Sobota 22. února, 16:00. Emirates stadium

Sestavy budou známy přibližně hodinu před výkopem.

Komentáře

  1. killerhammer (karma: 6980) #1

    Dnes chvalim team za ten zaver aj v oslabeni sa snazili aspon 1:1. Ben White tiez super. Tato strata sa este da dohnat, ale ako vyhrat na Forrest, potom ManU a Chelsea?. Netusim. Ale 9 bodov je jedina sanca ako pritlacit este na Liverpool.

    |
    • maxo_s (karma: 644) #1

      Dohnat? A v zapati napises,ze nevies ako. No sance sa blizia k nule,toto nedame,nemame hracov,kruta realita. Liverpool majster na 99,9 % .

      |
  2. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Prehrat s postihnutym West Hamom doma ked teoreticky sme v hre o titul je riadne umenie. Za polcas malo byt vybavene a tak setrit sily.
    No nic zjatra fandit L’poolu a Newcastlu nech aspon ten 2 flek udrzime do konca sezony.

    |
  3. Koscielny (karma: 1833) #1

    Asi nejhorší výkon v sezóně. Nevím většina hráčů mi přišla od začátku nějak mimo. Strašně moc ztrát, žádný pohyb v ofenzivní fázi. Když pak nemáš na lavičce žádné hráče, kteří by to.mohli změnit tak je to těžký.

    |
  4. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Neprehrame s prvou 6 skou 20 rokov len aby sme mohli stracat taketo lahke body preco ti hraci vypadaju ako keby tam boli za trest nechapu ze 3 body za vyhru s City maju rovnaku vahu ako za vyhru s West hamom ? preco ich Mikel nedokaze nakopnut? fuu ja by som to po takejto prehre nerozdychal v kabine byt na Mikelovom mieste by ma odniesli v sanitke 😀

    |
  5. matonator (karma: 5586) #1

    Najviac ma desi to, ze dalsiu sezonu musime spravit mensi rebuild a nakupit asi 4-5 hracov skrz odchody co nas cakaju, a ak Arteta nieco ukazal, tak to je to, ze nema uplne idealny cuch na nakupy.

    |
    • Filip Bartoš (karma: 64) #1

      Tak bude to pozehnani, pokud se privede neco systematicky a nebudou to zase 3 obranci a jeden brankar…

      Nejsem naivni, vedeni tento limit staci, zaciname si krasne budovat mentalitu vecne hrdi vecne druzi.. M

      |
        • Filip Bartoš (karma: 64) #1

          Je to tak,
          Bud to Arteta neumi nebo mu to neni umozneno, tak ci tak nemuzeme ocekavat zlepseni a zmenu…

          Protoze se opakuje furt to stejne dokola

          |
      • matonator (karma: 5586) #1

        Tak ja som to tvrdil uz v lete, ze s tymto na titul nemozme pomyslat. Vsak sme sa iba oslabili a dalsie leto to bude este vacsi challenge. A ocakavam, ze Saliba a mozno este niekto dalsi odide.

        |
  6. Avatar photo
    Igor (karma: 5684) #1

    Takto to pokaslat. Len co som vytoceny. Absolutne sme nicim neprekvapili a nasadenim Raheema sme akurat hrali v 9tich 🥺 Dalsi krasny vecer, ze sa ja na to uz nevyjebem…

    |
  7. Marek (karma: 53) #1

    Když z 21 střel trefíš 2x bránu tak nebude problém v tom že nemáme útočníka. Dneska jsme to nezvládli. Pokud chceme myslet na titul tak prostě doma nemůžeme odehrát takový zápas proti WHU a to že máme nejvíc červených karet v PL taky není náhoda. Bohužel letos je ten titul hodně daleko.

    |
  8. Poky17 (karma: 3813) #1

    No jo no.. zase nám to krásně nastavilo zrcadlo v tom, že myslet si, že nás spasi defenzivní záložník na hrotu je utopie a že jsme zimní prestupovy obdobi prokaucovali..

