Přihlásit se/registrovat
home
  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Report ze zápasu

LIVE Arsenal v Newcastle

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • →

Komentáře

  1. Chronic (karma: 1864) 18.5.2025, 18:02 #1

    Hrajeme hrozně

    |
  2. gunners47 (karma: 4848) 18.5.2025, 18:05 #1

    Mikel uz 2 roky nevie nic vymysliet proti NUFC .. takto isto mu to trvalo aj proti City aj proti Aston ville.. tvrdohlavo ide svoje.. Trossard je jedine nebezpecny z kridla na hrote sme s nim 10ti

    |
  3. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) 18.5.2025, 18:05 #1

    Sakra co to predvadime? Jak to branime? Nechame jit hrace s micem od pulky az po 16ku a nechame ho zakoncit? Sakra proc jim davame tolik prostoru? Oni k nam okamzite pristupuji a zneprijemnuji kazdou rozehravku. No neda se na to koukat a to hrajem skoro v plne sestave..

    |
  4. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:07 #1

    Všechno je to strašně pomalé opět

    |
  5. Chessneck (karma: 358) 18.5.2025, 18:09 #1

    Strasny vykon zatial, prispaty, bez napadu, pozicne velmi slabe.

    |
  6. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:09 #1

    Co je sakra s tím Benem?

    |
    • ezio (karma: 5573) 18.5.2025, 18:11 #1

      Neviem či si si všimol, ale par mesiacov bol zraneny 🙂

      |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:15 #1

        Ano. Toho jsem si všiml. Ale dnes vypadá, že nemůže skoro běhat a ještě několikrát zrušil offside line

        |
  7. gunners47 (karma: 4848) 18.5.2025, 18:12 #1

    Dned bude aj xka za 3 body

    |
  8. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:17 #1

    Leo vypadá jako jediný, který chce a maká. Chvílemi i Gabi, ale ten je prostě Gabi

    |
  9. pa3kk19 (karma: 1490) 18.5.2025, 18:17 #1

    Bez nápadu, bez myšlienky, bez primeranej agresívity, doma nás kopali, buchali, ťahali a my chodíme okolo nich ako panenky, a dávame pozor aby nahodou nezakopli…veď mame šancu im skomplikovať šancu na LM a tak zvyšiť šancu na kúpu Isaka, alebo aj keby o to nešlo tak hráme doma a o prestíž, ak im Mikel teraz nanakope hračom do riti a nazapnú tak je tu skotočne na zamyslenie,či vôbec máme na to aby sme niekedy niečo poriadne vyhrali…

    |
  10. Marek (karma: 3614) 18.5.2025, 18:17 #1

    Ďakujeme David Raya že sme stále ešte v hre

    |
  11. killerhammer (karma: 6980) 18.5.2025, 18:18 #1

    Vykon strasny ale Kai ich zostreli v 2. polcase 🤣
    Mame stastie, ze Isak je out 🤣

    |
  12. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) 18.5.2025, 18:19 #1

    Pomalí sme, bez energie a k tomu tá naivita, že rozhodca bude pískať tie zákroky čo na nás straky hrajú každý zápas, aby nas rozhodili.
    Dnes sa ani nemusia veľmi snažiť.
    Keby nebolo Rayu tak po 15 minútach je finito
    Len aby sme to zvládli na Sotone za 3b na čo sa zjavne v hlavách už spoliehajú.

    |
  13. maxo_s (karma: 644) 18.5.2025, 18:19 #1

    Fuha,tak to je bieda,hrame trpezlivo,ale ked ma NewU 5 braniacich,tak si to len posuvame.Jediny odvazny dat loptu za obranu je KIWIOR,a to je teda hodne maalo,ziadne dlhe prihravky si nedame,a ked to skusil Thomas,tak to posral.

    |
  14. LaVe (karma: 2084) 18.5.2025, 18:19 #1

    Tak zatiaľ sa len zučastňujeme zápasu.Chcelo by to aj nejaký príspevok do zápasu.Pre mňa za mňa aj 1:0 nech Newcastle porazíme , ale ten výkon je zatiaľ slabý.

    |
  15. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) 18.5.2025, 18:19 #1

    To není dobrej výkon. Měli celej týden na regeneraci ale vypadají jako by nemohli už v první půlce. Přijde mi, že riskují jenom hráči vzadu a vepředu snad nikdo, tam hrají na jistotu.

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:22 #1

      Vůbec se mi nelíbí pohyb některých hráčů bez míče. Jedním z nich je opět MO

      |
  16. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) 18.5.2025, 18:20 #1

    Ten Gabi je na tom kridle naprosto tragickej.. On za cely polocas nepresel pres hrace.. Cele je to z nasi strany pomale, nedurazne. Takhle se o LM nehraje..

    |
    • Avatar photo
      speedy (karma: 1691) 18.5.2025, 18:22 #1

      Jak jsem psal, je tam neviditelnej a pořád si myslím, že by se měl prohodit s Trossardem.

      |
  17. Avatar photo
    dave (karma: 20993) 18.5.2025, 18:23 #1

    Hrozný výkon. Arteta musí spraviť v šatni bordel ako pred týždňom. Čakám úplne iný výkon v 2 polčase. Keby tam bol dnes Isak, tak už tečieme minimálne 0:2.

