Komentáře

  • mc1897 (karma: 175) #1

   Treba si zvykat. Taky Martinelli a Ceballos sa este budu cudovat co sa na nas nepiska… Obrana fakt zle. Cakal som ze Chambo sa pobije o miesto ale to co dnes zasa predviedol pri 1. gole a Mustafi pri druhom, na to si asi nezvyknem nikdy.
   ..
   Inak ten TV prenos bol akokeby ho robila Slovenska televizia. 20 minut neschopni ukazat preco neuznali Gabrielov gol.

 1. killerhammer (karma: 4128) #1

  Dnes dobrý test. Jasne sa ukázalo, čo tu stále píšem. Brankári OK. O útok a ofenzívnu zálohu nemám žiadnu obavu. Tam je už teraz pretlak kvalitných alebo aj talentovaných mladých hráčov a ak príde Pepe, tak o to viacej. Ale záloha a predovšetkým obrana to je veľká slabota. V zálohe ešte mám nádej, že ku Torreirovi sa chytí Ceballos alebo možno s Xhakom to bude fungovať. Ale obrana, priatelia, to je mega problém. Iba Papa má kvalitu na PL ale hrá riskatne a často stojí za karty. Holding a Bellerin po zranení nevieme v akej forme sa vrátia, môžu sa trápiť. Zvyšok Monreal, Kolašinac, Mustafi, Chambers, Mavropanos, Maitland-Niles, Jenkinson ani jeden z nich nie je TOP hráč. Toto je veľký problém.

 2. killerhammer (karma: 4128) #1

  Kvalitná stopérska dvojica je základ pre úspešnú sezónu. Videli sme to už X-krát, riešilo to kopec teamov, naposledy Liverpool, predtým ManCity. Tie mužstvá nemohli hrať v tých sezónach o titul lebo dostávali veľa gólov a toto presne platí aj pre nás. Pokiaľ nenájdeme stabilnú a kvalitnú dvojicu, tak nebudeme hrať o TOP4. Experiment s 3 strednými obrancami je tiež nezmysel, pokiaľ nemáš 3 kvalitných stredných obrancov ! Však, čo sa zmení z pohľadu defenzívy, keď tam dáš 2 alebo 3 zlých hráčov ??? Vyrábajú rovnaké chyby a v trojici tam často majú ešte väčší chaos 🙁

 3. Japanas (karma: 3674) #1

  Byl to další přípravák, jeden z mnoha, tudíž výsledek není až tak důležitý.
  Ale…..podepisuji killerhammera výše. I tento zápas ukázal, přesně to samé, co ostattní, co celá loňská sezóna, co víme všichni. S touto obranou do soutěžních zápasů jít nemůžeme.
  Schvaluji koupi velmi talentovaných hráčů na příští sezóny, ale……tady nebude hořet za rok, tady hoří !!! teď. Proto musíme hasit teď. Jsem nadšený z příchodu Pepého, pokud se potvrdí, nakoukal jsem ho za poslední dva dny do aleluja..:-), ale my musíme přivést opravdového stopera. Stopera, který Lenovi bude pomáhat a ne mu vytvářet stres.
  Je mi jedno, jestli je to módní nebo ne, jak někdo psal, vyjadřovat se k Mustafimu.
  Víme to všichni. S ním, jako druhým nebo třetím stoperem, jsme ve všech soutěžích předem odsouzeni. To si nezaslouží ostatní hráči, trenér….a hlavně ne my.
  Bojujme, vyhrejme, prohejme, ale nechoďme do zápasu za stavu 0:1….neboli 0:Mustafi.
  Gunners !!

  • killerhammer (karma: 4128) #1

   Myslím, že komentátori hovorili, že Martinelli stál v čase prvej strely v ofsajde. Ale ináč, ten Martinelli je veľmi pohotový hráč, to vôbec nebola ľahká situácia dať z toho gól. Nketiah ani Lacazette by z takej odrazenej lopty nedali gól ani 3x 😉 Joke, nechápte ma zle, všetci naši ofenzívni hráči majú kvalitu alebo sú veľkým príslubom.

