Od 17:30 hodin vyzveme na Emirates oživený Manchester United. Hosté dokázali v minulém kole jasně přehrát a porazit rivaly z Man City a nový kouč Rudých Ďáblů Michael Carrick bude chtít tento výkon jistě zopakovat také na naší půdě. Nám jejich vítězství samozřejmě také pomohlo v boji o titul, ale aby mělo dlouhodobější význam než pouhý týden, je třeba dnes udržet všechny body doma.

Na začátku sezóny jsme dokázali po ne úplně přesvědčivém výkonu na Old Trafford zvítězit gólem Calafioriho z úvodu utkání, ale na Emirates se hostům dlouhodobě nedaří – v rámci PL dokázali získat bod na našem stadionu naposledy v lednu 2021 a pro poslední vítězství se musíme vrátit až na konec roku 2017.

Na naší straně zůstává mimo hru pouze mladičký Dowman, ale lehké otazníky stále visí nad starty Calafioriho, Hincapiého i Havertze, přestože by všichni měli být součástí týmu. Hosté se budou muset obejít bez zraněného stopera de Ligta a ofenzivního Zirkzeeho.

Utkání na Emirates bude jako hlavní rozhodčí pískat Craig Pawson, u VARu pak bude jako hlavní Paul Tierney s asistentem Danem Robathanem. Zápas vysílá již tradičně CANAL+ Sport.

Sestavy:

Komentáře

  1. Mp5 (karma: 14) #1

    Máme tři prohry v lize a vy brečíte jak kdyby jsme byli poslední. Super fanoušci 👏👏👏👏👏

    |
    • Avatar photo
      12thMan (karma: 4279) #1

      2 roky sme doma neprehrali
      3 roky sme nedostali viac ako 2 góly
      Dnes s nami doma zahrali aj bago tajtrlici čo majú trénera v zaskoku
      V tejto fáze sezóny, kedy bojujeme o titul
      Preto to vyplakávanie

      |
  2. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Jinak Eze je teda zatím totální provar, stáhl se Ode, který sice nehrál bůh ví co, ale aspon chtěl hrát a pak Eze který stojí u hráče, nenabízí se, nechce hrát, jen stínuje. Tohle je zatím slušný flop.

    |
    • davin32 (karma: 3827) #1

      Psychika, na zacatlu byl v laufu. Ted moc nehraje a je to videt, jakoby trochu trucoval. Prijde mi to tak, je zabrzdenej

      |
    • DexterhCZ (karma: 81) #1

      Taky se mi nelibi…posledni dobou neudela nic, ani prumerny, natoz nadprumerny…blby je, ze ted potrebujeme hrace jit nahoru, ne dolu…

      |
    • Avatar photo
      Luqin (karma: 2153) #1

      Eze a Gyokeres, od obou jsem čekal pořádný oživení kádru a výrazné posílení ofenzivy, ale oba jsou těžce za očekáváním…

      |
  3. gunners47 (karma: 4848) #1

    Podla mna to bude chciet trenera co uz nieco vyhral, velke meno aj ked mozno nesymapticke… ale to by to chcelo niekoho typu ancelotti, conte..

    |
  4. davin32 (karma: 3827) #1

    Stojim za Mikelem a vzdycky budu. Ale ocividne je na nas deka a nevime si s tim rady. Mozna to chce zmenit styl, proc v lize mistru to vali a v lize to je trapeni? A to ze jsou proti nam tymy vic zalezli pro me neni argument. Ode je podle me problem cislo 1, nemame kreativniho hrace, kterej by dokazal davat pady za obranu, takovy ty necekany prihravky z jedne atd. Obcas se mu nejakej zapas povede, ale je to malo.

    |
    • Paulus.novy (karma: 2199) #1

      Protože ti hráči jsou labilové, to je celý. V LM se jim daří a nejsou pod tlakem, tak je všechno sluníčkový. V PL jsou pod tlakem a kazí. Arteta má omezené možnosti, co s tím dělat, když chybí charakter na hřišti. Ode je problém nejen v absenci kreativity, ale ani jako kapitán za moc nestojí.

