Southampton: Peretz, Bree, Harwood-Bellis, Wood, Manning, Bragg, Jander, Fellows, Azaz, Scienza, Stewart

 

Náhradníci: Long, Quarshie, Romeu, Charles, Edozie, Robinson, Archer, Oyekunle, Larin

 

Arsenal: Arrizabalaga, White, Mosquera, Gabriel, Lewis-Skelly, Norgaard, Odegaard, Havertz, Dowman, Martinelli, Jesus

 

Náhradníci: Raya, Saliba, Gyokeres, Madueke, Calafiori, Zubimendi, Harriman-Annous, O’Neill, Salmon

Komentáře

    • Avatar photo
      jakub (karma: 16304) #1

      Po tom zranění Ezeho před dvěma týdny byla odhadovaná doba absence 4-6 týdnů, před zápasem se Southamptonem Arteta říkal:
      “Ebz is out,” the boss reported, “with Ebz I cannot put a finger (on a timeframe) there because I don’t know, because he’s a special character.”

      Tiskovku před Sportingem bych čekal dneska, ale stejně nečekám, že by byl nějak extra sdílný ohledem zranění, Arteta je v tomto směru dost konzistentní a opravdu toho moc neřekne.

      |
  1. matonator (karma: 5586) #1

    Videl som nejake stare screenshoty z diskusii invincible sezony, ked sme vypadli z poharov. A fans boli rovnako toxicki aj vtedy 😆

    |
    • TopseCrets (karma: 5191) #1

      Tak to jsem klidný 🤣
      Těch 2 pohárů je škoda, vlastně jen FA Cupu, ale když uděláme jen ligu, budu neskutečně šťastný

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16304) #1

        Mě třeba ani tak nevadí vypadnutí z FA Cupu nebo to, že jsme prohráli ve finále Ligového poháru. Co se mi hodně špatně snáší je to, jak jsme prohráli v tom finále, fakt mě štve jak Pep prostě Artetu přečetl, připravil si tým přesně jak potřeboval a Arteta nebyl schopen nějak reagovat, neměl co by změnil, bohužel to není poprvé a Arteta s tím musí něco dělat.

        |
        • TopseCrets (karma: 5191) #1

          Psal jsem to už před finále, neměl chytat Kepa, Mikel přistoupil na Pepovu hru. Ok, šlo o hovno, ale že chytal Kepa i FA Cup, byla opravdu Mikelova chyba.
          Je to gólman do druhé ligy, slovenské

          |
  2. Koscielny (karma: 1833) #1

    𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Arsenal final training session update:

    ✅ Declan Rice
    ✅ Gabriel Magalhães
    ✅ Leandro Trossard
    ✅ Eberechi Eze
    ❌ Bukayo Saka
    ❌ Piero Hincapié
    ❌ Jurrien Timber

    |
  3. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    🚨Well respected journalist Guillem Balague speaking on Arsenal… I couldn’t have said it any better!

    The quadruple Arsenal talk started in January if not before.

    That’s setting an impossible bar that’s been reached never in English football history.

    If they win the Premier League, that IS a massive success. Reaching the Champions League quarter-finals, on the back of the semis last year, IS success. They are growing.

    Comparing them to the greatest sides in history and then criticise them every time they fall short, more than holding them to high standards, is in my opinion just a way to deny them credit for what they’re actually achieving.

    Having said that, the defeat to Southampton is certainly a disappointment.

    Both statements are true.

    |
  4. Nawts14 (karma: 1810) #1

    Zisk titulu by bol neskutocny uspech ale este tam nie sme.
    Teraz to hraci musia ukopat silou vole. Proste musia hnusne , odporne aj na 1:0 vsetko.
    Pozrel som si los a museli by sme az fatalne zlyhat.
    Za mna ak neprehrame na City tak sme majstri.
    Ak prehrame tak mame stale 75% sancu byt majstri.
    Ked si zoberem ze by sme mali teraz otocenu situaciu a stracali by sme na City 9 bodov a isli by sme na Chelsea, tak by som nam daval tak 1% sance na titul.
    FA cup sme neskutocne doebali ale hrali komplet nahradnici. A potvrdili aj preco nehravaju zaklad.
    Som rad este ze Gabriel vyhodntil po diskomforte, ze e*at cely pohar a chce byt fit na ligu.

    |
    • Avatar photo
      Luqin (karma: 2153) #1

      I kdyby City vyhráli všechny zbývající zápasy v PL, tak budeme potřebovat 86 bodů, abychom získali titul. To znamená, že si můžeme dovolit 1 zápas prohrát a 1 remizovat z těch zbývajících 7. A vzhledem k tomu, že jedním z těch zápasů je i zápas se City, musíme do toho dát úplně všechno.

      |
  5. Chronic (karma: 1864) #1

    Tak já už se v tom normálně ztrácím. Takže Eze je ready? Vždyť to mělo být minimálně na 4 týdny a né na 2

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20995) #1

      🚨| Update: Eberechi Eze is not part of today’s training session, Sky Sports report.

      |
  6. gunners47 (karma: 4848) #1

    Dúfam že sa fakt na záver tím dokáže zomknúť, máme tam osobnosti ako Rice, Gabriel proste musia prevziať zodpovednosť.. nejako zmobilizovať sily a skúsiť hru trošku zjednodušiť ala Bayern, PSG ktorí momentálne hrajú oveľa údernejší futbal, celkovo u nich vidno viac pohybu do voľného priestoru bez lopty a rýchlejšie posúvanie lopty.. toto by sa nám zišlo zrýchliť trošku a zjednodušiť hru a samozrejme ak by si Gyo obul do konca zezóny strelecké kopačky.. od titulu nás delí naozaj pár dobre zvládnutých zápasov.