  • styfler_gunner (karma: 0) #1

   Amn prostě není RB. A při absenci Bellerina prostě nemáme adekvátní zastoupení. Ono celá obrana je stejná tragédie jako loni. Papa to tam sám neuhraje. Kola bránit neumí, Nacho se snaží, ale věk nezastavís a už prostě nestíhá, AMN není obránce, no a mustafi to je škoda slov. Takový poleno by si nekoplo ani v ve Spartě/Slavii. Musíme doufat v Tierneyho, zdravého Hectora, a Holdinga ve formě. Jinak to bude vypadat jako loni

    • jakub (karma: 12267) #1

     Nevím, letos má fungovat VAR a tato branka by platit neměla. Já osobně Adamse nepamatuju, Sola Campbella jsem párkrát viděl a toho bych bral hned, co se Galase týká, nejsem jeho fanoušek. Já nejsem Mustafiho fanoušek ale mě přijde že ta kritika na něj je trochu moc, to jak na něj bučeli fanoušci na Emirates, to mi přijde špatný, jemu to určitě k lepším výkonům nepomůže, Já bych jej prodal ale dokud má na sobě náš dres, tak ho budu podporovat.

     • styfler_gunner (karma: 0) #1

      Promin ale koukni co dělá Mustafi a co dělá AMN. K lepším výkonům už mu nepomůže nic. tohle je prostě hráčovo povaha a stím se asi nic dělat nedá. AMN dohnal dembeleho a předbehl Mustafuho asi o 10 metrů, tohle si prostě stoper nemůže dovolit a je uplně jedno jestli to ofside byl nebo nebyl… A Mustafi tohle dělá neustále už odjakživa co tu je. Já ho v našem dresu ani vidět nechci. A nejhorší je že všichni ví že je tragickej proto ho ani nikdo nekoupí. A bude u nás smrdět až do konce jeho kontraktu.

      |
     • jakub (karma: 12267) #1

      Já přece vidím co dělá, ale narovinu ten hate je neskutečnej, Kdyby tam zrušil ofside past nebo tak, ale on jen zvednul ruku a tady je prostě nejhorší hráč na světě. Přitom to byl ofside. Ta branka neměla platit.Jo určitě celej svět sleduje jen a pouze Arsenal a Mustafiho zvlášť. Byl to hloupej Emirates cup a ne finále LM, ale mě je to jasný, pro některý fanoušky jsou prostě vlastní hráči ti nejhorší, ať je to Mustafi, Xhaka, Ozil, Ramsey. Za rok to budou jiní třeba Pépé a Rugani.

      |
     • Halloween (karma: 1375) #1

      Jedno ci bol offside ci nie,hra sa do vtedy kym sa nepiskne do pistalky a vedia to uz deti.nikdy vzivote tym mavanim ruk nic nezmeni lebo na to co hraci ukazuju rozhodcovia prdia.miesto toho mal na max sprintovat a aspon dostat hraca do tlaku.a jedno ci je to trening,priatelak,alebo finale,robi to kazdy zapas

      |
     • styfler_gunner (karma: 0) #1

      Milý Jakube hraje se dokud nezapiska rozhodčí, to se učí už od přípravky. Pro jeho máváni a laksni běh dozadu není omluva prostě. Takovéj vyklus ať si nechá před zápasem na rozbehani.

      |
     • Ixtrinium (karma: 83) #1

      Zvedání ruk dostává rozhodčí trochu pod tlak, když si nejsou jistí offsidem, problém je, že Mustafi tu ruku zvedá v situaci, kdy akce ještě trvá. Navíc ji zvedá při každém potenciálním offsidu, takže rozhodčí už na něj pečou, nemluvě o tom, že on nepůsobí ani jako autorita, spíš je to diskutér, kterého nemají moc rádi.

