Přihlásit se/registrovat
home
  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Report ze zápasu

FT: Arsenal – Manchester City 1:4

? Our quarter-final XI tonight!

? #CarabaoCup

— Arsenal (@Arsenal) December 22, 2020

Your City line-up to face the Gunners! ?

XI | Steffen, Cancelo, Dias, Laporte, Zinchenko, Rodrigo, Fernandinho (C), Bernardo, Mahrez, Foden, Jesus

SUBS | Ederson, Walker, Stones, Sterling, Gundogan, Aguero, Torres

⚽️ @HaysWorldwide
? #ManCity | https://t.co/axa0klD5re pic.twitter.com/WVotgx4VK8

— Manchester City (@ManCity) December 22, 2020

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • →

Komentáře

  1. Zdeněk Procházka (karma: 672) 22.12.2020, 18:07 #1

    City už prohráli dvakrát z posledních 20 zápasů. Jsou až 8. v PL!
    Můj tip… 1:0 vyhrajeme! A klidně i s Holdingem v základu! COYG!

    |
    • Avatar photo
      3tomash3 (karma: 1305) 22.12.2020, 18:41 #1

      vzhladom na aktualnu formu to tipujem 0:1 pre City, ale velmi rad sa budem mylit, snad aspon predvedieme bojovny vykon

      |
      • Kozlik89 (karma: 2796) 22.12.2020, 18:46 #1

        No vzhledem k nasi forme bych tipoval 3:0 po poločase, ale tohle není PL takze budu trochu víc optimistický a budu doufat ze to bude vyrovnany

        |
  2. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) 22.12.2020, 19:34 #1

    laca je môj typ na strelca

    |
  3. Berci (karma: 2145) 22.12.2020, 19:39 #1

    Saliba není v nominaci…….

    |
    • Feri (karma: 8240) 22.12.2020, 19:42 #1

      Jojo radši ať hraje holding a Luiz.. co kdyby se ukázalo že je mnohem lepší jak oni.

      |
  4. Avatar photo
    dave (karma: 20987) 22.12.2020, 19:42 #1

    David Ornstein: „Arsenal have no appetite to make another managerial change. Moreover, they believe in Arteta, what he’s doing, his vision and philosophy, where he is trying to take the club in a way I don’t think they ever quite did under Unai Emery.“

    |
    • Feri (karma: 8240) 22.12.2020, 19:46 #1

      Já bych do vedeni nasadil Wengera ať v tom udělá pořádek a případně dá pár rad trenérovi….

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 20987) 22.12.2020, 19:58 #1

        Arteta by mal hlavne zavolať Wengerovi nech mu pomôže s ofenzívou, lebo toto je strašný trapas dávať tak málo gólov.

        |
  5. Marek (karma: 53) 22.12.2020, 19:51 #1

    Pozitivní je že nebudeme muset tvořit hru. Bohužel nevím kdo by mohl dát gól. Leda že by hrál Martineli

    |
  6. Ondra (karma: 1648) 22.12.2020, 19:51 #1

    OT: Arseblog said on one of his recent podcasts, and this was seemingly verified by Gunnerblog, that Edu ****ed up Saliba’s paperwork right at the end of the transfer window (didn’t get it in on time) and prevented him from going out on loan. The plan was to always loan him.

    no tvl to je amatérismus, proč mu tam nedaj někoho, když je nezkušenej a dělá vše očividně sám

    |
  7. Avatar photo
    jakub (karma: 16297) 22.12.2020, 20:03 #1

    Sestava zajímavá. Hodně mě bude zajímat Rúnarrson, snad ho konečně uvidíme něco chytit, Willock s Lacazettem by se měli předvést, oběma bych to přál.

    |
    • Berci (karma: 2145) 22.12.2020, 20:07 #1

      Kde jsi našel sestavu prosím?

