Statistiky zápasu

Střely celkem

12

13

Střely na bránu

4

4

Rohových kopů

5

8

Faulů

7

7

Komentáře

  1. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Mít stejně kvalitní obranu jak live tak je to o něčem jiném, nejslabší článek Miki, kdyby přišlo kvalitní křídlo a stoper moc slabin nemáme.

    |
  2. Poky17 (karma: 3825) #1

    V konečném důsledku a počtu šancí Poolu je bod asi spravedlivej, ale stejně se neubranim dojmu, že dnes jsme měli možnost jednoznačně vyhrát! Každopádně pozitivní výkon v obou poločasech

    |
  3. Afc1886 (karma: 1595) #1

    Za mě krásný zápas, ale škoda že jsme ho neurvali pro sebe. Remíza ale asi spravedlivá.

    |
  4. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Zaslouzena remiza po zapase na ktery se rozhodne dalo koukat. My meli vic ze hry, ale zase jsme meli stesti, kdyz dali tyc a brevno a i ten neuznany gol byl asi regulerni.
    Kazdopadne pozitivem je posun v nasem vykonu ve srovnani treba se zapasem s Shitty. Postavili jsme se Liverpoolu bez obav a byli jsme vic nez vyrovnanym souperem.
    Za mne nejlepsi stred zalohy Granit a Lucas, Hector odehral taky paradni zapas a samozrejme Laca paradni gol. Iwobi opet ukazal ze ma rozhodne letos na zaklad a je super, ze se nasi odchovanci zase zvedaji.
    Jinak dnes jen skoda nepromenovani sanci a tradicnich okenek vzadu. Ani Leno nemel uplne svuj den. Rozehravka vyborna, dvakrat vychytal van Dijka, ale pri centrech horel

    |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      Ten offside se mel 100% piskat jeste pred zakoncenim Firmina, Mane z cisteho offsidu delal aktivni dlouhý pohyb smerem k míči, jednoznačný offside.?

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Bohuzel nemas pravdu. Vychazis ze stareho vykladu, kdy prave stacil aktivni pohyb k mici. To uz je ale nekolik let zmeneno a ofsajd by se piskal pouze pokud by Mane zasahl do hry, nebo napr svedl souboj s obrancem. Firminho byl ale u balonu driv a Mane ani nebyl v souboji s Lenem nebo jinym nasim hracem a tak ani ta prvni situace ofsajdem nebyla

        |
        • FildaGooner (karma: 4586) #1

          Jsem si jistý, že mám pravdu. Oba s Firminem běželi na míč a Lena tím stoprocentně mohl zmást, protože nevěděl, který z nich bude střílet, respektive jestli si to mane zkusi posunout kopem neho a zakončit druhým dotekem a nebo vystřelí Firmino z první, Mane zastavil az v poslední možné chvíli, aby nesrazil Firmina. Tady ani není moc o čem debatovat, proste čistý offside.

          |
          • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

            Zajimave je, ze at uz na BT sportu o prestavce, tak i na BBC behem MOTD se shodli, ze to ofsadj nebyl. Ale oni asi znaji aktualni pravidla.

            |
  5. duri (karma: 2279) #1

    Skoda aj ked remiza asi zasluzena, dnes jedine vytknutie striedanie aubu za aarona, zrazu sme hrali o hraca menej.

    |
  6. Avatar photo
    12thMan (karma: 4283) #1

    Tak ja som trochu sklamaný, ale objektívne je remíza spravodlivá. Škoda. Na ich štadióne to bude ťažšie.

    |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 21024) #1

    Pred zapasom by som remizu bral vsetkymi desiatimi. Po zapase musim skonstatovat, ze dnesny LFC bol hratelny a hlavne 2 polcas sme ich mleli. Toto muzstvo sa stale zlepsuje a Emery robi neskutocnu robotu. Za mna velka spokojnost.

    |
  8. Cesky Lev BANNED (karma: 0) #1

    Jsem spokojen, ale dnes byli hratelní. Aaronovo střídání nepřineslo absolutně nic, tu si myslím, že Aubu stahovat neměl. Každopádně zápas jsem si užil.

    |
  9. orek (karma: 16573) #1

    Chtěl bych říct že jak jsem byl na Bella ze jeho výkony alergickej,tak po pravdě ted si nedokážu pravou stranu bez něj představit.Jeho sebevědomí na hřišti roste a s nimi i výkony,jsem moc rád že byl na dnešní zápas.

