Statistiky zápasu

Střely celkem

13

11

Střely na bránu

2

3

Rohových kopů

5

4

Faulů

11

4

Komentáře

 1. XhakaBoy (karma: 1184) #1

  Tak tedy za 1. …. nechápu proč tady někteří jeb… do Aubameyanga. Nebyl to jeho TOP výkon, to že na něm leží deka je vidět na míle daleko, ale jeho přínos týmu byl opět nezpochybnitelný. Kolik místa dostal Martinelli jen díky tomu, že si nedovolili Aubu hlídat jen jedním ale většinou hned dvěma hráči. Ve druhém poločase se Auba svou dravostí dostal do absolutní tutovky po pasu od Saky a buďme upřímní v plném sprintu aby jste překonali stopera to prostě jen nakopnete… že zrovna tam měl brankař nohu a že zrovna byla v úhlu aby to vykopla ven byl důkaz že andělé strážní měli zrovna sraz nad brankou Brightonu. Pak ještě měl tu střelu z vápna, která šla ale mimo… to běžně Auba dává, ale on není bůh, aby mu tam padalo všechno. Co tímhle ale chci říct. Ano, nebojoval pro tým, jeho napadání bylo víceméně celý zápas jen naoko a chyběla chuť pressovat naplno jakou vidíme třeba u Lacy. Ale nevím jak víc mohl ukázat, že je stále K***VA nebezpečný… a my po něm nechceme vůbec nic jiného…snad ještě ten gól navrch, ale jestli bude takhle hrát tak tam brzo jeden a možná pár dalších spadne. Tím jsem si jist.
  Druhý postřeh ze zápasu. Martinelli a Saka jsou dary z nebes… Martinelli je po dlouhém zranění, které si nedávno málem obnovil a oba zápasy do kterých nastoupil (dokud mu síly stačili) odjezdil po zadku. Jeho výběr místa jsou naprosto úžasné, jako křídelník i útočník stojí přesně tam kde má… a o Sakovi není třeba nic psát… pokud ho nehlídají 3 hráči, tak bere všechnu odpovědnost na sebe a dělá kouzla na jaké nejsme z posledních dob zvyklí. Někdo tu po gólu psal, že prý už se na to Saka nemohl dívat tak to vzal do vlastních rukou… a já s tím souhlasím a jsem rád, že alespoň někdo u nás ukazuje, že má koule…
  Ad 3…Za toto budu pranýřován, ale ESR krom snad jednoho pěkného momentu mi nepřišel příliš užitečný… a já bych v základní sestavě dal na pozici pomezí 10 a F9 (či jinak řečeno kreativní útočník) přednost Lacovi. Ale protože vím, že Laca nedokáže uběhat 90minut každé 4 dny, tak si i ESR zahraje a to požehnaně. Ze sestavy ho nevyháním, jen zrovna z něho moc neblázním.
  ———-
  podtrženo a kupodivu… s našim útokem jsem byl dnes absolutně spokojený. V první půli to nebylo dobré, ale to nedávám za vinu útoku, jak vysvětlím níže. Myslím, že Auba, Laca, Saka a Martinelli mají na to, aby bořili PL…. jsou úžasní

  – teď však hitparáda končí… začíná kámen úrazu našich výkonů. Záloha… přál bych si aby existoval nějaký jednoslový výraz pro zálohu co nemá koule ani schopnosti, aby mi od samotného opakování tohoto souvětí neupadly prsty 😀 …
  Elneny … každý vidí, že má v týmu jinou úlohu, než vymýšlet dopředu, má být prostě štít a posouvač. To by samo o sobě netvořilo takový problém, ale to by vedle sebe musel mít někoho kdo jeho nedostatky nahradí, takového hráče nemáme. Já asi nikdy nebudu Elnenyho fanoušek, věřím že ho Partey zastane tak nejméně 3x a že Partey je tak o 10 lvlů lepší hráč, takže čím dřív bude plně v provozu, tím dřív se na Elnenyho nebudu muset dívat… Dneska odbránil… nic víc, nic míň… neudělal větší chybu, takže asi fajn výkon.
  Xhaka…. možná kdyby měli soupeři větší respekt z naší zadní řady, tak by měl Xhaka víc prostoru a času na svou tvořivost, ale jelikož Elneny mu nevypomůže a na hrotu není Target-man a seběhnutí někoho z dvojice Saka-Martinelli nám reálně moc nepomáhá do plných, tak je on i jeho dovednosti nanic. On se vlastně chová jak pojizdné dělo.. je hluboko zakopaný vzadu a přesně střílí dělovky někam dopředu na soupeřovi linie…