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16297) 22.12.2020, 20:09 #1

        Na twitteru a potom tady v článku, ale twitter je vždycky jistota hodinu před zápasem a hodinu a půl před EL.

        |
  8. orek (karma: 16566) 22.12.2020, 20:09 #1

    Já furt nechápu vcem by měl být Willock lepší než Emil.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16297) 22.12.2020, 20:17 #1

      Minimálně zkušenostma, Willock má odehráno 73 zápasů a 3477 minut, kdežto Smith-Rowe má 2099 minut, což je menší rozdíl než jsem čekal. Jinak Willock je spíš střední záložník, Smith-Rowe spíš ofenzivní. Spíš mě mrzí, že chybí Nelson, na toho jsem se těšil.

      |
      • orek (karma: 16566) 22.12.2020, 20:42 #1

        Zkušenostmi? Emil hrál o záchranu s týmem 2. Ligy takže byli pod obrovským tlakem. Okusil si i bundesligu v momentálně jedním z nejlepších klubů v Německu. Vážně mi chceš říct že Willock je zkušenější? Willock hlavně začal v A týmu dříve. O to horší že progres vůbec není nějak oslnivý. Ten potřebuje hostování jako sůl.

        |
  9. Avatar photo
    3tomash3 (karma: 1305) 22.12.2020, 20:09 #1

    pre mna trocha prekvapenie Martinelli, ze zacina od zaciatku. Snad to nedopadne ako s Parteyom

    |
    • tron (karma: 3197) 22.12.2020, 20:17 #1

      vic jak 60min asi riskovat nebudou,mozna zkusi 1.pol a dal uz to bude spis na jeho pocitu

      |
  10. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) 22.12.2020, 20:14 #1

    nějaký stream prosím,nemám novasport

    |
    • Avatar photo
      3tomash3 (karma: 1305) 22.12.2020, 20:22 #1

      aj tak po 15minutach to kazdy prepne na Sam doma ??

      |
      • Kozlik89 (karma: 2796) 22.12.2020, 20:33 #1

        Kde dávají sam doma

        |
        • Avatar photo
          3tomash3 (karma: 1305) 22.12.2020, 20:44 #1

          TV JOJ na SK?

          |
          • Kozlik89 (karma: 2796) 22.12.2020, 20:47 #1

            Uz mi to došlo ??

            |
      • Fracek02 (karma: 141) 22.12.2020, 20:34 #1

        dnes davaju sam doma? ou yeahhhh… 😀

        |
  11. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) 22.12.2020, 20:24 #1

    sám doma dneska není dneska jede Honza málem králem 🙂

    |
    • Jozef Kostrab (karma: -1310) 22.12.2020, 20:38 #1

      Kurna sipky idu

      |
  12. Marek (karma: 3614) 22.12.2020, 20:24 #1

    Zostava city nesklamala ?? keď to porovnám s našou zostavou tak… radšej nič

    |
  13. railgun (karma: 985) 22.12.2020, 20:26 #1

    ty kráso…jako oka, je to mickey mouse cup…ale ty City maj neskutecne naslapanou tu lavičku.. To je jak top tým PL a u nás jak z druhé ligy… celkově dokážeme co do kvality konkurovat z celé soupisky pro dnesni zapas tak ctyrmi hraci..Dvěma Gabrielama v základu a Lenem a Kieranem na lavici

    |
  14. mc1897 (karma: 877) 22.12.2020, 20:29 #1

    OT: ex-gunner Josh Dasilva rozhodol prve stvrtfinale.
    ESR nehra, ale Willock zaklad na AM.
    A Nelsona asi uniesli mimozmstania… nie je v zaklade, na lavicke ani medzi zranenymi.

    |
  15. Kozlik89 (karma: 2796) 22.12.2020, 20:34 #1

    Ted jsem zjistil ze to dávají na nova sport 1… ? ja to dneska asi fakt zapnu po 3 zápasech ?

    |
  16. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) 22.12.2020, 20:45 #1

    Gabi vypadá natěšeně snad se mu zápas vydaří

    |
  17. Radek (karma: 3317) 22.12.2020, 20:51 #1

    Netušíte, co je s Mattem Maceyem? Ani lavička, úplně odříznutý vypadá…

    |
    • tron (karma: 3197) 22.12.2020, 21:02 #1

      ze by HG ??

      |
  18. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) 22.12.2020, 20:53 #1

    tak v klubu je tak 5 let a vždy byl až trojka a když byl na hostování tak se taky neprosadil podle mě golman na 3 nebo 4 ligu

    |
    • Radek (karma: 3317) 22.12.2020, 21:06 #1

      to se říkalo dlouho i o Emim. Dle mě minimálně na Championship má. Spíš mě překvapuje, že kupujeme nějaký „zázrak“, místo aby dostal šanci právě on jako dvojka. Když nebyl na hostování poslán, tak dvojku klidně mohl vykonávat.