    |
  9. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Do dnešného zápasu som veril že sme v hre o titul.
    Po dnešku už má v tom utvrdzuje len matematika.
    V inej rovine to bude len zázrak.
    V tejto forme a s touto maródkou si ešte „užijeme“ svoje.
    OT: Ten Firminho nie je voľný hráč?

    |
  10. Poky17 (karma: 3813) #1

    Ja byt vedenim, zkusil bych jedineho volneho utocnika co by prichazel v uvahu a to je Ben Yedder.. Je free, stejne budeme pristi rok minimalne 1 útočníka do zasoby potrebovat, protoze Jesus je out az do zimy a Kai se vrati do zálohy tak jako tak, kdyz by prisel Sesko nebo nejaky utocnik cislo 1.. Takze ja bych ho zkusil.. vsude kde byl, daval goly

    |
    • Dontlookatme (karma: 1052) #1

      Uz tu mel byt 2 zapasy zpatky! Nechapu na co Arteta/vedeni porad cekaji. Proti Leicestru jsme meli jeste stesti v podobe zivotni desetiminutovky Merina, ale uz tam bylo videt, ze v dalsich zapasech to proste bude bez tri utocnych hracu zakladu nesmirne narocny. Do konce sezony budeme mit jeste co delat udrzet top4 s touhle marodkou.

      |
  11. Avatar photo
    worisak (karma: 1148) #1

    Jestli zítra Liverpool vyhraje, tak je definitivně po sezóně a můžeme se soustředit abychom ještě nevypadli z TOP4

    |
  12. Filip Bartoš (karma: 64) #1

    Aspon muzou byt Liverpoolske placky v klidu, az je zitra City sfoukne…

    U nas se aspon uklidni naivita, ze by nam to fakt proslo s Merinem.

    LM semifinale strop, na vic nase vedeni nema ani nechce mit.

    Porad jsme na tom lip nez ostatni, ale dalsi rok limitu

    |
  13. traged (karma: 5476) #1

    Před tímto zápasem byla šance na titul cca 20%, teď je tak 5% max. Loni nás taky porazili u nás a to byly klíčový body. Titul nás bude stát tragická až nulová přestupová politika v kombinaci se zraněníma a zářezama od rozhodčích 😞

    |
  14. Radek Bechyně (karma: 31) #1

    Dnes jsme viděli,Nwaneri i Skelly jsou velmi talentovaní,hra na nich ale stát nemůže,jejich čas až tak uplně nenastal.Když vidim chaotického Calafioriho a Zinčenka o ničem,tak opravdu nevim s kým to hrát.Možna napravo dát ostrého Timbera a White na jeho klasickou pozici…Fakt nevim.Nwaneri by byl podle mě platnějši nežlo Odegaard a Rice mi přijde taky všude a nikde.Bez ostrých křidel a utočnika jsme v prd…

    |
  15. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Tak nakoniec do…ť sezónu doma so smiešnym West Hamon je úbohosť. V desiatich mali tých šašov zatlačiť a aspoň ten bod vydolovať.
    Škoda Benovej strely.
    Dnes sme mali šancu urobiť tlak na Live, zajtra by ich Pep zlomil.
    Takto sme im akurát dali vieru a vliali silu aby nám definitívne odskočili.
    Dpc jaký som nasratý.

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2722) #1

      Tam byl problém celý zápas ne ta červená.My jsme schopni je dostat pod tlak v 10, ale v 11 nic?

      |
  16. Avatar photo
    dave (karma: 20996) #1

    Je to škoda, ale s touto marodkou sa nedá vyhrať liga, takže Liverpool má easy titul, žiadne výrazné zranenia a Salaha, ktorý je hráč sezóny. Ukopať 2 flek a v lete kúpiť 2 hráčov do ofenzívy + Zubimendi a nejaký obranca v prípade odchodu Kiwiora a Zinchenka.