  …. Díval jsem se dnes ještě na Wolves vs United… co si dovolí záloha United je v pořádku, oni na to mají hráče, ale o Wolves si nemyslím, že by jejich záloha(a obrana taky) oplývala nějakými super talenty a hráči TOP WORLD CLASS, vlastně skoro naopak, ale měli dost velké koule na to udělat kličku v centu hřiště, poťukat si míč a na tu hru se úplně jinak dívalo. Byla tam důvěra, že když já ztratím míč a nevybojuju ho hned svou aktivitou zpět, tak mě jiný hráč týmu zastoupí a ubrání to i beze mě… něco co u nás nevidím. Nemáme jistotu v defenzivní řadě, jsme ustrašení v záloze a potom ani jedno pořádně nefunguje. Spoléháme se na útok, že TOP hráči něco sami vykouzlí… a to je špatně

  Obrana odbránila… máme čistý štít, ale jak tady někteří říkají Marí a Holding skvělý výkon, tak to ani omylem. Asi jsem příliš progresivní, ale nechtěl bych aby moji stopeři neuměli udělat posraný krok s míčem dopředu. Při dobývání zakopaných defenzivních týmů potřebujete, aby rozehra vycházela od stoperů co se zapojí do rozehrávky, což ani Marí a ani Holding naprosto nejsou schopni. Nákopy a přihrávky, stejně tak jako kontrola míče naprosto tragická. Gabriel nám hrozně chyběl a být to na mě, tak Saliba by hned v příštím zápase hrál základ. Chápu že ani jeden není k dispozici a že Marí a Holding jsou nouzový plán, ale je to tragédie, co díky bohu jakž takž funguje.
  Tierney se snažil, opět velmi dobře hrál a snažil se jezdit po lajně, líbilo se mi v prvním poločase jak tam u rohového praporku několikrát rychle nasadil krajnímu obránci a nacentroval tam, kam by reálně měl (snad možná trochu dál do brankaře mohl mířit) ale tyhle pokusy jsou s Aubou a Martinellim ve vápně nesmyslné, pokud už je tam zformovaný 4-5 členný defenzivní blokl, což v obou případech byl, protože jsme útočili do plných, jenomže co Tierneymu zbývá, když záloha u nás neexistuje.
  Bellerín už dlouho nemá dobrý výkon, dožírá mě a nepředvádí vůbec nic. Někdo tady říkal, že AMN zápasy poslední dobou moc nebaví… no tváří se tak… chová se tak a asi by neměl, ale kdyby Bellerín dostával moje místo, s těmi výkony co předvádí, tak bych byl taky dost nasraný, smutný, frustrovaný a hra by mě pak moc nebavila. Já bych se ho nebál hrát ani v centru zálohy, nevím proč jsme mu tam nikdy nedali šanci.
  ——
  Leno – čistý štít je jeho vizitka… netřeba jinak hodnotit.

 2. GunnerForLife (karma: 255) #1

  Mám pocit, že i kdyby se v Brightonu vyhrálo 5:0, tak tu budou někteří rozebírat především ( neříkám, že jenom ) Aubu místo toho, aby byli rádi za druhou výhru v řadě, což se nám povedlo snad jen na začátku ligy.. pojďme přestat konečně řešit jednotlivce a fandit týmu, jako celku.. konečně to vypadá, že bychom mohli začít sbírat body a když se v dalším kole vyhraje na hřišti West Bromu ( což by mělo ), tak by to byla za mě další velmi důležitá věc, která by týmu jako celku mohla výrazně pomoct a nakopnout ho do dalších kol..

 3. budy (karma: 135) #1

  Připadæ mi jako bys zápas neviěl a slyšel jen nějaký nepovedený komentář v rádiu..každý viděl jak přšerņý výkon to byl v první půli. Jakbyl Auba na place úplně tragickej.vúbec si nezmínil jeho geniàlní centry nebo střeli (nevím co to mělo být).nebýt saky tak jsme nechli body i tady.když budou takhe pokračovat tak se moc nehnem.jsou u nás bohužl někteřì hráči které nemá cenu hodnotit ty do toho mančavtu nepatřį.snad te nový rok pro nâs bude veselejší a začnem hrát fotbal na úrovni horní poloviny PL.

