Sestava náhradníků naprosto zametla s Nottinghamem a slaví postup do dalšího kola.

Arsenal: Martinez, Gibbs, Gabriel, Holding, Maitland-Niles, Xhaka, Elneny, Ox, Jeff, Akpom, Lucas

Lavička: Macey, Bielik, Sheaf, Mavidivi, Willock, Zelalem, DaSilva.

Nottingham Forest: Stojkovic, Pereira, Mancienne, Mills, Lichaj, Dumitru-Cardoso, Cohen (c), Lansbury, Kasami, Osborn, Bendtner

Lavička: Smith, Fox, Carayol, Lica, Hobbs, Grant, Vellios

Komentáře

  1. Tommique (karma: 105) #1

    Já teda nevím, ale pokud dnes Gráňa dá 90 minut, beru to jako signál, že proti Chelsea bude Santi – Coq. Názory?

    |
  2. Avatar photo
    Tommy909 (karma: 886) #1

    to bol gol ake v arsenale chybali – gol ktory si defakto sam hrac vybojoval, take davaju napr. aguero, suarez, lucas sa zacchoval ako dravec v 16tke isiel za tym 🙂

    |
  3. Jakub (karma: -405) #1

    Lucas nadhera… toto jsme potřebovali, hráče co vyniká v něčem jiném než Giroud… Pěkný průnik, sice trochu se štěstím, ale to k tomu patří… A líbilo se mi jak se ještě před zakončením podíval jestli může nahrát nebo ne… To bejt tam theo nebo ox tak to bezmyslenkovite a bezhlavě napálí někam nazdař bůh.. a to neberte jako hejt prosím váš jen taková postřeh spíš…

    |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Sleduju Elnenyho – libi se mi jak nahraje a hned si sprintuje do volnyho prostoru pro dalsi prihravku – takhle podobne to delaval Rosa

    |
    • clarinho (karma: 10) #1

      jojo, mě se vcelku libí od začátku co příšel, i když byl fyzicky slabší ani rychlostně to není nic moc, tak nabízí se, chce hrát, předává to rychle, nekazí, nekomplikuje to…

      |
  5. mc1897 (karma: 877) #1

    akonahle hra ox prave kridlo, 1 na 1, tak je to uplne o niecom inom. fakt potrebuje od AW jasne instrukcie, a nie volnost.

    |
    • Avatar photo
      Avp (karma: 2597) #1

      Myslim, ze dnes nase „Becko“ vice nez prijemne prekvapilo a potesilo a jen tak dal. Je fajn videt, ze tech moznosti, ktere mame je vice nez dost…

      |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      tiez si myslim, ze 80% uspechu islo od nich. proste ta istota na lopte, behanie, a neskryvanie sa za prihravky dozadu pomohla vsetkym na ihrisku. velmi ma prekvapil chuba. a nakoniec treba pochvalit aj obranu lebo forest dava fakt vcelku dost golov, a nula vonku sa rata. som rad ze si este zahraju.

      |
  6. Avatar photo
    Ondřej (karma: 815) #1

    Jaký rozdíl oproti minulému roku co? Díky za dobrej fotbal a krásnou výhru proti ne úplně slabýmu soupeři! Dobrou gunneři 🙂

    |
  7. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    …ako by som to povedal pohodový zápas pre nás…XHAKABOOOM nemám slov, Lucas tak isto super určite mu tie góly pomôžu hlavne psychicky…Elneny top hráč, netreba vyhadzovať 100 mega za pekne účesy :)…inak keď sa nemýlim minulú sezónu sme kopali jednu penaltu tuto sezónu nám to pískajú ako na bežiacom pase asi fakt tie fauly posudzujú prísnejšie …krásny večer pre nás goonery…OX pekná bodka…a teraz rozobrat Cukotku 🙂 COYG!

    |
      • Avatar photo
        Ondřej (karma: 815) #1

        To ne! Musí proti nám hrát, myslím, že pár kluků od nás mu dá řádně vzpomenout na minulý zápas :))

        |
    • Japanas (karma: 3891) #1

      mc1897 : tak dnes mi to naše přání vyšlo trošku líp, co říkáš ? (potěší jakýkoliv výsledek, hlavně výhra, pokud možno vysoká, atraktivní hra a bez zranění)….ale nezlobíš se, že ne..:-)?

      |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Urcite, si jednoznacny vitaz. Ja som od toho dnes vela neocakaval, a mozno preto som si to asi aj viac uzil, ked to klapalo na 1-ku. Forrest podla mna trochu sklamal, ale to je ich problem. Zatial mame progres, co zapas to lepsi vykon. Snad sa to nezastavi skor ako v maji.
        COYG!

        |
  8. Adam (karma: 13) #1

    Nech len ropaci hraju dalej mickey mouse cup, zapasy s ackom navyse v bezvýznamnom pohari 😀 Samozrejme to nemeni nic na nasej vyhre a paradnom vykone 🙂

    |
  9. killerhammer (karma: 6980) #1

    Dneska to bola paráda.
    Oddýchli si úplne všetci hráči z A-čka.
    A hráči, ktorí dnes hrali a majú najbližšie do A-čka (Xhaka, Perez, Ox, Elneny) dali góly alebo podali skvelý výkon, takže sebavedomie stúpa.
    Wenger bude mať v Sobotu príjemné problémy vybrať zostavu 😉
    (A to sa zanedlho ešte vráti Aaron)

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.