    |
  18. traged (karma: 5476) 18.5.2025, 18:24 #1

    Je to velká bída. Všichni už sezónu odpiskali, fakt to vypadá že chce hrát jenom Trossard. Skelly i ve předu už jenom posouvá a nic navíc nezkouší, Saka má hrozně málo balónů… Oni brání v 11ti a to jim stačí… Protiútoky mají parádní.

    |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6442) 18.5.2025, 18:29 #1

      Jak odpiskali.. Oni nemaji nic jisteho, tak jak mohli sezonu odpiskat?

      |
  19. Avatar photo
    Michaell Heads (karma: 2603) 18.5.2025, 18:26 #1

    pojdme do druhe pulky💪 Doma musi byt win❤️

    |
  20. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) 18.5.2025, 18:33 #1

    Za Salibu?

    |
  21. Avatar photo
    Ghostface (karma: 1787) 18.5.2025, 18:34 #1

    No závěr sezóny je opravdu už jen jedno velký utrpení.

    |
  22. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) 18.5.2025, 18:36 #1

    Saliba zraněný nebo proč šel dolů

    |
  23. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 18.5.2025, 18:40 #1

    V tomhle týmu možná bude potřeba větší čistka než jen doplnit útočníka. Kreativita, pohyb nemáme nic

    |
  24. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) 18.5.2025, 18:42 #1

    Wauuu, krása
    Saka-Ode-Rice

    |
  25. Koscielny (karma: 1833) 18.5.2025, 18:42 #1

    Ten to uklidil

    |
  26. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) 18.5.2025, 18:43 #1

    Alespoň že ten Rice umí střílet

    |
  27. matonator (karma: 5586) 18.5.2025, 18:43 #1

    Paradny

    |
  28. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) 18.5.2025, 18:43 #1

    Konečně MO přihrál na druhou stranu a na někoho jiného než Saku. Krásně proti noze a Declan na pána

    |
    • maxo_s (karma: 644) 18.5.2025, 18:51 #1

      Lebo Saka vysunul Martina,a nebola ina moznost,kam nahrat

      |
  29. Jakubkolinek249@seznam.cz (karma: 788) 18.5.2025, 18:49 #1

    Některé ty fauly už jsou přes čáru

    |
  30. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) 18.5.2025, 18:51 #1

    Prečo nedostal žltú za to kopnutie po odpískaní?

    |
    • Avatar photo
      AW77 (karma: 2171) 18.5.2025, 18:52 #1

      Protože to není Arsenal

      |
      • maxo_s (karma: 644) 18.5.2025, 18:53 #1

        Asi tak

        |
    • Jakubkolinek249@seznam.cz (karma: 788) 18.5.2025, 18:53 #1

      Protože vystřelil kdyby to posunul o 20 cm tak je druhá žlutá

      |
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • →

Napište komentář

Odpověď na komentář zrušíte zde.

Musíte být přihlášen pro přidání komentáře.

Autor
Avatar photo
David

Datum: 18.5.2025

Rubrika: Nezařazené

49 slov

  • Výběr do 21 let včera večer porazil stejně staré mužstvo Newcastlu vysoko 4:1. V sestavě znovu chyběl Butler-Oyedeji, který tak zřejmě opět bude na lavičce A-týmu.

    22.2.2025 10:32
  • Arsenalu se podařilo získat ze skotského St. Johnstone obránce či defenzivního záložníka Callana Hamilla. Talentovaný patnáctiletý fotbalista odmítnul Celtic, Rangers i některé kluby z Premier League a v létě zamíří za více než 100 tisíc liber na sever Londýna.

    21.2.2025 7:57
  • Reiss Nelson na hostování ve Fulhamu již delší dobu laboruje se zraněními. Nyní musel kvůli čerstvým potížím s nohou podstoupit operaci a podle trenéra Marca Silvy bude mimo přibližně 10 týdnů, tuto sezónu už si tedy nezahraje.

    18.2.2025 15:41
  • Arsenal údajně obdrží za prodej osmnáctiletého stopera Aydena Heavena 1,5 miliónu liber. Odchovanec z Hale End v lednu odešel do Manchesteru United.

    18.2.2025 10:03
  • Povedenou neděli má za sebou ženský výběr Gunners, který před bezmála 57 tisíci fanoušky na Emirates Stadium porazil v derby Tottenham jednoznačně 5:0. V tabulce se posunul na třetí místo.

    16.2.2025 22:25
Více slov

Poslední články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Nejnovější články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Přidejte se k nám na Facebooku

Loading...

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club

Počet členů se v každé sezóně pohybuje okolo 500 nadšenců.

Důležité odkazy

  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Archiv

Abychom web udrželi přehledný, standardně zobrazuje články staré nanejvýš jeden rok. Pokud ale chcete, můžete si zapnout archív a zobrazovat tak všechny články.

Zapnout archiv

Všechna práva vyhrazena © 2026 Arsenal FC Supporters Club.

Na tomto webu straší
Používáme cookies, abychom vám mohli poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.