Ve 21:00 hodin rozehrajeme na Estadio Metropolitano první utkání dvojzápasu v rámci semifinále Ligy Mistrů. Zápas vysílá stanice Nova Sport 3.

S Atleticem jsme se tuto sezónu potkali už v rámci ligové fáze, kdy jsme zvítězili rozdílem třídy 4:0. Dnes ale můžeme na horké španělské půdě očekávat úplně jiné utkání, protože Atleti doma ještě nikdy s anglickým klubem v rámci vyřazovacích bojů LM neprohráli.

Domácí se dnes musí obejít bez Barriose, Gimeneze a Gonzaleze. Klíčovým mužem, na kterého se budou spoléhat, je Julian Álvarez, kolem něhož se vyrojilo pár spekulací s možným letním příchodem na Emirates.

Na naší straně zůstavají mimo hru Merino, Timber a také Havertz, zbytek týmu by ale měl být k dispozici, včetně Ezeho a Calafioriho.

Rozhodcovská sestava bude kompletně Nizozemská – Danny Makkelie jako hlavní, Hessel Steegstra a Jan de Vries jako pomezní a Dennis Higler s Polem van Boekelem u VARu.

COYG!!!

Komentáře

  1. Avatar photo
    dave (karma: 20996) #1

    7 zápasov sme nedali viac ako gól, nečakám, že dnes sa to práve zmení. AM doma vo vyraďovacích zápasoch prehralo len s Barcou, inak je to nedobytná pevnosť. Arteta vyhral 7 zápasov po sebe so španielskými tímami, takže jednoznačne to na nich vie. Očakávam veľmi ťažký zápas, fanatickí diváci a domáci sa budú váľať po zemi pri každom kontakte. Beriem aj remízu.

    |
  2. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Tesim sa na zostavu, snad to Mikel posklada vitazne. Rad by som videl Bukaya po dlhom case.

    |
  3. pan HU (karma: 130) #1

    Byla sranda číst komentáře, že po včerejšku to dneska bude takovej pouťák a fotbal o ničem…

    |
    • Avatar photo
      miron (karma: 1607) #1

      Reklama na futbal vyborna, ale brankari sa teda s obranami velmi nevyznamenali. Ani jeden z trenerov nemohol byt spokojny s hrou dozadu. Ako sa hovori utok vyhrava zapasy, ale obrana tituly.

      |
    • Avatar photo
      miezto (karma: 845) #1

      jojo, prý předčasný finále… s těma obranama nemají ve finále co dělat 😀 ale jinak ten fotbal bavil, tjn.

      |
  4. poseidonVltavy (karma: 2599) #1

    🚨BREAKING | Serbian outlet Sportinjo:

    17-year-old Red Star Belgrade attacking midfielder Vasilije Kostov is set to join Arsenal. ✅🇷🇸🔴⚪️

    If everything goes as planned, he will travel to London this week. 🛫

    An agreement over the transfer is close and is expected to be worth around €12m, potentially rising to €20m.💰#AFC

    |
    • Devil`s advocate (karma: 1946) #1

      Hele já si úplně nemyslím, že to minimálně ze strany Athletica bude haram ball jak si všichni myslí.
      Oni jsou dnes už úplně jiný tým, než dřív. A na haram ball nemají ani postavený kádr.
      V letošní lize mistrů mají 3. Nejvyšší počet vstřelených gólů. A 2. Nejvyšší počet obdržených. V jejich posledních 36 zápasech LM v průměru padly 4 góly.
      I to čtvrtfinále s Barcou dřív by uhráli na jeden dva góly. Teď to skončilo góly pěti. A obecně, když si projdeme jejich letošní sezonu, hodně dávají, hodně dostávají.

      Bude to jiný zápas než na podzim, ale dali jsme jim čtyřku primárně proto, že chtěli hrát fotbal, a ne haram clasico.

      |
  5. Maxmaty10 (karma: 572) #1

    Dnes to bude samozřejmě jiný fotbal jako včera. Padne max 3.goly. takže 1:2! Pojďme si pro finále!!!

    |
        • Avatar photo
          dave (karma: 20996) #1

          Ja čo stále braním hráčov a Artetu som toxický. Škoda, že túto kravinu nepíšeš 80% užívateľom, ale tak dobre. Budem si to pamätať. A čo mi teda povieš po 45 minútach na jeho výkon? Nie je to 0 bodov??

          |
  6. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Mikel ich ide cez naše “ behave“ krídla unaviť a v druhom polčase 10 minút pred koncom udrieme a po výhre 0:1 pôjdeme s náskokom do odvety 💣😅

    |
  7. Feri (karma: 8241) #1

    Když si porovnáme útok Bayernu a PSG včera. Je to o dvě třídy jinde než my bohužel.
    – Moc si nedokážu představit, jak to bude fungovat naše útočná fáze. Leda by chtěl fakt Arteta bránit a pak nakopávat míče na křídla. Což jsme nehráli ani jednou celou sezónu.

