
    Krásné vítězství na konec roku.

    |
  10. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Konečne Emery dostal čo si zaslúži za to čo stále chodí hrať na Emirates. Osobne proti nemu nemám nič ale mne príde že je zatrmknuty a vždy na nás premotivovany.
    Potkan ani neprišiel podať Artetovi ruku. Berta ako ukázal Artetovi že už je v šatni bolo boží 😁

    |
  11. gunners47 (karma: 4848) #1

    Bottlers porazili titles contenders aky krasny vecer.. som zvedavy co bude trollfotball a podobne kkotske fora zdielat a pisat dnes

    |
  12. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Dnes Martinovia top top class výkon. Zubimendi motm a kapitán je konečne späť. Gabrielovu prítomnosť netreba ani komentovať. To je neskutočne zviera.

    |
  13. Koscielny (karma: 1833) #1

    Neskutečný druhý poločas. Jaká úleva sledovat konec zápas naprosto bez nervů. Škoda, že David nemá nulu. Návrat Gabriela je naprosto klíčový. Jinak co letos předvádí Trossard je fakt neuvěřitelný. Jsem rád i za Jesuse.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Jaké je to skvělé, že když jeden nehraje, adekvátně jej nahradíš druhým. Letos je tým v topu, jen to ukocirovat v kabině.

      |
  14. Berci (karma: 2145) #1

    Krásně probreceny zapas tady 🙂 jinak villa veeelmi personálně oslabena ale na to se historie nepta

    |
  15. gunners47 (karma: 4848) #1

    Dolezite ze emirates vyzera byt ako dost silny fortress momentalne.. do druhej polky sezony mame ovela lepsi los na tazke zapasy doma… pozbierat este raz 45 bodov aj v druhej polke by bolo úplne top top

    |
  16. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Návrat Gabriela game-changer. Martin + Martin dnes top výkon, Leo hned za nimi. Dnes drobná kaňka Mikel, Bukayo a ten hloupý inkasovaný gól. Ale za druhou půlku smekám. Naprostá dominance

    |
  17. traged (karma: 5476) #1

    Co rozhodlo – návrat krále, tj Gabriela. Zase vyhrál všechny hlavičky… První a nejdůležitější gól dal (s pomocí Martíneze, jak tohle chce chytat, mohl v klidu boxovat). Snad mu proboha nic není, jenom křeče a příště bude hrát. On je teď nedůležitější hráč se všech… Výborně zahrál Ode, skvěle Trossik a Zubi. Saka rozhodně z formy, tohle je na klíčovýho a rozdílovýho hráče málo – snad se chytne. Gyo maká, dře, snaží se – ale za mě je to pořád málo, jakmile bude Havertz ready tak bude v základu, on nebo Ježíšek…

    |
  18. Avatar photo
    miezto (karma: 845) #1

    Konečně se ta statistická anomálie srovnala, Villa zasloužila a naše „bídný“ zápasy konečně střelcky protrženy.

    Takhle je měla přejet už Chelsea, ale přepálila první půli… Ta trpělivost, i když jsme je presovali neskutečně, byla klíčová a pokračovat takhle 2 půli bylo klíčové. Záčátek sice trochu nervózní, ale i ten obdržený gól nakonec odpouštím. Bez Rice, bez Ricciho, Ode, Leo a Zubi to tam pěkně tahali, Saka v „útlumu“ pak vůbec nevadí. Merinova černá práce… A Gabi vzadu, to je boost pro sebevědomí všem…

    Super Good Ebening 🙂

    |
  19. Ballage (karma: 239) #1

    Ja už sem letos a 2026 nepřijdu. Co tady zas bylo nabrečeno za 1.půli to je unreal. Ja nevím sledujete vy vůbec PL? Vy si myslíte, že každý zápas bude 2-0 do poločasu a 5-0 konec? Navzdory všem zraněním POŘÁD vyhráváme, ANO OPRAVDU POŘÁD. užijte si stěžování si na to jak byste to vy jako manažeři vedli, ale to bysme byli v champu. Tak to aspoň přijďte dokázat ve Fantasy jací jste borci. Zatím vás tam válcuju jak malé děti mudrlanti. Ciao

    |
    • LUBOMIR (karma: 1227) #1

      Musis to filtrovat. Aj mne ten negativizmus a hejt vadi ale snazim sa povzniest.
      Ked sme boli ako klub v srackach, uroven a inteligentny kvocient fora bol lepsi. Bolo nas tu sice menej ale prispevky mali vacsiu hodnotu.
      S vitazstvami a lepsim postavenim v tabulke prichadzaju novi nevyzreti fandovia, ktori chcu od prvej minuty vyhravat. Ak tak nieje tak ich mentalna vybava ma problem…
      Uzivaj si vitazstva a fandi dalej – lebo toto vyzera na uspesnu sezonu!

      |
  20. msturm (karma: 1196) #1

    V druhé půlce sezóny máme venku z aktuální top 10 jen City a Brentford. Doma jsme fakt silný, takže rozehrané je to výborně

    |
  21. Maxmaty10 (karma: 572) #1

    Za dnešek velké díky klukům i trenérům. Takto se hraje o titul…konečně jsme po prvním gólu hráli pořád nás fotbal.
    Super, dobrou noc spokojenou.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.