      |
    • rosol64 (karma: 1) #1

      To bude tým,že pod Artetom žiadne nečakané lopty,riskantné prihrávky apod.,pod Arteto všetko naistotu,pomaly,len neurobiť chybu,radšej trikrát dozadu ako raz kreatívne dopredu

      |
  5. PeVy (karma: 329) #1

    Škoda, máme opravdu krizi. Nedáváme góly, inkasujeme nebo darujeme totálně hloupé góly. Musíme se otřepat a zabrat. Dnešní zápas bez útočníka. Ani Jesus, ani Gyo. Opravdu bída.

    |
  6. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) #1

    Ja nevim cemu se tady divime.. Vzdyt vetsinu sezony hrajeme otresne.. Dame nejaky upatlany gol a pak jen kontrolujeme hru.. Prece jsme si nemohli myslet, ze tohle nam nebude stacit celou sezonu.. Uz posledni zapasy byly dost velke varovani.. Bohuzel s timhle to bude zas maximalne druhy flek…

    |
    • davin32 (karma: 3827) #1

      I kdyz nehrajem buhvi co, tak porad jsme nejlepsi tym v lize. Kdo je lepsi, City? Ti minulej tyden hrali hur nez Pribram. Utd ted maji formu a slape jim to, ale titul urcite neudelaji a Liverpool je uplne mimo. Rikam to kazdej tyden, je to jen a jen o nas, nikdo lepsi tam neni. Ted je na realizaku aby se probrali a neco zmenili a znovu to nastartovali.

      |
      • dady (karma: 213) #1

        Ano Liverpool je uplně mimo a my jsme ho nebyli schopni porazit. To samé s lesníkama a dneska jsme to korunovali. Takže z poslední tří špílů a potencionálních 9 bodů, máme usmolené 2.

        |
      • Avatar photo
        Pedro Sanches (karma: 6442) #1

        Jenze my jdeme do zapasu stale s tim stejnym.. Nejak ukopat gol a pak kontrolovat hru.. A jakmile dostaneme gol, tak nejsme schopni zareagovat.. Ano casto se nam to povedlo nejak dokopat, ale kolikrat jsi od nas videl dominantni vykon, ze sis rekl dneska jsme vyhrali rozdilem tridy? Je to stale dokola..

        |
  7. railgun (karma: 985) #1

    nechapu jak neville muze spolukomentovat zapas svyho byvaleho klubu…..tam slavil jak maly dite

    |
  8. Michal (karma: 883) #1

    Bohužel, místo náskoku 9 bodů a dost možná rozhodnutém titulu, máme náskok 4 body, psychika a sebevědomí nejspíše na bodě mrazu a City tohle musí perfektně nakopnout, přitom oni moc dobře vědí, že s námi hrají doma, což vzhledem k naší formě s top týmy a naší historii v klíčových zápasech proti nim, nevěstí nic dobrého. Zcela upřímně, naše cesta k titulu vede skrze špatnou formu City, pokud se chytnou, je to game over, my potřebujeme, aby nadále ztráceli, následující 2 zápasy hrají Slepice a Chelsea venku, musí aspoň jednou ztratit, ideálně oba zápasy. My opravdu pod tlakem hrát neumíme, přitom dneska hned dvakrát obrovská pomoc, vedeme 1:0 a darujeme soupeři vyrovnání. Poté před koncem si pomůžeme rohem a místo toho, abychom aspoň uhráli ten bod, hned si necháme dát gól. Tohle je pro naše už tak dost pochroumané sebevědomí polibek smrti. Celý týden hráči uvidí, jak se celý internet a fotbalová veřejnost do nich naváží, že nemají vůbec mentalitu šampionů. Ostatně tohle bude mít vliv i na nás, fanoušky, protože ano, všichni mají velkou radost z našeho neúspěchu a můžeme si za to sami, protože jen dokazujeme, že mají vlastně pravdu.

    |
  9. zurda (karma: 137) #1

    Tohle je bohužel náš systém… úplně jsme přestali hrát na kolmice a rychlý přechod a pak když teče do bot,tak Ode běhá s balónem u nohy od levé čáry k pravé a zbytek stojí na puntíku jak na tréninku a jinak neví co dělat.