      |
  19. Avatar photo
    Ondřej (karma: 815) 22.12.2020, 21:01 #1

    Jdeme na ne!! COYG

    |
  20. Kozlik89 (karma: 2796) 22.12.2020, 21:02 #1

    Lol, a už se vezeme

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 815) 22.12.2020, 21:03 #1

      To mi to nadseni ze zapasu dlouho nevydrzelo..

      |
  21. Berci (karma: 2145) 22.12.2020, 21:02 #1

    Odehrané dvě minuty a už jde vidět ten rozdíl v pohybu a napadání Gabiho oproti ostatním

    |
  22. Berci (karma: 2145) 22.12.2020, 21:03 #1

    Btw brzo teceme ???

    |
  23. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) 22.12.2020, 21:03 #1

    rychlejší než jsem čekal

    |
  24. Millman0711 (karma: 912) 22.12.2020, 21:03 #1

    Fraška…na zdraví a pěkné svátky, pane Arteto ??

    |
  25. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 2057) 22.12.2020, 21:03 #1

    Taaak a ted je čas na našich 40 centrů do vápna. To vypadá, e to bude 0-3 do poločasu

    |
  26. Berci (karma: 2145) 22.12.2020, 21:03 #1

    To je taková zkurvena amaterina

    |
  27. Zdeněk Procházka (karma: 672) 22.12.2020, 21:03 #1

    to bylo hodně rychlý…tip mně po 2 minutách nevyšel…?

    |
  28. Avatar photo
    Mikile (karma: 102) 22.12.2020, 21:04 #1

    to by šlo 🙂

    |
  29. Millman0711 (karma: 912) 22.12.2020, 21:04 #1

    Myslíte, že budeme zase lepší, ale smolně prohrajeme?

    |
  30. Lukendes_10 (karma: 7795) 22.12.2020, 21:04 #1

    Boze to je banda amaterov. Stredny utocnik uplne sam medzi stopermi a Runnarson akoze kde skakal do bazena ?
    A ked vidim Willocka v zostave tak to radsej vypinam.

    |
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • →

Napište komentář

Odpověď na komentář zrušíte zde.

Musíte být přihlášen pro přidání komentáře.

Autor
Pronger

Datum: 22.12.2020

Rubrika: Report

49 slov

  • Výběr do 21 let včera večer porazil stejně staré mužstvo Newcastlu vysoko 4:1. V sestavě znovu chyběl Butler-Oyedeji, který tak zřejmě opět bude na lavičce A-týmu.

    22.2.2025 10:32
  • Arsenalu se podařilo získat ze skotského St. Johnstone obránce či defenzivního záložníka Callana Hamilla. Talentovaný patnáctiletý fotbalista odmítnul Celtic, Rangers i některé kluby z Premier League a v létě zamíří za více než 100 tisíc liber na sever Londýna.

    21.2.2025 7:57
  • Reiss Nelson na hostování ve Fulhamu již delší dobu laboruje se zraněními. Nyní musel kvůli čerstvým potížím s nohou podstoupit operaci a podle trenéra Marca Silvy bude mimo přibližně 10 týdnů, tuto sezónu už si tedy nezahraje.

    18.2.2025 15:41
  • Arsenal údajně obdrží za prodej osmnáctiletého stopera Aydena Heavena 1,5 miliónu liber. Odchovanec z Hale End v lednu odešel do Manchesteru United.

    18.2.2025 10:03
  • Povedenou neděli má za sebou ženský výběr Gunners, který před bezmála 57 tisíci fanoušky na Emirates Stadium porazil v derby Tottenham jednoznačně 5:0. V tabulce se posunul na třetí místo.

    16.2.2025 22:25
Více slov

Poslední články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Nejnovější články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Přidejte se k nám na Facebooku

Loading...

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club

Počet členů se v každé sezóně pohybuje okolo 500 nadšenců.

Důležité odkazy

  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Archiv

Abychom web udrželi přehledný, standardně zobrazuje články staré nanejvýš jeden rok. Pokud ale chcete, můžete si zapnout archív a zobrazovat tak všechny články.

Zapnout archiv

Všechna práva vyhrazena © 2026 Arsenal FC Supporters Club.

Na tomto webu straší
Používáme cookies, abychom vám mohli poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.