Statistiky zápasu

Střely celkem

13

15

Střely na bránu

2

6

Rohových kopů

3

8

Faulů

11

13

Sestavy:

Pojďme pro 3 body. COYG

 

To, že porazíme 15. United, ještě neznamená, že porazíme 8. Aston Villu (stav před tímto kolem). Dobrou noc.

Komentáře

  1. Feri (karma: 8240) #1

    Katastrofální hra… Žádná kreativita, co čekal Arteta? Nemůžeme sakra jít na 4-2-3-1????

    |
  2. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    Willian absolutne dodnes tragicky ak neberieme prvý zápas je absolútne nepoužiteľný…moze hrať tak max.EL. Dnes do čoho kopol bol fail…gólu predchádzala jeho zlá prihrávka, standartku ani nebudem komentovať a jeho volej tak na úrovni dorastenca čo sa učí trafiť loptu zo vzduchu…

    |
  3. midifilo (karma: 262) #1

    Nemáte někdo kontakt na Artetu? Napíšu mu ze tohle není fotbal hodný Arsenalu. Wili má balón na půlce před sebou 4 metry obránce a stejně to kopne zpátky. Co je to tam učí???

    |
  4. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Mohol by volakto povedat Willianovy ze este nehra v cine. To uz by som si radsej pozrel toho Lorda na kridle, ach jaj

    |
  5. Feri (karma: 8240) #1

    Proč sakra nemůžeme hrát 4-2-3-1? Auba hrot, LW Saka, RW Pepe a podhrot Willian.

    |
    • Romik10 (karma: 371) #1

      Přesně to tu píšu i já, kéžby jsme se někdy dočkali tohoto rozestavení.. ale to asi podle všeho akorát tak ve snu..

      |
  6. ezio (karma: 5573) #1

    To ste len teraz zistili ze willian bol tragicky nakup ? Ja to hovorim uz od zaciatku…vklude mohol kazdy match hrat za neho Nelson…iba zabera miesto

    |
  7. Kozlik89 (karma: 2796) #1

    Co se týče predvedene hry, tak jsme jeden z nejhorších tymu v lize. My jsme fakt zralý na sestup, s tímhle ho hovnem co predvadime

    |
  8. traged (karma: 5476) #1

    Villa je extrémně silná… Co se s nima stalo?? Loni hráli o sestup…a ten Grielish – říkalo se že o něho máme zájem… Je lepší než Willian a Pepe dohromady

    |
  9. Lukáš (karma: 554) #1

    Arteta je evidentně nepoučitelný a William bude hrát každý zápas a impotentní Laca neviditelný na hrotu taky.

    |
  10. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    nechapem preco nepressujeme. kazdy trener ktory prisiel dristal o pressingu. pressovali sme prve 2 zapasy a to bolo vsetko. pre zmenu kazdy na nas hraje pressing a je im to stale platne. a my mame cas pohodicka

    |
  11. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Hlavne ze Arteta na predzapasovy tiskovce rikal, jak jsme silni.. budem zas pro smich.. takovej vykon.. na stoperu tragickej Hoding, kterymu se povede 1 zapas z 5 a top talent saliba neni ani na lavce.. v cem je saliba horsi, nez tohle drevo?

    |
    • Avatar photo
      Henry (karma: 1846) #1

      Asi je „lepsie“ ked nehra a rozmysla nad stratou pritom v tomto momente by bolo najlepsie vyvetrat si hlavu futbalom fakt ktmu nechapem naco je toto dobre.

      |
  12. gunners47 (karma: 4848) #1

    Bože na to sa nedá dívať, my hráme priposrate ako keby proti liverpoolu.. zahrabú sa vzadu, odovzdané lopty každý odkop dopredu.. typologicky nikto kto by zabojoval podržal v predu.. otras celé je to úplný podpriemer anglickej ligy

    |
  13. Kozlik89 (karma: 2796) #1

    Bohužel musím říct, že přestávám Artetovi důvěřovat.. kupí jednu chybu za druhou, výběrem tymu, vyberem taktiky. Posun, oproti minule sezone 0, ano zlepšila se obrana ale to jen díky Gabrielovi, který kdyby tu nebyl tak máme max 3 body. Utok máme nejhorší v lize, a ja se ptám jak dlouho máme Teda čekat na nějakou zmenu?? Na tohle se nedá koukat.

    |
  14. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Jako pokud willian nepujde o pulce ze hriste, tak si budu myslet, ze se MA uz docista zblaznil.. jako pepe i kdys chodi, je platnejsi..

    |
  15. Feri (karma: 8240) #1

    Laca je úplně k ničemu. Radši Auba na hrot sakra. Pepe naopak na RW. Willian ať jde na AM Jim rozdávat míče

    |
  16. HUcak (karma: 2) #1

    No…včerejší zápas West Ham vs Fulham bavil víc. Ale hlavu vzhůru, dneska vyhrajeme!

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.