 4. jannes (karma: 2677) #1

  Keby dnes nevyhráme, 3b s čelski nič neznamenajú, vždy treba 3b potvrdiť ďalším zápasom, takže za mňa super.
  Priznám sa, že zápas som nevidel ale na margo Elnenyho a Xhaku že to bola „bída“ by som povedal len toľko že za 4 dni odohrali plných 180 minút a to si treba uvedomiť, že to teda nie je sranda.

 5. orek (karma: 14850) #1

  Ohledně Auby..Tady nejde o to že se mu nedaří jako o jeho přístup. Kapitán má zodpovědnost a má jít prostě příkladem a to že to někteří nechápete tak jste pásku možná nikdy neměli.
  Jasně že byli zápasy kde Aubovi nedařilo, ale bylo tam něco jiného za co jsme na něj byli pyšný pod Artetou. Bojovnost a zodpovědnost. Měl pod sebou v obraně mladého Saku a on lital nahoru dolů a strašně mu vypomáhal.
  Je zvláštní , že co dostal masivní smlouvu tak ta bojovnost a touha se úplně vytratila. Nám nevadí když nepromění šance, na každém někdy leží deka. Ale když ten přístup je prostě špatnej, tak si zaslouží kritiku. Když Xhaka,Elneny, Mari, Willian,Pepe mají nebo měli tragicky přístup dostanou za to čočku protože fanoušci co jsou na ně vysazeny. Když se jedná o Aubu tak se to má jako přehlížet? Sorry jako ,ale Auba si zaslouží kritiku jako všichni ostatní když hrají špatně.

  • GunnerForLife (karma: 255) #1

   Já nikde ve svém předchozím příspěvku netvrdím, že Auba exceluje a že si kritiku nezaslouží, pokud někde něco v tomto smyslu vidíš, tak mě kdyžtak klidně oprav, ale nejsem si vědom, že bych tam něco v tomto smyslu psal.

   Já jsem se to pokusil vzít jen z jiného úhlu pohledu – že bychom jako fanoušci měli být rádi za druhou výhru v řadě a ne jen neustále rozebírat, že ten a ten udělal to a to špatně, tím ale nikoho z hráčů nijak neomlouvám, ani Aubu. Já se jen na té hromadě negativních věcí za poslední týdny, či měsíce, co se týkají Arsenalu snažím najít aspoň něco pozitivního.

    • GunnerForLife (karma: 255) #1

     Však v pohodě, já to nemyslel nijak zle, nebo tak něco.

     Ale ok, když bych se měl vyjádřit k tématu Auba, asi tu za to budu nejspíš pranýřován, ale nemyslím si, že ten jeho přístup je o tom, že by nechtěl.
     Jestli je skutečně pravda to o těch vztazích v kabině a že je to tam rozdělené kvůli Özilovi, tak si myslím, že i tohle hraje u Auby a jeho přístupu velkou roli.
     Netvrdím, že by to přímo bojkotoval, to je možná až příliš silné slovo, ale to, že není ok a že to není ten Auba, jak ho známe, to vidíme všichni. Možná je to prostě jeho forma vyjádření nesouhlasu ohledně toho, co píšu výše.

     Je to samozřejmě jen myšlenka a nemusí to být samozřejmě vůbec pravda, Berte to jen jako pokus o náhled na situaci, která kolem Auby je a pokus o naleznutí důvodu, proč je kolem něj ta situace taková, protože ten rozdíl po herní stránce je u něj skutečně dost velký.

     Tolik z mé strany k tématu Auba a teď už zpět k tomu, co jsem tu již zmínil, pojďme věřit v další 3 body ze hřiště West Bromu a že to třeba při troše štěstí bude konečně lepší i ohledně Auby.

     • orek (karma: 14850) #1

      Tak je téměř jisté že třeba Laca,Auba stojí za Ozilem, protože kolikrát bylo vidět že si spolu rozumí i mimo hřiště.
      Byla prostě obrovská chyba že Sokratis,Ožil se nedostali na soupisku pro PL když tu máme hráče kteří nemají žádný přínos a jen zabírají místo..

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.