      Jak začne fungovat VAR, tak ono zvedání ruk hráčů už nebude vůbec potřeba, protože každý offside posoudí video a čároví budou pouštět situace, u kterých si nejsou 100% jistí. Jsem zvědavý, jak se tomu Mustafi přizpůsobí…. Bude pořád zvedat ruku? Začne dohrávat situace až do konce? Místo zvedání ruky začne do vzduchu kreslit pomyslnou televizi? Rovnou přestane hrát, sedne si na trávník a počká na video?

      |
     • bflmpsvz (karma: 3332) #1

      Souhlasím s Jakubem a trochu si myslím, že se jej příliš nesnažíte pochopit. Jakub nepíše, že má Mustafiho rád, že je v tom nevinně atp. Myslím, že by si snad jako všichni ostatní přál, aby se nám podařilo Mustafiho prodat, či lépe, abychom jej nikdy nekoupili. Spíše jde o to ultranadávání (ano, taky mě sere, hrou a především právě tím svým přístupem a máváním), ale to nadávání už přesáhlo určitou mez. To společné bučení, hejt a nenávist na socsítích atp. vlastně se proměnilo už do ryzí šikany, šikany vlastního hráče (teď beru globální kontext, ne tohoto fóra). Což je něco, co Mustafiho výkony rozhodně nezlepší, naopak v něm vytváří tlak, vytváří v něm nejistotu, která se ve hře ještě více projeví. Snad každý ví, že sport je o skillu, ale stejně tak jako o mentalitě a momentálním sebevědomí. Jedno bez druhého neexistuje. Tady nejde o to, jestli je kritika oprávněná nebo dovolená (samozřejmě, že obojí je), ale že už ve své veřejné podobě přesáhla hranici určitého lidského respektu (to je ta šikana) a především se v daném kontextu stala naprosto kontraproduktivní. Pomůže bučení vlastních fanoušků už tak nejistému Mustafimu k lepším výkonům? Pomůže to klubu v jeho prodeji? Odpovězte si sami.
      Mimoto Mustafi v přáteláku nezavinil vyloženě gól, protože hráč byl skutečně v ofsajdu. Samozřejmě, že se hraje dokud rozhodčí nepískne, samozřejmě to měl Mustafi vyřešit lépe. Tady bych se jen zastavil u té ruky, která nás tak všechny sere (jasně, tady nejde o „chybu“ tolik jako o ten symbolický rozměr). Pokolikáté to už je? Ale co když to Emerymu skutečně nevadí? Co když má Mustafi tyhle pokyny (a trenér doufá v příznivé procento pro nás příhodných rozhodcovských rozhodnutí?). Nevím, každopádně pokud máte někoho v týmu a jste vedoucí (trenér) a někdo udělá něco nesmyslného – považuje se to především za jeho chybu, ale pokud dělá něco neustále a opakovaně, tak to bych spíše viděl na špatný management. To si přeberte jak chcete. Každopádně naše hra v záloze a vesměs tragická defenzivní činnost tak ještě více napomáhá odkrývat všechny Mustafiho slabiny, přičemž často působí jako hromosvod frustrace za všechno (za Mustafiho chyby, ale i za tuto špatnou týmovou obranu, která k nim v širším měřítku vede).

      |
     • Boby (karma: 860) #1

      bflmpsvz… myslím,že správanie sa fans,hlavne anglických,k Mustafimu,je kontextom k jeho reakciám na hodnotenie jeho výkonov,a správy k jeho odchodu z klubu,bez toho,aby sebakriticky ohodnotil svoje výkony on sám…v podstate sa vysmieva tomuto hodnoteniu,a týmto názorom na jeho odchod…na základe toho zvolili takýto prejav,aby mu ukázali,že jeho pohodlnosť, zostať napriek tomu v klube,už nemienia tolerovať,a bude to mať ťažké,ak sa rozhodne zostať…jeho voľba,akú cestu zvolí,ale všetci vidíme,že by mal odísť…

      |
 4. vlki14 (karma: 1341) #1

  Můžeš hrát sebelíp, můžeš mít TOP útok a zálohu, ale pokud máš místo stopera postranního rozhodčího tak vyhrát stejně nemůžeš. Ten, omluvte mi ty výrazy, pitomec prostě pořád bude mávat to zasranou rukou ve vzduchu, namísto toho aby dělal to, k čemu na tom hřišti, a to je bránil. Zlatej Squillaci, Silvestre a kdo ví kdo ještě. Tenhle debil mi pije krev čím dál víc, bejt Emerym tak za každou zvedlou ruku, bych mu napálil měsíc v juniorce. Takhle prostě na TOP 3, TOP 4 myslet prostě nemůžeme, protože tyhle chyby nás stojí strašně bodů…

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.