    Jinak dneska si zaslouží všichni pochvalu,mrzí mě že Miki se furt hledá.Je to úplně jinej Miki než když k nám přišel.Asi to bude tím že jsme hráli doma,ale přišlo mi že Live na nás už v závěru fyzicky nestačil.Každopádně skvělý výkon:)

    |
  10. Koscielny (karma: 1833) #1

    Stejně jako ostatní to vidím podobně, dnes spravedlivá remíza. Výkon od většiny hráčů parádní, hlavně Granit podle mě předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů (hlavně v první půli). Berme to tak, že oproti Liverpoolu jsme stále na začátku, ale ten progress lze jednoznačně vidět.

    |
  11. Avatar photo
    Luckybello14 (karma: 2789) #1

    Škoda toho smolneho gólu ale dnes sme boli lepšie mužstvo a hlavne sme ten Pool dusili celý polčas….. Takže už sa teším na ďalší zapasik…..a dúfam že už to bude celozapasova dominancia

    |
  12. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    Fakt škoda toho, co předvedl Leno. Byla tam sice ještě nešťastná teč Holdinga, ale nemělo by se mu to stávat. Jinak celkově slušný výkon a Torreira byl zvolen hráčem zápasu zaslouženě. Je fakt skvělý a Xhaka nebyl o moc horší bych řekl. Jen tak dál. Série 14 zápasů bez porážky je vážně hezká. Snad se nám jí podaří ještě hodně natáhnout.

    |
      • FildaGooner (karma: 4586) #1

        upřímně tech chyb dnes udělal více a můžeme byt rádi, že to dopadlo jak to dopadlo. Samozřejmě i neco chytil, to se da očekávat proti Liverpoolu, ze brankar soupere i neco chyti, ale některé ty vybehy byly naprosto šílené a nebylo to u něj poprvé.

        |
  13. sharky (karma: -204) #1

    Jasnej neuznanej gol …Liverpool jasna vyhra…Fly Emirates zapojeny do korupce PSG …hezkej sportovni víkend….

    |
  14. Marek (karma: 3614) #1

    Herne sme sa liverpoolu približili na vitaztvo to zatial ešne neni ale ovela dvôležitejšie než vysledok he že napredujeme takticky nas liverpool dnes ničim neprekvapil dvôležite je dalej pracovať pracovať a ešte raz pracovať teraz si idem s chuti zafandiť vlkom aby nas vyvar nepredbehol

    |
  15. Japanas (karma: 3891) #1

    Krásný zápas, neprohráli jsme s aktuálně výborným týmem.
    Nejvíc jsem rád za to, že tyto zápasy nejsou předem ztracené, jako v posledních sezónách.
    Unai vede tým pár měsíců a změny se projevují mnohem rychleji, než jsem čekal. A samozřejmě, na stoperu máme i své limity a uvedení hráči mi prominou, ale žádný tým, hrající o tituly, nemůže pomýšlet na úspěch s Holdingem a Mustafim v základu, jakkoliv se jim některé zápasy povedou. Jeden jediný TOP stoper by udělal tu obranu rozdílovou.
    Zbytek týmu se přetváří z období několikaleté stagnace k obrazu Unaie a věřím, že ten z něj to moderní mužstvo vytvoří.
    Těším se na další zápas. Už to konečně můžu napsat po každém utkání….:-)

    |
    • honza02 (karma: 949) #1

      Mně přijde, že Holding pod Emerym strašně rychle roste a pokud se nic nepodělá, klidně z něj velmi rychle může vyrůst špičkovej stoper.