    |
  10. KaspianEzra (karma: 120) #1

    To co nám chybí je odvaha . My máme strach z prohry strach z toho udělat chybu strach udělat něco jinak. A to celé jde od trenérů a lídrů v týmu. Já chápu že Arteta nechce zbytečně aby hráči dávali nemožné nahrávky a ztratili balón ale tohle už je moc. Naši ofenzivní hráči hrají jak kdyby měli kolík v prdeli a všichni musí neustále dodržovat šablony které se učí na tréninku. Problém je že tyhle šablony už 2 roky jsou přečtené a ty nemůžeš věci dělat jinak protože pak máš problém. Chceš hrát rychle dopředu je to problém chceš improvizovat je to problém. Pokud chceme titul tohle se musí změnit.

    |
  11. Koscielny (karma: 1833) #1

    Dneska jsme se po vyrovnávajícím gólu na 1:1 totálně sesypali (jako už tolikrát v minulosti). Záloha byla slabá (Zubi to bohužel korunoval). Směrem k titulu. Po dnešku fakt nevím. Máme pořád náskok, ale chce to vyhrát na Leedsu, což při našem současném rozpoložení nebude vůbec jednoduché. Celkově poslední zápasy nehrajeme dobře a těžko říct jak z toho ven. Máme téměř kompletní kádr, ale paradoxně mi přijde, že jsme hráli lépe při to největším lazaretu.

    |
  12. traged (karma: 5476) #1

    Že pořád vedeme ligu o 4 body i přes tu hrůzu co hrajeme poslední zápasy je zázrak, resp svědčí o tom jakou bídu hrají i ostatní. Blbý je že máme i ze všech nejhorší formu. Jasně, dneska rozhodl hlavně šílenej kiks Zubiho kterej je totálně dostal na koně. Nedaří se vlastně nikomu, všichni hrají pod svoje možnosti. Že letos od někoho dostaneme 3 góly doma bych si ještě nedávno neuměl představit ani v nejhorším snu…Opustilo nás i štěstí, několikrát chyběl kousek, i Rayovi pár centimetrů jenom. Nezbývá než se pokusit vybičovat a zkusit hrát i trochu odvážněji. Jinak na hrot bych teď doopravdy dal Merina, Jesus i Gyokeres na lavku…

    |
  13. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    Dejavu toto už jsem někde viděl. Jak loni, před loni a ještě před tím. Psychika na bodů mrazu. Opět v ten samý čas krize.

    |
  14. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Ted je ta chvíle, kdy Arteta musí ukázat, že může být top trenér a že je schopný vyhrát trofej! Ted musí on udělat změny a ukáza koule. Bohužel, ten fotbal co hrajeme je špatný celou sezonu. Strašně statické, stačí blok strašně se trápíme. Celkově se můžeme díky bohu opřít o standartky ale ze hry je to stršně utrápené vypracovat si golovky.

    |
  15. Hynek Havelka (karma: 14) #1

    Ti kdo se tu ukájíte 4b náskokem jste naivní, aktuálně Arsenal mentálně už prohrává v boji o titul. Hrajeme 3 zápas na pi… a v týmu není nikdo kdo by hráče namotivoval nebo dojeb… MA už překombinoval i sám sebe což je co říct. Neustáváme ten tlak spíš naopak. To není hate ale vnímání situace a řeč těla hráčů mluví za vše. Jedinej Merino byl dneska schopnej se do někoho opřít. Hrajme to bez karet a ze stoje… Lepší je 11 chasníků než 11 ředitelů – těch 11 chasníků udělá vždycky víc práce… Nejsilnější tým neleží na papíře nebo v utracených miliardách ale na hřišti. Je období kdy jsme vyletěli vždy ze všech soutěží během jednoho měsíce – je na nás zda to konečně zlomíme nebo zapadneme do stále stejné písničky ala flašinet Arsenal…

    |
  16. GunnersDK (karma: 1046) #1

    Poslední zápasy jsme totálně připosraný… pořád jen nahrávky vzadu, žádné zrychlení, moment překvapení. Pak nám s přibývajícím časem začne téct do bot a všechno se snažíme tahat přes Saku…. místo abychom od začátku žrali trávu a prostě je přehráli, kádr máme mnohem lepší. Každá standartka trvá minutu, auty vůbec nevíme kam hodit. Dnes mě nasral i Gabriel s tím couváním, jediný Rice snese měřítko. Pořád máme náskok, ale chce to trochu se oklepat a najít zpátky koule. Některé komentáře tady jsou docela mazec, je mi z toho čtení trošku smutno.

