Arsenal: Ospina – Jenkinson, Koscielny, Mustafi, Gibbs – Ramsey, Coquelin – Alexis, Ozil, Iwobi – Giroud

Lavička: Čech, Gabriel, Monreal, Xhaka, Elneny, Oxlade-Chamberlain, Walcott

PSG: Areola – Maxwell, Silva, Marquinhos, Meunier, Motta, Krychowiak, Verratti – Matuidi, Cavani, Lucas

Lavička: Trapp, Augustin, Ben Arfa, Ikone, Jese, Kinpembe, Nkunku

Komentáře

  1. Jakub (karma: -405) #1

    ten Iwobi už mě točí hned takhle ze začátku.. Co si myslí že messí??? vrhne se proti 3-4 hráčům nepřihraje nevystřeli a ztratí míč.

    |
  2. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 102) #1

    Iwobi to je k zblití fakt. Nevrací se, jsou po něm okna a v útoku to ztratí, když jde 1vs 3

    Hovado jedno

    |
  3. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    Iwobi má rychlé vedení míče, ale pak jde 1 na 3 nebo pozdě přihrává. V něčem je hrozně drzý a v něčem děsně zbrklý…

    |
  4. Jakub (karma: -405) #1

    Tak ted obrovská chyba od cele obrany a nedůraz stoperů… 🙁 To jsem si nemyslel že takovouhle hrubku předvede dvojice Kostafi

    |
  5. gunnerF4n (karma: 464) #1

    ten rozdiel v napadaní…Cavani skoro obral Ospinu, zatiaľ čo na druhej strane Motta v poslednej tretine ihriska s loptou a naši záložníci nikde.. potom nečudo že vyčaruje prihrávku na Matuidiho..treba zlepšiť pohyb a presing

    |
  6. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    zatial tazka slabota od nas…troska na nas hodia pressing a nevieme hrat…nechapem to ze sa s tym nevieme vysporiadat uz niekolko sezon…pohyb hracov nulovy,nie je komu nahrat…Iwobi je katastrofa rovnako ako Ramsey…Ozil hra??? a Jenkinson na Arsenal nema ani keby mu sprintoval oproti

    |
  7. Zbyna (karma: 2721) #1

    Jako to je nasazení, že by jeden blil…místo aby tam lítali a chtěli vyhrát, tak mi přijde, že se chtějí jen zúčastnit.

    |
  8. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    Jenkinson špatný, Iwobi špatný, kreativita zálohy nulová. Chtělo by to Alexise nalevo, napravo Thea

    |
  9. Zbyna (karma: 2721) #1

    Ten Aaron je úplně mimo…ve středu zálohy snad horší jak na křídle.

    |
  10. Avatar photo
    kucka (karma: 1335) #1

    No Rambo aspoň dneska exceletní tackling, aspoň 5 balonů už získal. Jinak slabota, jak píšete, bojíme se hrát (Jenkinson, ten ještě nepřihrál dopředu).

    |
    • Avatar photo
      yen56 (karma: 1575) #1

      To je sice hezké, nicméně Ramsey absolutně neplní roli, kterou by měl hrát. Podívej se, kde je, když naši stopeři mají míč – často je tak vysoko, že je mimo záběř kamery, přitom by měl být spojkou mezi obranou a útokem. Nechápu, že na něj trenéři do vteřiny neřvou.

      |
      • Avatar photo
        kucka (karma: 1335) #1

        Jo, o tom žádná, jenom mě fakt překvapila jeho aktivita a úspěšnost v soubojích. Jinak já nevim, co s tím Rambem. On by asi potřeboval hrát AM, ale tam mu pšenka nepokvete. Je sice oblíbenec AW, ale Özil je ještě větší favorit.

        |
  11. gunnerF4n (karma: 464) #1

    nemožem si pomocť, ale že súper od prvej minúty robí asi tak 10x aktívnejší presing a pohyb ako my, a to hráme DOMA..taký Jurgen by si už trhal vlasy, a ja s ním

    |
  12. Avatar photo
    Andrej (karma: 1846) #1

    Nas system hry je otrasny … Laco ma pravdu cim horsie hrame, tym viac nahravok do sirky ihriska na praveho obrancu, ten da nas5 na stred vsetci stoja nasledne pokazime nahravku a toto trva dlho zatial sa super zorganizuje plus vsetci stoja na mieste wtf ? …

    |
  13. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Pokud neovládnem střed hřiště, tak rozhodně nemůžem dominovat zápasu, rozehrávka od brankáře katastrofální, trochu nás zatlačí a my nejsme schopni vykombinovat

    |
  14. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    Wenger nechce hrát s Bayernem, že ta taktika je dnes tak otřesná? Všichni stojí, nikdo se nenabízí, žádná střela, žádný pressing…

    |
  15. Avatar photo
    Róbert Levák (karma: 1600) #1

    nerozumiem tejto filozofii nasej…proti uckam za zapas 2 strely na branu…..tu vyse pol hodky a zatial 0 striel na branu…potom jasne ze 0 rohov….pritom tam mame oliho na standartky…no a francis je zlty….to si mohol nechat na 90.min…takze ramsey aj dnes dohra do konca

    |
  16. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    To je strašný! My prostě nemáme moment překvapení, dáme si to dozadu, čekáme až se zformují a pojďme do plných a to ještě blbě 🙁

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.