    |
          • Co_Je (karma: 788) #1

            V čem ve straceni balónu neříkám že saka má bůhví jakou sezónu ale madueke úplná tragédie

            |
          • Avatar photo
            12thMan (karma: 4279) #1

            No ak jeden podarený výkon a jednu nafilmovanú penaltu hodnotíš tak vysoko…
            Madueke vyzerá ako splašený vagónik a aj taký bol z neho zatiaľ úžitok.

            |
          • bflmpsvz (karma: 4183) #1

            Docela by mě zajímalo, jakými argumenty tohle tvrzení podpíráš. Prošel jsem stats/per90min. Od gólů a asistencí, xG/A, úspěné dribbles, úspěšné duely/aerial duely, chances created, % pass succes rate apod. apod. V drtivé většině je Saka trochu nebo výrazně lepší. A to ještě většinou hrál proti slabším týmům.

            |
          • bflmpsvz (karma: 4183) #1

            P.S.: Pardon, myslel jsem, že Saka je lepší ve stats, a to navíc ! Madueke ! hrál proti slabším týmům…

            |
  7. gunners47 (karma: 4848) #1

    Bournemouth ma 5 remiz za sebou v rade, vela golov posledne nedava.. pre mna je to mega dolezity zapas v plnej zostave a s rayom v bráne to musí byť výhra, fakt už to chce íst na doraz.. aj ked nam 13:30 sobota velmi nesedi vsak? Ale bolo by mega dostat city pod tlak keby videli ze su 12 bodov za nami a idu na chelsea

    |
    • LaVe (karma: 2084) #1

      Tak to už budú tie mind games a tlak aj keď je City v Laufe tak na Chelsea sa môže stať čokoľvek aj remíza aj vyhra Chelsea ale môže to byť aj 0:4 toto je nevyspytateľný zápas.

      |
      • Avatar photo
        speedy (karma: 1691) #1

        Stejně doteď nechápu (dokonce ani fanoušci Chelsea), jak si může Chelsea dovolit odstavit Enza, když jim jde o LM a potřebují každý bod.

        |
    • Avatar photo
      poli23 (karma: 1298) #1

      Myles byl loni jako zjevení. Letos nehraje dobře a na LB se před něho dostal Calafiori, Hincapie a v případě nouze tam před ním bude i Mosquera… Laťka je proklatě vysoko a nedá se moc čekat, že by šla dolů a né nahoru.. Brzy bude mít 20 let a má velikou hodnotu jako Angličan. Jestli o něho bude seriózní zájem, mělo by se to zvážit.

      |
  8. Avatar photo
    david gunner (karma: 615) #1

    Prehra zo sotonom je predsa na dačo dobrá,ukázala nám že na niektorých hráčov sa nemôžeme spoliehať ani ako squad playerov a to hlavne Jesus a kepa a osobne by som o dúm dál poslal aj MLS pretože ten dostane šancu a hra jak urazené dieťa že ho Mikel nepostaví častejšie ale mohol by si to skúsiť vypýtať aj výkonmi…..v lete musí prísť hlavne lw ja by som sa nebál vyplatiť AC Leaa čo vy na to?

    |
    • Arsenal je best (karma: 728) #1

      Leao do našeho systému moc nepasuje. Plus i ta jeho morálka je taky taková divná a navíc poslední dobou je nic moc. Myslím si že takovýho hráče Arteta chtít nebude. Já bych si přál Yildize, kvaru, Barcolu nebo Godtseho. Leao když chce tak je výborný ale když se mu chce.

      |
      • Avatar photo
        david gunner (karma: 615) #1

        No barcola podľa mňa pôjde v lete z PSG preč o neho bude bitka ale keďže by u nás asi bol prvá voľba na lw tak by sme ho mohli presvedčiť,z pl asi nezoženieme dostupné len ktoré by nás hneď posunulo

        |
  9. killerhammer (karma: 6980) #1

    Podľa mňa sme dosiahli strop so systémovými hráčmi a teraz už potrebujeme nakupovať world class hráčov.
    Čiže nie hráča, ktorému vyjde jedna sezóna – jedine, ak by to bol wonder kid s obrovským potenciálom – ale nemáme ani veľmi priestor takéhoto hráča rozohrávať.
    Za mňa teda LW niečo ako Raphinha a útočník niečo ako Alvárez.
    Žiaden menší štandard.
    A áno, je mi jasné, že je to nereálne resp. budeme musieť vysoliť 150M+ + plat.
    Prijmy z futbalu nato máme.
    Z PSG bude nereálne nakupovať, majú skoro 2x taký wage bill ako my. Čiže jedine hráča, ktorého budú chcieť oni predať (ale to je pre nás dobrý nákup? podľa mňa nie). Prísť si tam po hráča základnej zostavy napr. po Kwaru je sci-fi. Z Barcelony verím, žeby bola reálna šanca, je to klub s neistým financovaním a možno by vysokú ponuku zvážili.

    |
    • Avatar photo
      david gunner (karma: 615) #1

      Hej hej treba už kupovať world class players to súhlasím s tebou 100%,hlavne v našom postavení a k tomu by nám dosť pomohol titul aby sme dali signál že to fakt myslíme do ďalších rokov vážne

      |
    • Nawts14 (karma: 1810) #1

      Dufam ze kazdy rok posiela Wengerovi darkovy kos za to ako ho podrzal po tom hroznom zraneni. Klobuk dole ze sa dokazal vratit, ale hlavne po zraneni hral uplne hrozne a cely tim na to doplacal. Nakoniec spravil peknu karieru.

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.