    |
  17. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Dovolím si tvrdiť že Zubimendiho chyba nás stála víťazstvo.
    Vydržať polčas 1:0 a druhý by sa pridal nejaký ďalší gól. Takto sme ich dali na koňa. Pod Carrickom si vyčerpali šťastia do konca sezóny. Takéto 2 víťazstva za sebou. Som si istý že o týždeň doma rupnu.
    Ale srať na nich, my musíme začať vyhrávať. A ani na Leedsi to nebude jednoduché.

    |
    • Avatar photo
      Ari16 (karma: 2682) #1

      Pak je to ale alarmující a mentálně totálně slabé mužstvo. V té fázi zápasu nás to nemůže položit.

      |
  18. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) #1

    Když bylo marný City, využil toho Liverpool. Kdyz je marny Liverpool a dokonce i slabší City, stejně toho Arsenal nechce vyuzit. Lepší příležitost byla snad jen v sezoně kdy vyhrál Leicester a ani tam Arsenal nebyl schopen to vyhrát. Neni to náhoda.

    |
  19. Maxmaty10 (karma: 572) #1

    Opravdu poslední zápasy se u televize jen trápím! Dnes to dostalo korunu!!
    Já nevím, co k tomu říct. Výkony hrůza..po dnešku je to ovšem zase ostuda!!! Tak našlapaná lávka a stejně jedem klasika Arsenalu….jako každý rok. Zklamání, smutek…

    |
  20. Petr (karma: 496) #1

    myslím, že united proste z hovna vymackli maximum, carrick jim dal novou energii a dobre to poskladal…vse rozhodla chyba Zubimendiho, jestli hrajeme timto stylem tak nesmime udelat chybu, protoze nase kreativita s Odem v zakladu je nula…

    |
  21. mc1897 (karma: 877) #1

    Nerobil by som paniku, takyto vykon, ze si nevieme nahrat na 5m, 99% rohov ide tam kde nasi nie su (Saka), Mikel blbo vystrieda (Ode nemal ist dole ale mali s Ezem urobit tlak), metronoma Zubiho uplne vypne, je*nu nam 2g z 25m z troch striel….
    To sa stane jednou sa deset let.
    BTW: Jesusa uz nechcem vidiet v zaklade PL, nech ide do EFL Cupu, CL, FA ale z PL ho vykopu jak panenku.

    |
  22. radekbechyne (karma: 175) #1

    Dnes jsem sledoval Odeho.Je to čertik bertik,co běhá zleva doprava a nahoru a dolů,bohužel často bezučelně.I Merino tam hraje učelněji a navic je to hajzlik,kterýumi do protihráče hrábnout..Eze hrál na jeho mistě táké lépe,bohužel Ode je Artetův oblibenec v důsledku čehož máme demoralizovaného Ezeho a bezučelného Odeho

    |
      • Petr (karma: 496) #1

        dneska nehral dobre nikdo….taktika 30 prihravek ve stredu hriste a pak nahrat Sakovi na nemz visi ctyri obranci, to chce fištróna….souhlas s Merinem, letos se mi libi moc, mel byt v zakladu spolecne s Viktorem….Eze mel hrat po hattricku kdyz byl v laufu…Mikel ho trosicku pribrzdil, ze mu dal minimalni duveru a strka tam porad dokola letos vyčpělého Odegaarda

        |
  23. Jakub Mareš (karma: 3027) #1

    Stále jsme první a stále máme náskok 4 bodů, ale kluci to musí zlomit a zase naskočit na vítěznou vlnu, protože ten náskok se krátí.