    |
    • Avatar photo
      Reebosh (karma: 633) #1

      Myslím že podle sestavy je cíl jasnej. Umlatit 0:0 a doma to pak zkusit urvat (nějakej roh, pentle nebo vlastňák)

      |
  8. Petr (karma: 496) #1

    takze kai na 14 dni mimo?…ten je furt zraněný a zrovna se trochu dostaval do formy…jsem fakt zvedavy kdo teda v lete dorazi jako jednicka do utoku

    |
  9. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 2057) #1

    Na rovinu, předpokládám u nás 0 gólů a Atleti budou hrát na protiutoky. Záleží kolik protiutoku jim dovolíme a kolik jich promění.

    Snad s pletu

    |
  10. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Bože ochraňuj nás. Trio Martinelli – Gyokeres – Madueke a vzadu White.
    Ak s týmto útokom dáme gol tak to bude zázrak. Pozitívum je že v sobotu proti Fulhamu by sme mohli vidieť v základe Saku s Ezem.

    |
  11. Marek (karma: 3614) #1

    Saka Eze vymenia zhruba okolo 60tej minúty Martineliho s Maduekem myslím že to ma MA dopredu nachystané a ešte príde Calafiori miesto hincapieho, ja som dúfal že v nebude hrať white to sa mi nesplnilo

    |
  12. Nawts14 (karma: 1810) #1

    Ako nechcem byt negativny, ale zostava je hrozna. Madueke je strasny a s Whiteom je to strasne na druhu. Martinelli hori ako fakla. Gyokeres je na uterak.
    Jediny logicky dovod vidim ze Arteta sa sustredi na ligu, lebo touto zostavou to uplne potvrdzuje.

    |
    • DexterhCZ (karma: 81) #1

      Nesoustredi, tohle je sestava na polocas. Martinelli ma v LM cisla – radsi bych Ezeho, ale to zraneni asi mohlo vyber ovlivnit – Saka se rozehrava, uvidime. Nejvetsi bolest za me White, snad mu to sedne…

      |
    • Avatar photo
      miron (karma: 1607) #1

      Ak si pozries Ezeho, ako vyzeral po 50 minutach v minulom zapase, tak sa Mikelovi vobec nedivim, ze tam dal od uvodu Gabiho. Druha vec Saka ide po zraneni, ak by sa od zaciatku nasadil a znovu zranil, to by tu bolo reci. Logiku to dava, treba si zhodnotit nasu situaciu a moznosti.

      |
  13. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Gabi a Viktor jsou naši 2 nejproduktivnější hráči letošního ročníku LM. Tak doufám, že příšerné poslední výkony budou po dnešku zapomenuty a oni se rozpomenou, na výkon že skupiny. COYG!!

    |
  14. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Smrdí to trápenkou,Havertz zranený,Merino chýbe,impact z lavičky minimálny,taktika k hovnu,Benny Blanco total mimo a do teho ešte ten vták v čiernom bez podtlaku za čárou-COYG!! Zostávam verný AFC napriek dalsej sezone bez trofejeARTETA OUT!!

    |
  15. backhand (karma: 2228) #1

    Trossard je definitivně gone. Ti tři jako super-subs Ok. Ale nemůžou v tom triu začínat dohromady. Možnosti jsou/byly, i kdyby měli jít jen na poločas.

    |
    • HatersGunnaHate (karma: 1699) #1

      Aspoň bychom mohli je zkusit naopak, oba po noze. Aby hráli co nejjednodušeji a nic moc nevymýšleli. Nedojde k tomu, ale nemůžeme to trio pořád opakovat beze změny a očekávat jiný výsledek.

      |
  16. SANTI (karma: 1052) #1

    Jako nechci byt hnusnej a fandim, ale ten utok je fakt strasidelnej na semifinale LM, zvlast po tom co nastoupilo vcera. Mne to pripomina dobu, kdy jsme hrali s hraci jako Chamakh a Bendtner. Hlavne ten Madueke. Ale tak snad kluci prekvapi. Pojdme.

    |
  17. adino27 (karma: 32) #1

    Za mňa sklamanie zostava, Ben, aj obe krídla a v podstate aj hrot, aj keď iná možnosť nie je…nikdy by som nepovedal ako veľmi nám chyba Merino

    |
  18. Cenda11 (karma: 448) #1

    Sestava fajn vzhledem k všem okolnostem. (Jen jsem trochu čekal Mosqueru místo Whita,ale ok ) .
    COYG!!!
    Jinak co ty toaletaky a domácí fans? O co go? 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.