      |
  16. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Jinak už jsem dlouho neviděl některého hrače Arsenalu aby chytali křeče torreira zahrál fantasticky a to svedčí o jediném, že hráči na hřišti nechali maximum

    |
  17. Erioz (karma: 255) #1

    rád by som vedel prečo bolo striedanie Auba – Ramsey zlé, len preto že jeden je obľúbenec a druhý nie, Auba bol dnes po Henrikovi náš najslabší hráč v útoku, tak logicky išiel dole, okrem jednej zahodenej šance nepredviedol nič, celkovo sa mi Auba viac pozdáva keď príde v druhom polčase na ihrisko ako keď hrá od začiatku

    |
    • Avatar photo
      wister (karma: 2135) #1

      Jen ve dvou bodech 1. střelecká forma a 2.mentalita – Abu si urcite vic rozumí s Laccou a Ozilem a věřím že mají i lepší vztah než s Ramsey kterým odchazí, at uz je to kvuli cemukoliv.

      Ramsey´ho jsem si ani nevsim co přišel na hriste, věřím že Abu by jednu, dvě šance měl. Snad ti to jako odpoved stačí. Můj názor

      |
      • orek (karma: 16573) #1

        Co jsem někde četl od Auby mám pocit tak právě že si na hřišti zrovna Ramsey,Laca,Auba dost rozumí

        |
  18. pan HU (karma: 0) #1

    Po strašně dlouhé době jsem byl emočně vtažen do zápasu, kluci bojovali, při gólu jsem si jaksepatří zařval a jak už tu zaznělo…zase se těším na každý zápas!

    |
  19. Poky17 (karma: 3825) #1

    Ted nás čeká vcelku těžký los.. Vlci hrají letos dobře, Bournemouth až nad očekávání dobře, potom Slepice a Ucka.. Věřím ve 12 bodů! 😀

    |
  20. Prezi (karma: 3591) #1

    Řeknu to takhle, bod spravedlivej, ale výhra by byla třešnička na dortu. Myslim, že si každý fanoušek po letech utrpení (ano i já se každého zápasu s velkým týmem poslední roky spíš obával, než se těšil) si tu jízdu užil. Děkuju klukům a Emerymu za ten výkon. Všichni jezdili nahoru dolu a už nejsme ten tým, kterej po obdrženym gólu sklopí hlavu a dostane od poolu další 3, ale naopak zvedneme se a odpálíme to vždy ještě k většímu tlaku tleskam.

    |
  21. mc1897 (karma: 890) #1

    Bohuzial nevidel som to ale vysledok beriem.
    Ak nemozes vyhrat, urob vsetko pre to aby si neprehral. To je cesta k trofejam.
    A teraz pls dalsiu WWWW seriu…
    COYG!

    |
  22. killerhammer (karma: 6980) #1

    Dneska parádny futbal a prijateľný výsledok.
    Už pred zápasom som veril, že Unai na nich niečo vymyslí a nebudeme už fackovací panák a to sa naplnilo 😉
    Áno, boli tam ešte záblesky toho Wengerovho teamu, chaos na ihrisku, individuálne chyby pri bránení atď (ale obrana po návrate Laurenta a Sokratisa predsa pôjde ešte hore).
    U mňa už celkovo prevažuje pozitívny dojem, pretože sme väčšinu zápasu hrali náš systém, dokázali sme Liverpool prehrávať a boli sme v zápase.
    Teraz už len vydržať nastúpený trend, ďalej trénovať Unaiov systém, zlepšovať sa, a dúfam, že o to 3-4. miesto tento rok môžme hrať (ale bude to ťažký boj).

    |
  23. Jakiee (karma: 1558) #1

    Ako som uz predcasom písal, zapas s poolom som bral, ako cieľovú stanicu k prvému výraznejšiemu hodnoteniu Emeryho práce. A ze je čo hodnotiť..