    A hlavně že ste se tu vysmívali Svitkové a přitom to odhadla přesně. Možná byste si ve hlavách taky mohli někdy říct “stay humble”.

    |
    • GunnersDK (karma: 1046) #1

      Ty vole ještě mě tady doraž se Svitkovou….na týden vypínám sociální sítě a Canal plus sport.

      |
    • PeVy (karma: 329) #1

      To je taky věc, která mi vadí. Každý vlákno se řeší Svitková. No a co? Tak nás nemá ráda. Jen otevřu článek a vidím, jak se tady stěžuje na Svitkovou, na Bosáka, na rozhodčí. Nechte je být, stejně s tím nic nenaděláte. Proč se o ně zajímáte? Když je nemáte rádi, tak je nesledujte. Je to jednoduchý. Naopak dneska měla pravdu, United porazily Arsenal. Hlavu vzhůru, jedeme dál.

      |
  24. Chronic (karma: 1864) #1

    United 3 střely na branku a tři góly. Tohle jsou pěkný facky. Proti Live strašnej druhej poločas, s Forestem nemohoucnost v utoku a dneska jsme to korunovali bezzubým výkonem kde jsme tropili tolik nepřesností a výhru jim darovali na zlatým podnose. Škoda že není repre přestávka mam Arsenalu momentálně plný zuby…

    |
  25. killerhammer (karma: 6980) #1

    Žiaľ po titul si neprídeme ako páni s nejakými super výkonmi a výsledkami a komfortným náskokom.
    Nemáme nato mentálne ani takticky.
    Myslím, že odo dnes už ide iba o to, či posilnené city ešte postráca a daruje nám to alebo nás v nejakom momente otočia (museli by urobiť menšiu šnúru víťazstiev – čo zatiaľ nedokázali).
    Tiež neodpisujem AVL – Emery ukázal niekoľkokráť v Španielsku, že aj so slabším tímom sa dokáže udržať so špicou ligy.

    Celý náš problém podľa mňa spočíva v jedinom dôvode a dnes sa to ukázalo v plnej nahote.
    Tímy, ktoré v minulosti ligu vyhrali dokázali riskovať a vyhrávať – čiže dokázali byť úspešní aj pri menežovaní veľkého rizika v zápasoch – ak to bolo nutné.
    My toto nedokážeme.
    Máme nacvičený tento Artetov systém kontroly nad zápasom, ktorý nám viacmenej konzistentne prináša nejaké body ale je otázka, či to bude stačiť na titul (vôbec niekedy).
    Ale akonáhle to nejde podľa nášho scenára a potrebujeme zariskovať tak zhoríme, lebo sa nám rozpadne hra a defenzíva.
    Arteta strieda len post za post, lebo dobre vie, že toto jediné dokážeme hrať, že na tento systém kontroly sme natrénovali.
    Do rizika sa nemá význam púšťať lebo dostaneme od hocikoho trojku ako dnes.
    Pozrite si dnešný nástup do druhej polky, kedy sme všetci očakávali, že pridáme, ale pokyny boli jasné, bez rizika, sme si mysleli, že to trpezlivo nejako uhráme.
    Smola….

    |
  26. Michal (karma: 883) #1

    Jinak v lize se potřebujeme zvednou sakra rychle, protože příštích 6 zápasů to opravdu nebude žádná procházka: Leeds A, Sunderland H, Brentford A, Slepice A, Chelsea H a Brighton A, nechci být totální pesimista, ale s naší aktuální formou to mohou klidně být i 4 ztráty, možná až na Sunderland doma, což ale taky je celkem tricky zápas, to jsou všechno dost těžké zápasy.

    |
  27. Zdeněk (karma: 12) #1

    Tady je hrozně nablito 🙂 nadávky na United, poraženecké řeči…Buďme normální a pojdmě věřit s fandit, co jste čekali že už do konce existence světa neprohrajeme? Ty doby kdy je totální dominance jednoho klubu jsou pryč a musí se sejít strašně okolností aby to tak bylo znovu. Za těch 20 let fandění jsem toho zažil tolika od prohraného finále LM po Silvestreho, Mustafiho, Kallstoma a Luise. Když se podívám zpětně kolik jsem toho vytrpěl tak si řikám jestli by mi bez fotbalu nebylo líp…a pak si řeknu jasně že ne proto to tak milujeme emoce po výhře i prohře! Fandit budu navždy i kdyby jsme hráli prales “Gunner till i die” Přestaňte se urážet a urážet hráče trenéry, nikdo neni dokonalý. Lásku a mír!

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.