Sobota 22. února, 16:00. Emirates stadium

Sestavy budou známy přibližně hodinu před výkopem.

Komentáře

  1. bajtasek (karma: 882) #1

    A to že si rozhodující primak vezme sterling je fakt přes čáru vždyť to byla super pozice a on je úplně mimo.

    |
  2. davin32 (karma: 3827) #1

    🗣️ Arteta: “Very disappointed. Very angry. I think you have to congratulate West Ham but a lot from our side we didn’t get right. I never felt that we were at the standard and the level that we needed.”
    //
    Doufam, ze je po zapase aspon poradne zmrdal.

    |
  3. danny_DS (karma: 17) #1

    Milujem Arsenal a fandím už asi 20 rokov a budem aj v tých najhorších časoch, ale úprimne byť fanúšikom Arsenalu … to chce často nadľudský výkon. K zápasu: Hráme doma. Proti Westham (na spodu tabuľky). Šanca dotiahnuť pool na 5b + idú hrať na city. Sakra, sakra, sakra to musí byť motivácia ako hovado… tam musí horieť trávnik a vyštartovať na nich, že nebudú nevedieť kam skôr. Snažiť sa dať čo najskôr gól, aby to museli otvoriť a miesto toho si to kopeme profesorky na polke a nad jednou nahrávkou rozmýšľame 10 sekúnd. Absolútne som nevidel nasadenie, chuť. K čomu bol ten týždeň voľna? Strašné som nasratý, ale aj tak chlapci poďme, vschpme sa a skúsme zabojovať ďalej ak je už ten titul pas, aspoň top4 a všetko do LM.

    |
    • Avatar photo
      mpbaxxter8 (karma: 202) #1

      Ja neviem kde je problem, teda urcite je ich viacero, skoda toho, bolo to slabe, byvaju take zapasy, ale zrovna teraz. Ale ta sezona pride, ked nam to sadne vsetko!!!

      |
    • kadys (karma: 5) #1

      Jsem na tom stejně-fandím 25.let a napsal bych to samé. Opravdu mě z toho bylo do pláče…

      |
  4. Radek Bechyně (karma: 31) #1

    Absence Saky a Martinelliho jsou kiíčové.Oba dva dokáží zaměstnat obranu opakovanými sprinty a vytváři prostor pro pruniky do unavené obrany.Saka je navic sehraný s Odegaardem,který je bez něho třetinový.Tross i Nwaneri jsou šikovný,obranu ale tolik neunavi.Nwaneri je navic mimo svou pozici.Za mě White na beka a Timber na křidlo.Nwaneri naopak na LCM.Thomas neno Rice bohužel lávka

    |
    • davin32 (karma: 3827) #1

      Nojo, to by ale Martin musel neco hrat, je uplne mimo posledni zapasy. Zadnej prunikovej balon, proste nic.

      |
    • danny_DS (karma: 17) #1

      Ja mám pocit, že Odemu to proste nejde tak lebo nemá Saku a White. Dlho spolu hrali a sú zohratí. Timber sa mi páči, ale pre dobro Odeho jednoznačne by som dal hrať Whitea a Timbera skúsil na inú pziciu

      |
  5. tony (karma: 898) #1

    Takhle vypadá nasazení tímu který chce hrát o titul?
    To snad nemyslí vážně.
    Tohle je ostuda celého tímu včetně trenérů.
    Arteta už po několikáté nedokáže připravit tím na zápas.

    |
  6. Avatar photo
    worisak (karma: 1148) #1

    Villa dovedla na hostování Rashforda a Asencia a dneska jim rozhodli zápas… V tomto kontextu je opravdu tristní, že my nepřivedli lautr nikoho

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.