Zápas začíná v 16:00 hodin, vysílá ho CANAL+ Sport na hlavním kanále. Hlavním rozhodčím bude Stuart Attwell, u VARu budou dohlížet Jarred Gillett a asistent Steven Meredith.

Vzájemné utkání ze začátku této sezóny jsme na Emirates opanovali 5:0, když se dvakrát trefil Timber a Gyökeres a jednu branku přidal Saka. Leeds se však od té doby výkonově zvedl a z posledních 10 zápasů v PL odešel poražen pouze jednou (na Newcastlu).

Na naší straně nejsou hlášeny žádné absence. Domácím budou chybět Bijol a Nmecha, otazník visí nad starty Gudmundssona a Jamese.

Sestava:

Komentáře

  1. Arsenal je best (karma: 728) #1

    Dneska super výkon, hráli jsme účelný fotbal. Hlavně mám radost z Viktora začíná to být nadějné s ním tak ať v tom pokračuje až dokonce sezóny, hlavně ta souhra s Havertzem by mohla být famózní, navzájem se doplňují a Viktor nemusí toho tolik obehat. Tak a teď dodělat Chelsea!! COYG❤️❤️

    |
  2. Jakub Mareš (karma: 3027) #1

    JInak zase se ukázalo proč proti nám každý hraje s 10-ti ve vápně. Leeds, sympaticky, zkoušel hrát fotbal a líznul čtyřku. Super výsledek a zápas pro vrácení sebedůvěry, ale stále tam jsou nějaká ale:
    – bez Martina přechod nebyl teda o nic rychlejší, v podstatě jsme první dva goly dali po standartkách a první gol po nějakém rychlém přechodu byl až s jeho příchodem, kdy krásně vyslal Gabiho
    – Gyokeres sice dal gol ale co ta zazděná tutovka? On se nedostal ani do zakončení, on musí shodit nějaký kilo a zamakat na dynamice a výbušnosti, není možný že ho zase dohnal stoper i když měl značnou výhodu, ale odehrál kvalitní zápas
    – zase jsme ztratili kontrolu na krátkou dobu kontrolu a i Leeds nás dokázal zatlačit, tohle může být v jiných zápasech problém

    Abych končil pozitivně
    – návrat Calafioriho, s ním ta levá strana mnohem lépe funguje směrem dopředu
    – Noni má konečně nějaký kanadský bodík, škoda že mu nebude připsána branka, ale Saku nahrádil velmi dobře

    Tak doufejme, že se borci naladili na modrásky a doma dokončíme postup do finále.
    A zítra všichni povinně zavřít oči a fandíme slepicím, pokud s tím máte problém fanděte Frankovi, to je sympoš a má nás rád 😀

    COYG

    |
  3. Poky17 (karma: 3813) #1

    Uz jsem chtel rict, ze hezky WHU, ze letos si opravdu clovek nemuze byt jisty vysledky a oni ztrati klasickou Csaplárovkou 0:2 na 3:2 v nastaveni na Cukotce.. skoda

    |
  4. davin32 (karma: 3827) #1

    Dnes vynikající výkon. 110% focus. Takhle musíme být nastavení každej zápas a nebudu mít o nás pochybnosti. Velmi se mi líbila spolupráce Kai – Viktor, to by mohlo fungovat. Zubimendi dnes odčinil svůj špatnej výkon z minulého týdne, výbornej dnes. Taky klobouk dolu před Mikelem, že nemilosrdně posadil naše Cčko. Martin bude muset hooooooooodně zabrat, aby se do toho základu vůbec ještě podíval. Keep going!!! 💪🏼

    |
      • LaVe (karma: 2084) #1

        Aj keby tak skvelý ťah.Øde oddýchnutý, Arsenal vyhral.
        PL je skvelá súťaž , ale pohár na svoju váhu tiež hlavne ak tam ide o trofej a hráš proti najlepším v krajine City, Chelsea, Liverpool,ManU..
        Liverpool vyzerá že sa rozbieha čo nám môže pomôcť v lige ..

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.