    Obrovský posun v brankaroch. Petrovi chybala konkurenia (prepáč Oooospina), Leno sa ukazuje ako výborná posila a určite obom prospieva fakt, že si nemôžu dovoliť poľaviť.
    Obrana.. ta je na tom momentálne najhoršie, avšak aj tu badať zmeny. Nie je to uz žiaden požiar, ten sme os začiatku dostali pomaly pod kontrolu, stale to však horí a treba to uhasiť. Moj názor o novom CB aj za cenu predaja Mustafiho zostáva.
    Záloha.. tak tu vidím obrovský posun. To, ze sa tu dlho volalo po novom DCM, je fakt. Ale, ze ti vyrieši „noname“ (ruku na srdce, kto poznal Lucasa pred MS?) hráč.. genialita v skautingu a v práci staffu! Lucas je šialene dobrý, to jeho predskakovanie protihráča.. to je proste pohľad, ktorý za to stojí. Btw, dnes sme dokázali byť vi väčšej casti zápasu(za mna 65:35 sme boli lepší) prave vďaka fungujúcej zálohe. Najmä Lucasovi! Parádny nákup, a k tomu ked priratam nášho mikrofóna.. kludne môžeme mať 5-6 rokov pokoj v strede zálohy.
    Útok. Útok uz podla mien mal byť a aj v podstate je to naj, co ponúkame. Avšak, aj tu sa prejavuje to, po čom sme tu viacerí volali. Krídlo. Aj dnes bolo vidieť, že Auba nim nieje a Miki je predsa len viac tvorca. Krídlo potrebujeme. Jedno, velmu kvalitné nam rastie v bundeslige, dalsie dokúpiť.
    Emery za mna zatiaľ 8-8,5/10. Podme ďalej natiahnuť sériu. COOG!!

    |
  24. sharky (karma: -204) #1

    Jenže Liverpool hral sracku a to jim neuznaly regulerni gol .Za stavu 0:1 po polocase by ste zase dostali minimalne dalsi 2 goly ve druhem. Takže tak….Nejsem pojebana slepice tem taky pekne pripiskavaj jako vcera ..jen sleduji Anglickou ligu ..a je to humus zaplaceny..

    |
    • Japanas (karma: 3891) #1

      Rozhodně Ti nechci radit, ale já být na Tvém místě, tak to vezmu v následujícím pořadí.
      Nejdříve bych Ti doporučil dokončit základní školu a přidat minimálně v češtině, protože by se Ti mohlo stát, že by Ti „neuznaly“, že tu základku můžeš ukončit.
      No a jestli se Ti to povede (budu držet palce), můžeš začít bojovat za očistu fotbalu v Anglii a jeho změnu z humusu zaplaceného na seriózní soutěž….ať už jsi pojebaná slepice…nebo nejsi….

      |
  25. Avatar photo
    Balbs (karma: 200) #1

    Ja som mal tu česť, že sme spolu s manželkou na včerajšom zápase boli priamo na Emirates. Bola to moja druhá skúsenosť (prvý krát v roku 2014 proti City -1:1), ale tento krát to bol oveľa intenzívnejší zážitok. Futbal neskutočný a naživo sme mali pocit, že sme ich prevažnú časť zápasy drvili. Samozrejme aj Pool mal niečo z hry a šance na gól, ale nikto by nič nemohol povedať, ak by sme ich zdolali. A to či hrali slabo alebo nie, mjoho krát keď sme my hrali slabo xy krát sa objavili názory, že sme hrali len to čo nám súper dovolil a presne tak to bolo aj včera. Chlapci bojovali, zdvojovali, vrhali sa do súbojov a išli si po body a preto sme súpera k “ničomu” nepustili. Už teraz sa teším na nedeľu a taktiež na ďalšiu návštevu Emirates. COYG

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.