    |
  17. Michal (karma: 883) #1

    Nedostatečná kvalita na některých postech (hrot) a nedostatečná šíře kádru, to nás stálo titul loni, předloni a téměř jistě i letos. Jak jsme na to po dvou prohraných titulech zareagovali? Koupili jsme Merina, dalšího obránce a poslední den na hostování Sterlinga. V zimě byla ještě šance sezónu zachránit, ale my raději opět spoléhali na zázrak. Mám toho dost, pokud si někdo myslí, že jsme titulům blíže, než před 2-3 roky, tak ho obdivuji. Arteta a současné vedení nás dostali sem, ale už ani o krok dál. Upřímně ani si nejsem jistý, zda chci, abychom přešli přes PSV (což aktuálně je dost ve hvězdách), protože zápasů s Realem mám dost strach. V lize to chce sbírat body, kde to jen půjde, ještě je zápasů dost a pokud chceme hrát takto, skončíme ještě ve středu tabulky. Jsem opravdu zvědavý na naší reakci ve středu proti Forrestu, v body ale nevěřím.

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Ja sa zas nebudem cudovat ak vyhrame proti Forrestu, Chelsea, United, ale prej*beme klasicky zapas s Fulhamom a medzi tym este vypadneme s PSV.

      |
  18. tony (karma: 898) #1

    S takovouhle nás lesníci vypleskají tři nula a PSV vykopne z LM.
    Arsenal to je tím pro psychologa pokaždé zlyhají.
    Arteta se taky moc nepředvedl takhle připravit tím to je katastrofa.

    |
  19. KaspianEzra (karma: 120) #1

    Já začínám být frustrovaný z fotbalu jaký chce Arteta hrát. On chce 100% kontrolu ale to je nemožné a tahle posedlost kontrolou nám podráží nohy. Když se podíváte tak my nejsme schopni vystřelit nebo nečekaně přihrát z jednoho dotyku všechno je tak moc kontrolované. Všechno musí být kontrolované střela, nahrávka dokonce i veškeré náběhy musí být kontrolované. Do určité míry to je v pořádku ale tohle už je moc. Momentálně máme jedinou zbraň a to jsou rohy. Přímáky u nás nikdo nedá a na brejky ani nehrajeme. Improvizace u nás neexistuje.

    |
    • killerhammer (karma: 6980) #1

      Ono to vychadza uz od Parteya, ktory hra neuveritelne pomaly futbal (po zraneni) – a este mu chceme predlzit zmluvu.
      Pisem to tu rok.
      Riceho naspat na DM – ma tam fantasticke vyvazanie lopty z hlbky, vyborne brani ked je sustredeny na tu poziciu.
      Tento experiment s LCM ho iba likviduje, do obrany to ma daleko a potom chybuje a v utoku sa snazi o nabehy, ale nikto mu neprihra, tazke produktivita skoro 0.
      A na LCM a AM kreativnych hracov (kludne skusme NWaneri + Ode) aspon v takychto zapasoch kde hrame proti slabemu superovi.

      |
      • KaspianEzra (karma: 120) #1

        Ano brejky částečně ale to že naši hráči nevystřelí a ani nepřihrají z jednoho dotyku není chybou Partye.

        |
  20. davin32 (karma: 3827) #1

    Martin totalne z formy, z toho boli oci 😭 v podstate ta ofenziva stoji jen na Trossardovi, kterej to cely sam neutahne. Dnes jedna velka bida a bezradnost. Bohuzel, co k tomu vic rict… v podstate se muze stat jen zazrak, ale realne na titulproste nemame kadr aktualne. Snad zitra pomuze aspon City.

    |
  21. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Rice asi musel mat zranenie alebo nieco lebo tak slabo som ho hrat nevidel a aj to skore striedanie je zahadou.
    Ode tiez mimo formy celu sezonu, aj Trossard…
    Ano hrot chyba ale cela ofenziva je tuto sezonu tragicka. Vynimka Sakovi kym sa nezranil.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.