Sestava náhradníků naprosto zametla s Nottinghamem a slaví postup do dalšího kola.

Arsenal: Martinez, Gibbs, Gabriel, Holding, Maitland-Niles, Xhaka, Elneny, Ox, Jeff, Akpom, Lucas

Lavička: Macey, Bielik, Sheaf, Mavidivi, Willock, Zelalem, DaSilva.

Nottingham Forest: Stojkovic, Pereira, Mancienne, Mills, Lichaj, Dumitru-Cardoso, Cohen (c), Lansbury, Kasami, Osborn, Bendtner

Lavička: Smith, Fox, Carayol, Lica, Hobbs, Grant, Vellios

Komentáře

  1. Japanas (karma: 3891) #1

    AW na tiskovce : „V minulém utkání jsem Xhakovi ještě tu střelu z dálky akceptoval i když s nevolí. Ale to, že si to dovolil v dnešním utkání opět (a to po důrazné domluvě v kabině před zápasem), to již nemohu akceptovat. To se prostě hráči na této úrovni v Arsenalu dvakrát po sobě nesmí stát. Určitě se to promítne do pozápasového hodnocení a sestavy na příští zápas…“

    |
    • Jaroslav Kuric (karma: 14) #1

      To snad Wenger srandoval…i keď, niekedy mám taký pocit, že hráči majú zakázané strieľať spoza 16 aj keby bola prázdna brána.

      |
  2. Petr Matulka (karma: 1756) #1

    Aby bylo pro Aarona místo. Troufám si tvrdit že pouze a jen na křídle. Střed pole je o 2 levely výš jak Aaron

    |
  3. mc1897 (karma: 877) #1

    Este by som sa chcel vratit k tretiemu golu Lucasa. To je presne to, co potrebujeme – vardyovsky gol z hovna, ked sa na nas zacne super tlacit a otvori obranu. Lucas tym golom na 0:3 v podstate „zavrel zapas“, lebo 0:2 este v takomto pohari nic neznamena, vid aj dnesne zapasy. Ak to bude fungovat aj na vyssej urovni, bude Lucas super kauf.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.